Şimdi Ara

Bugün Dışarıdaki Ayakkabıları Gözlemledim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
1.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Orijinalden alıntı: PolisBey

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

Oooo hocam hayırlı yolculuklar. Akşam müsait olursanız bir iki soru sormak istiyorum.

Teşekkür ederim
    Tabiki

Mesleğiniz nedir?

Öğrenciyim, neden sordunuz ki

Amerika'ya gidiyomuşsunuz ya yüksek gelirli işinizin olduğunu düşündüm

Yok hocam benim şuanlık gelirim yok, anneannemle gidiyorum

İyi yolculuklar,konu açarsanız lütfen beni haberdar edin.Zaten nickim çok kolay akılda kalacak bişey.Biraz daha yazarsam kibarlıktan öleceğim sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

Oooo hocam hayırlı yolculuklar. Akşam müsait olursanız bir iki soru sormak istiyorum.

Teşekkür ederim
    Tabiki

Mesleğiniz nedir?

Öğrenciyim, neden sordunuz ki

Amerika'ya gidiyomuşsunuz ya yüksek gelirli işinizin olduğunu düşündüm

Yok hocam benim şuanlık gelirim yok, anneannemle gidiyorum

İyi yolculuklar,konu açarsanız lütfen beni haberdar edin.Zaten nickim çok kolay akılda kalacak bişey.Biraz daha yazarsam kibarlıktan öleceğim sanırım

Tabiki hocam
    Sorunuz olursa özelsen de sorabilirsiniz
    Ayrıca Ağustos'ta da Brezilyaya gideceğim, o çok efsane olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Adamlar alışmamış 50 dolara aldıkları şeyi 300-400 dolara almaya tabiki almazlar. Birde utanmadan asgari ücret 1400 tl ama millet 500 tl lik ayakkabı giyiyor yazmıs trole bak 1400 tl nin 500 unu ayakkabiya harcamasi bir insanin ekonominin iyi oldugunumu gosterir iq trollü.

• quote:

Orijinalden alıntı: YalamaYapanCivata

Adamlar alışmamış 50 dolara aldıkları şeyi 300-400 dolara almaya tabiki almazlar. Birde utanmadan asgari ücret 1400 tl ama millet 500 tl lik ayakkabı giyiyor yazmıs trole bak 1400 tl nin 500 unu ayakkabiya harcamasi bir insanin ekonominin iyi oldugunumu gosterir iq trollü.

Siz anca hakaret edin halkimiz gayet geciniyor 1400 liraya.

• miletti bilmem ama o dediğin markaları bende giyiyorum bu güne kadar bir ayakkabıya 175 tl max oda deri lacoste idi ki su geçirmez ayakkabılarım var daha ucuza aldığım 265 tl ise timberland bota verdim okadar evet bahsettiğin tipler bolca mevcut ama tahminimce bi okadar insanda fırsat takip edip alıyo bu gözler sabahın 6 sında büyük bir e ticaret sitesinde ürünlerin ucuz diye 5dk tükenişini gördü dert etme yani okadar.
  • Haklısın onların tek amacı muhalefet kafeler restorandlar ful herkezin kılığı kıyafedi yepis yeni saten barlar club dedikleri zina yuvası mübarek ramazanda bile full artı full

Ama seni bloklamak zorundayım nickindeki dizi batı ahlaksızlığının en büyük örneği nickin bu ise kanına girmişlerdir bile!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşım bende 3 ay taksitle ayakkabı aldım
    ama anadoluya çıktığım zaman herkes ayakkabıya bakıyor
    senin söylediğin şuna benziyor
    bugün bağdat caddesindeydim herkesin altında mercedes var demekki ülke açlıktan kırılmıyor.

sen önce bir askerliğini yap orda gözlem yeteneğin daha çok gelişir alafranganın ne olduğunu nasıl kullanacağını bilmeyenden tutda ,hayatında hiç deniz görmeyen adamlar var.
  • Kardeş sen nerde yaşıyorsun? Nerelerde dolaştın ? Nişantaşı falan mı?
  • bak o dediğin ayakkabılar ne kadarmış
    32 euro muymuş adamların asgari ücreti saatlik 8 euro 4 saat çalışıp alabiliyor.
    sen skechers ayakkabı almak için kaç saat çalışırsın?
  • bu bolluk gelse gelse amazon BF indirimlerinden gelir 50-100tl new balance,skechers,puma gibi ayakakbılar alıyoruz.burda takliti o paraya satılıyor tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iso227 -- 20 Haziran 2017; 13:41:56 >
  • bende kızılayda oturdugum yerden gözlemledim milletin giydi ayakkabılar hep çakma kot pantolanlar 30 40 tllik gömlek tişört yine aynı kızlarda aynı erkeklerde gençler hep ucuz malzeme alıyor...sen baktım diyorsun ben baktım diyorum bunlar ölçü olmamalı vergiler zaten ortada ayakkabıcı arkadaşlar varsa burda onlar fiyatlardan vergilerden daha gerçekçi bahsedebilir
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.