Şimdi Ara

Bugün gördüğüm ve üzüldüğüm insanlık tablosu..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün gerçekten kendimce utanç verici bir durum gördüm yani üzüldüm .. Bakırköyde çalışıyorum Fazlaca büyük olmayan bir camii karşısında bulunan yerde yemek yiyordum 2. Kata işk kez çıktım ordan aşağı tarafa bakıp yemek yerken camii girişinde 3 bayan dikkatimi çekti bir tanesi Dileniyor elinde çocuğu var giyimide kötü değil gayet normal.. Yanındaki diğer 2 bayandan biri çorap satıyor diğeri ise peçete hepsi birbirinden bağımsız.. onları yarım saat 45 dakika boyunca izledim.. Dilenen kadına 9 kere para verildi Çorap satan kadından hiç birşey alınmadı Peçete satan kadından ise 1 kere peçete alındı yani namusunla dilenmeden bu ülkede para kazanmak mümkün değilmiş anladım yazık.. Daha sonra merak ettim acaba insanlar hani 1 lira veriyordur dilenciye diğerleri pahallımı satıyor gittim 2 tane çorap aldım 2 tanede peçete tanesi 1 lira çorap 1.5 tl dedi yani üzüldüm .. öyle işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jn-Snow -- 28 Şubat 2017; 23:0:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• namusunla dinlenmeden sonrasini okumadim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de mendil satan kucuk cocuk gorunce alirim 1 tl ise 5 veririm gururu incinmesin diye de bi tane mendil alirim, dilencilere duruma gore veririm bazilari seytan oluyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.