Şimdi Ara

Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var? (276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.176
Cevap
97
Favori
547.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Abi CEO adamdan tavsiye istersen sana Tahtakale yi göstermeyecek herhalde , Etiler diyecek Nişantaşı diyecek Manhattan diyecek Broadway diyecek sorsana şu garibe yardımcı olsun en uygunundan ;) Bakarak olayım biraz... 22 mm ?

Aslında parasında değilim ama kayış 22mm olacak. saate yakışmazsa, başka şeyede uymaz, at çöpe parayı. 24mm olsa bir nebze alınabilir, hertürlü panerai'ye uydurursun bir şekilde.

22mm bu renk tonunda bir kayışa rastlarsan, bana link atarmısın.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCEO

Regulateur yılan maaşallah yılan. Bi tane bana denk geldiydi böyle Regulateur 2-3 ay önce, beyaz kadran saat bakıyorum diye buna sarmıştım.
     Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?

Adam 1300 usd fiyata bırakmıştı sıfır gibi tertemiz ama Milgauss gazına elleşmemiştim. Meğer 113'e kısmetmiş

Bu saat için çok iyi fiyatmış. Aklımdaki saatlerden biri. Genellikle bu tarz (12-merkez-6) regülatör modifikasyonu peseux mekanizmada var. Eta peseux küçük çaplı olduğu için bu saatler 40mm civarı, ve regulatör kadranda okunabilirlik zor oluyor. Ama bu sinn 43mm çapında, mekanizma unitas tabanlı. Unitasa bu dizilimi yapan başka bir modele rastlamadım. Panerai iyi seçim, ama o fiyata fırsat tepmişsin

• Zaman iş güç hesap kitap zamanıdır
    Ne zaman neyin çıkacağı belli olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce pimi çektim postacı yolu gözlicez artık

divandelen1905 panda ya iyi bakıyorsun maşallahı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanky

Az önce pimi çektim postacı yolu gözlicez artık

divandelen1905 panda ya iyi bakıyorsun maşallahı var

Ohhh... Hayırlı olsun. Pim iyidir iyi..
    Kazasız,dertsiz eline ulaşsın inşallah...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • divandelen1905 Panda panda pandaaaa Panda enfestir kolda ;)

serkanky pim = Posta İşleme Merkezi benim bildiğim Şimdiden hayırlı olsun dostum
  • toplu halde değerlendireyim mesaj kalabalığı olmasın

MrCEO üstadım yeni kayış hayırlı olsun çok yakışmış gerçekten
    serkanky üstadım Orient gayet şık bu arada hayırlı olsun piminiz
    Can-KSK Orient çok şık da keşke kolunuzda görseydik üstadım
    NightHawk. Maviş Maviş parlıyor maaşallah
    polish kısa ve öz çok şık
    divandelen1905 panda yakışıklı çıkmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Navy -- 20 Mart 2013; 15:26:58 >

• divandelen , Panda
    Türn Navy, teşekkür ederim
    Serkan abi, ya iyi ki şu amazondan falan alışveriş yapmayı bilmiyorum . Yoksa pimi çekmeyi bırak, elimde patlardı yemin ederim

Bu arada 2 tane otomatik saatim var, bunlara bakması ne zormuş. Şu an ikisi de kolumda. Güç rezervi boşalacak diye kolumdan çıkartamıyorum, sanki durursa ölecek

• MrCeo teşekkürler dostum pimsiz olmuyor

Hasan abi pim açılımı süperdi teşekkürler abi

Türk Navy teşekkür ederim

NightHawk. yol yakınken bu işleri bırak dicem ama iki saatle geziyorsan artık çok geç

• quote:

Orijinalden alıntı: NightHawk.

divandelen , Panda
    Serkan abi, ya iyi ki şu amazondan falan alışveriş yapmayı bilmiyorum . Yoksa pimi çekmeyi bırak, elimde patlardı yemin ederim

Bu arada 2 tane otomatik saatim var, bunlara bakması ne zormuş. Şu an ikisi de kolumda. Güç rezervi boşalacak diye kolumdan çıkartamıyorum, sanki durursa ölecek

NightHawk. sen haline şükret ya ben ne yapayım ... Ben neden hep uzun kollu gömlek giyiyorum zannediyorsun ? sağlı sollu omuza kadar saat dizili kollarda Matrix gibi geziyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hozburun

quote:

Orijinalden alıntı: NightHawk.

divandelen , Panda

NightHawk. sen haline şükret ya ben ne yapayım ... Ben neden hep uzun kollu gömlek giyiyorum zannediyorsun ? sağlı sollu omuza kadar saat dizili kollarda Matrix gibi geziyorum

Hasan abi kahkaha attım yeminle, allah iyiliğini versin

• Amin
  • Sehir disindayim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BMW 528 -- 20 Mart 2013; 18:08:57 >

• Bugün inceleme için kola taktık.
    Açıkcası nette ısındığım driver dan soğudum. Çokda iyi bir indirim aldım ama ne olduysa ısınamadım.
  • Dün ben ofiste değilken postacı uğramış bana da..içinden çıkanı da taktık hemen kolumuza.

fotoyu da eklemeyi beceremedik iyi mi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzorta -- 20 Mart 2013; 19:43:28 >
  • kutudan çıkan da bu :

• quote:

Orijinalden alıntı: levocan

Bugün inceleme için kola taktık.
    Açıkcası nette ısındığım driver dan soğudum. Çokda iyi bir indirim aldım ama ne olduysa ısınamadım.

bunun siyah seramiğine bakmıştım bende ısındım dahada ısındım en son dahada ısındım ama alamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1312K

quote:

Orijinalden alıntı: levocan

Bugün inceleme için kola taktık.

bunun siyah seramiğine bakmıştım bende ısındım dahada ısındım en son dahada ısındım ama alamadım

1312K
    Siyah seramik de vardı aralarında 80 frang var. Siyah fazla var artık renkli bir şey olsun istiyor insan.

• dün swatch yrs 403

bugün seiko5 snzh57

• Muzorta güzel saat, hayırlı olsun

Başbaşa ilk fotoğraf...

• 
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.