Şimdi Ara

Bugün Kız arkadaşımın dogum günü. yardımlarınızı bekliyorum ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yardımcı olur musunuz. Burdan bi hediye göndermek istiyorum. Benim için dileklerinizi yaza bilir misiniz ? Bu sayfayı okutmayı düşünüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psychonauts -- 16 Nisan 2009; 20:48:13 >

• Emek veren
    Sade
    İnce düşünceli
    Narin

umarım beğenir

(NOT: kendim yazdım he çalıntı değil )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 16 Nisan 2009; 17:12:46 >
  • Yukarı..

Teşekküler bu arada lazer__
  • bugun d.günü ve bugun birsey gondermek ıstıyosun
  • Mutlu yıllar.Derslerinize iyi çalışın sizin için üzücü bir yaş olmasın..Sağlıkla, afiyetle..Yaşlanıyorsunuz iyisiniz hadi bakalım
  • al bi tane "givenchy organza" parfüm hediye et pişman olmassın yok böyle bi koku yazıyı boşver daha etkili olur
  • Birlikte bir ömür geçirin inşallah fakat "exnadia"nın değerini bil bak çocuk sitelerde konular açıyo senin için. Bi yastıkta kocayın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gennosuke

al bi tane "givenchy organza" parfüm hediye et pişman olmassın yok böyle bi koku yazıyı boşver daha etkili olur

Hediyemi verdim zaten. Bunu ekstra olarak düşünmüştüm ama pek destek yok anlaşılan...
  • Beraber zillere basıp kaçın : )))))
    hem cok eglence hem de sonunda duygusal rahatlamadan ötürü mutluluk bağları pekişir....
  • exnadia nın kız arkdaşının doğum gününü buradan kutluyorum hep mutlu olun ne diyim
  • Çocuk Senin İçin Konu Açıyor Hediye ALmak İçin Ve Bu Konuyu Açarken İçinde Bir Heyecan OLduğuna Eminim Çünki Seni Seviyor..İnş Sende Onu Seviyorsundur Mutluluklar Dilerim Ve Nice YıLLara..

Arkadaşım Hediye Olarak İse Sevgini Gösterebilecek Bir Hediye..Mesela Bir Bardak Ve Bardağın Üstünde İkinizin İsmi..Mesela Bana Sevgilim Almıştı Her Su İçtiğimde O Bardakla Veya Kahve Hep Aklıma Onu ALdığı Gün Gelir Ve Onun Beni Sevdiğini AnLardım..Ama Sana Kalmış Bu Belki Daha İyisini yapabilirsin..
  • E nsemde nefesini hissettiğim her an bir rahatlık duyuyorum,
    S evdiğim sana diyorum,
    İ nsan birisini bu kadar çok sevebilir mi ?
    N edense seviyorum.
  • Kro işi oluyo be şiir..
  • Mutlu yıllar
  • Esin bu çocuk sana aşık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.