Şimdi Ara

Bugün Donanımhaber'deki 15. Yılım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar dile kolay tam 15 yıl olmuş. 2 Haziran 2005'ten beri bu forumdan çok yardım aldım. Evleneceğim zaman alacağım televizyon, beyaz eşya vs.den oğlum doğduğunda aldığım kameraya kadar, bir türlü çözemediğim elektronik cihazlardan, oğlum büyüdüğünde onunla oynayabileceğim playstation oyunlarına kadar pek çok konuda fikir aldım. Tabi aynı zamanda bildiğim konularda da elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.

Aslında diyeceğim şu ki; zaman çok hızlı geçiyor, ben site ile tanıştığımda 25 yaşında tahmin ediyorum şu an sitenin çoğunluğunun olduğu yaşlardaydım şimdi ise 40 yaşında 2 çocuk babasıyım. Bu arada geçen 15 senenin nasıl geçtiğini, neler yaptığımı, ne güzellikler ne sıkıntılar atlattığımı doğru dürüst düşünüp, hatırlayamıyorum bile.

Aslında daha çok söylemek istediklerim var ama özeti zamanın kıymetini bilin, sağlığınıza dikkat edin ve hiç birşey için kendinizi harap etmeyin. Zaman gerçekten hızla akıyor ve bunu farkettiğinizde bir çok şey için geç kalmış oluyorsunuz; elinizden geldiğince yaşadığınız her günün tadını çıkarmaya ve sürekli kendinizi geliştirmeye çalışın.

15 yılda belki de yüzlerce farklı konuda bana yardımcı olan, akıl veren, hatta sıcak bir fırsatı haber veren tüm arkadaşlarıma bu fırsatla tekrar teşekkür ederim.

Hep birlikte nice 15 senelere!!

Bugün Donanımhaber'deki 15. Yılım!

• H.o. d.g.k.o.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayırlı olsun.
  • 15 yıl boş bir zaman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HayatınıYaşayamayanAdam kullanıcısına yanıt
    Hiç o gözle bakmadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayırlı olsun muhterem nice senelere hep beraber inşaallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.