Şimdi Ara

Bugün kavga ettim , ve kendimden nefret ediyorum ! (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
4.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kaburgan kırıldığı için ciğerler şişince kırık kemiğe batıyor ve acı çekiyorsun. Ameliyat şart...
  • kulağa boksa yazılıp da kendini boksör sanan biriymişsin gibi geliyor.

1- Ringe çıkmadan kendini boksör saymamalısın
    2- 10 yaşında çocuk bile döverken rakibi asla hafife almamalısın,
  • O dayak yediğin adam da konu açmış buraya

forum.donanimhaber.com/m_76188523/f_//tm.htm#76188523

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yürüyenmerdiven -- 9 Haziran 2013; 23:01:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayranlı nesquik

quote:

Orijinalden alıntı: yürüyenmerdiven

quote:

Orijinalden alıntı: ayranlı nesquik

quote:

Orijinalden alıntı: Ghaijini

arkadaşlar çocuk benim 1 senelik arkadaşım onu çok iyi tanıyodum , aramızda bi olay geçti beni çağırdı , çardak var hep orda otururduk oraya çağırdı , bende gittim daha çardağa 5 metre varken bu başladı üstüme koşmaya ( ben hiç tahmin etmiyrm 1 senelik arkadaşım , elim cebimde yürüyorum ) bana çerme çaktı yere düşürdü , üstüme çıktı başladı yumruk atmaya ...

Sonra 1 tanesi gözüme 2 tanede kafama geldi , gözümde bişi yok az bişi şişti geçti , kafamda öyle buz koydum geçti , ama en son kalkarken tam sol kaburgama ( göğsümün 3cm altına ) öyle bi tekme vurduki , şuan yatamıyorum eğilemiyorum gülemiyorum . Aileme söylemekte istemiyorum .

Not : 7 yaşımdan beri boks hastasıyım , spor olarak okadar çok seviyorum ki , ve bu 2. kavgam bu yaşıma kadar , 1 kere lise 1de etmiştim ilk hafta , bide şimdi . O arkadaşımda piskopatın teki önüne gelen adama sataşır sonra kavga eder yani aşırı bi tecrübesi var .

Hocam nerdesin ve yaş çocuğuda tanıyorsan gel birlikte dövelim,benim sokakta çok kavgam oldu..

Pm bekliyorum

Geçen sen bi konu açmamış mıydım yarın dayak yiyeceğim alacağım tavır vs. diye

Hocam arkadasa pm'den saka yapacaktım niye bozuyon oyunu yaa

Ekim 2012'de açmış çokta meraklıdır sanki şimdi dövmeye

• Kavga cesaret istiyen birsey. Kara kusak tekvandocuyu tokatlamistim ben ablama laf atti diye.Kavganin nedeni neydi? Haklimiydin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.