Şimdi Ara

Bugün esnafla olan acı-tatlı diyaloğum (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kesinlikle öyle birde bunun "alıcıysan çıkartıyım" versiyonu var. Arkadaş sen çıkartmadan ben denemeden nasıl alacağım. Ayıp olmasın diye sevmediğim üstüme olmayan bir kıyafeti mi alacağım.

Şu emlakçı konusuna gelirsek bende bunun sürücü kursu versiyonu ile karşılaştım arkadaş yazılacaktı bizde kurslardan fiyat alıyorduk sorduk kolay gelsin diyip çıkacaktık adam demez mi kafanıza yatmayan ne diye hayret ettim o an

Konu sahibi arkadaş dostum takma böylelerini bir daha da küçük esnaftan alışveriş yapmaman gerektiğini unutma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yürüyenmerdiven -- 22 Nisan 2018; 21:33:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kıslık kabana 300 küsür lira fiyat çekip ( uzun zaman önce olduğu için tam rakamı hatırlamıyorum) 2 dakikada çok fazla pazarlık bile yapmadan 160 tl ye düşüren ve bu fiyatta bile kar eden kişi,kurum ve zihniyetlerin esnaflıktan azledilmesi gerekiyor.
  • esnafin kapisindan bile girmem.
  • Olay nerede geçiyor. Bu devirde kaba olmasan bile kibar da olmayacaksın abi diyerek kaybetmişsin zaten, bir de sonunda kb demişsin, herif haklı olduğuna ya da doğru bir şey yaptığına iyice inanmıştır artık
  • adam yaşlıydı hocam
  • yaşlıysa kafa gidiktir salla. beyin sulanmaya başlıyo hepsi sinirli oluyolar. git internetten falan bak senelerdir esnaftan bişey almam iyi kazık saplıyolar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim gibi 32 yaşında olsan zamanında esnafla uğraşmaya mecburdun çok çektirdiler. Ancak devir değişti internetten şak diye alabiliyorsun.
    Onu boşver git ismi olan mağazalara herşeyin fiyatı belli kafana yatanı alırsın.
    Esnaf ne? Biz çok çektik zamanında. Bayram öncesi gidersin zam yapar bir de asla pazarlık yapmazlardı. Nasıl olsa satılacak nasıl olsa mecbur alacak diye geçirirlerdi.
    O zamanları görmüş biri olarak bunlarla hiç uğraşamam diyorum. Zaten her tecrübemde pişman ettiriyorlar.
    2 sene önce uzun kollu tişört alacaktım içeride modeller vardı gösterdi 2 tane aldım indirim falan yok yüzü asıldı sanki 10 tane alacaktım.
  • 7977866576 kez yazıyorum esnaftan sakız bile almayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.