Şimdi Ara

Bugün instada 2 kız engelledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 11
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • NassinGözüm (1 mesaj) Entel Maganda (1 mesaj) barryallenn (1 mesaj) izayoi (1 mesaj) DrakeMcCain (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj) Mobil (3 mesaj) (3 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • İstek yollamıştım. Profilim de açık ha fotograflarım falan. Red yemekle kalmadım engellendim. Bir insan karşı cinsin ilgi göstermesine neden sinirlenir ki. Bana kız yazsa yazarım yani. İlgi görmek insanı tatmin eden en güzel şeylerden biir. Fakat bu salak türk kızları insanı delirtiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • İnstagram kullanmıyorum kafam rahat. 

• Hoşlanmamışlardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızlar düşünmesin, özgür olmasın, orta çağa dönelim diyen sen değil miydin ya

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • genelde benimde aynısı başıma geliyor. belki mesaj falan atarım diye korkuyorlar herhalde. sebebide gayet açık: beğenmemek

• Kardeşim sana engelleme şeklinde de olsa tepki veriyorlar en azından. Benim Instagram profiline ise hiç yokmuş gibi davranıyorlar.😔

• Biraz havalı zengin gözükseydin değişirdi olay

• quote:

Orijinalden alıntı: israiloglu

Bu mesaj silindi.

etc değil ve benzeri ya da vesaire.

• Knk insta versene özelden at istersen merak ettim. Bende gizli kalır merak etme.

• knk burası türkiye sen türkiyede ne kadar efendi romantik kadın erkek eşitliğine önem veririsen ver kızların gözünde potansiyel bir sapıksın ancak türkiyede zengin veya yakışıklı kaslı uzun boylu bir erkeksen ne kadar kötü bir erkek olursan ol kızlar peşinden gelir sürekli oyüzden kanka türkiyede kız akadaş umutlarını suya düşür ve yurtdışından kız arkadaş edinmeye bak geç olsun ama güç olmasın kanka

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.