Şimdi Ara

Bugun golf 8 inceledim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
9.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VW bayisine giderek meşhur sarı renkte dolu modelini inceledim.

Dışı ne kadar albenili ,dikkat çekisi ve güzel ise içi o kadar sıradan ve sade geldi.

Bakın kötü veya kalitesiz demiyorum ,kaliteli ama çok sıradan.Tek renk olmasındanmıdır bilmiyorum çok sıkıcı geldi.

Heleki arka koltuklar tam bir vasat.Eski alcantra karışımı koltuk dizaynları BENCE çok daha iyiydi.

Fiyatından bahsetmiyorum zaten alamayacağız.

Golf 7

Bugun golf 8 inceledim.

Bugun golf 8 inceledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayrettin_79 -- 20 Mart 2021; 20:39:0 >

• Bak güzel kardeşim kendi aracım şuan golf 7.5 ,ortalama 190 bin ediyor.

Borcum harcım çok şuan çok rahat üstüne 30 daha eklesem gider golf 8 'i alırım.

Kaldıki jokey olmak için at olmaya gerek yok.İnsanın birşeyi eletirmesi ,yanlışa yanlş,kötüye kötü demesin için illa ona sahip olması veya olcak güce sahip olması gerekmez.

Adam fakir diye golf8 beğenmek zorundamı ? Bu mantığa kalırsa golf 8 i sadece mercedes bmw sahipleri eleştirebilir.

• canlı gözle kablosuz şarj ünitesinin oraya dikkat ettiniz mi? araca özel bişeydir diyordum ama baktığım bütün youtube videolarında farklı araçlar olmasına rağmen donanım paketi farketmeksizin neredeyse hepsi böyle :/

Bugun golf 8 inceledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 20 Mart 2021; 21:47:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski Golf 7 kullanıcısı olarak 8 incelediğimde bariz şekilde kalite düşmüş 7 de orta pakette bile alacantra koltuklar her yer halı kaplı ve mükkemmel bir kalite hissi vardı ama bu hissi 8 de içerde ve dışarda alamadım

• VW elektrik araçlara ağırlık verdiğinden herhalde kaliteden ödün vermiş golf 8 de

• golf 8 almayı geçtim, incelenecek bir araba bile değil. onu incelemek için gittiğim yol parasını gidip klozete alıp sifon çekerseniz, hemen hemen aynı şeyi yapmış olursunuz.

arka diz mesafesine bak. eski unolar bile bundan daha ferah bi iç alanına sahipti.

• Canlı incelemedim kalitesini de bilmiyorum fakat şu fotoğrafta arka kapısı golf 7'ye nazaran çok basit duruyor. B sınıfına öylesine yapılmış bi kapı içi gibi. Golf 7'de ne güzel krom detaylar var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalite dışında donanımda da garip şeyler var.

- RLine pakette bile ACC yok, şerit takip yok.
    - kaput amortisörünü kaldırmışlar çubuğa dönmüşler.

kalite bazında;
    - torpido önceden kaplı oluyordu artık değil.
    - arka kapıların kalitesi azalmış, üst kısımlar sert plastik olmuş.

:/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 20 Mart 2021; 22:0:14 >
  • Volkswagen GOLF !

Geleceğe uzak,

Oldukça sıradan,

Lafta kalan kalite,

Fazlasıyla pahalı...

• Arac iyidir kötüdür bir şey dediğim yok AMA alamayacak kişilerin araci kötülemesini anlamıyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatcagdas

canlı gözle kablosuz şarj ünitesinin oraya dikkat ettiniz mi? araca özel bişeydir diyordum ama baktığım bütün youtube videolarında farklı araçlar olmasına rağmen donanım paketi farketmeksizin neredeyse hepsi böyle :/

Malzeme ve işçilik kalitesi berbat!

• Golf yalnızca segmentinin banisi değil yarım asırdır lideri ve referansı. Her jenerasyonda devrinin en yeni teknolojilerini ilk uygulayan ve kalitesiyle her bütçeye verimli motorlarıyla ulaştırmayı gaye edinmiş bir misyonun ürünü.

Bu yüzden sadece Almanya’da ortalama her yıl 250.000 adet Golf satıyor. Bir makine mühendisi olarak üzerinde ki mühendisliğe hayran olmamak elde değil.

Ayrıca Golf 7 zaten kendi döneminde ki A3, 1 serisi ve A serisi gibi modellerinde çok ötesindeydi. Kalitesiyle toyoto, honda, pejo vs gibi çoğu standart üreticinin D segmentine denkti. İnanmayan Top Gear’dan şurda burdan vs. filan izlesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: PlusEx

Arac iyidir kötüdür bir şey dediğim yok AMA alamayacak kişilerin araci kötülemesini anlamıyorum

Bak güzel kardeşim kendi aracım şuan golf 7.5 ,ortalama 190 bin ediyor.

Borcum harcım çok şuan çok rahat üstüne 30 daha eklesem gider golf 8 'i alırım.

Kaldıki jokey olmak için at olmaya gerek yok.İnsanın birşeyi eletirmesi ,yanlışa yanlş,kötüye kötü demesin için illa ona sahip olması veya olcak güce sahip olması gerekmez.

Adam fakir diye golf8 beğenmek zorundamı ? Bu mantığa kalırsa golf 8 i sadece mercedes bmw sahipleri eleştirebilir.

• quote:

Arac iyidir kötüdür bir şey dediğim yok AMA alamayacak kişilerin araci kötülemesini anlamıyorum

aynı şekilde alacak kişilerinde gereksiz abartmasını da ben anlamıyorum.

• quote:

Merak ettim; Aracı kötüleyenlerin, bu yada bu tür arabaları alamayacak durumda olduklarını nasıl anlıyorsunuz??

• Panthér kullanıcısına yanıt
    400 bin tl parasi olan adam gelip burda araci kotulemez yazanlarin cogu fakir zihniyeti
  • suatcagdas S kullanıcısına yanıt

münferit bir durum değilse gerçekten kötü...kalite yerlerde. millet pug 508'i eleştirdi günlerce bu forumda yok birleşim yeri hatalıymış yok tavandaki kanallarda asimetri varmış diye. bakalım golf 8 için neler duyup göreceğiz daha. ama şu bir gerçek ki kalite tüm markalarda geriye gidiyor. 20 sene evvel alınan buzdolapları ile şu an satılanlar arasındaki kalite farkı nasılsa otomobillerde de aynı durum var maalesef...

• quote:

400 bin tl parasi olan adam gelip burda araci kotulemez yazanlarin cogu fakir zihniyeti
    Niye ki?

400 bin TL si olan adam beğenmesede aracı almalı mı? Ya da beğenmese de övmeli mi?

• Bak güzel kardeşim eleştiri var eleştiri var.adam cikar eksik yanlarını söyler adam akilli negatif yönlerinden bahseder haklidir lafimiz yok. Benim lafim sacma sapan konusan kisiler
  • Geçtiğimiz haftalarda f30 320i almıştım yeni golfü beklesem mi diye çok tereddütteydim sıfır arabanın tadı farklı sonuçta ama konunun içindeki arkadaşların paylaştığı görseller çok tat kaçırıcı hele kaputun amortisörünün olmamasına inanamayıp Youtubedan baktım şok oldum gerçekten insan utanır önceki kasada olan 2 tane incecik amortisörü çıkarırken 20-30 euro için markanın sevenlerini markadan tiksindiriyorlar bir arkadaşta yukarıda demiş alamayacak kişilerin eleştirmesini anlamıyorum aracı diye alamayacak olduklarını nerden biliyor? Kaldı ki İsteyen istediğini eleştirir illa alıcımı olmak lazım? değişik bir düşünce..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.