Şimdi Ara

Bügün derecelide ilk defa feedledim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun seçme ekranindayim koridorum solo heromu almışım pantheom sordu solo salarmısın hayır dedim o anda hero banlıyoruz, son 10 saniye kala farkettim pantheon ışınlan almış koridoruda jung, diyor ben solo gitcem hayir salmiyorum dedim adamin dediği banane takimda bunun uzerine şaşırdı sinirlenmemek elde değil neyse girdik oyuna ,chate reprotlarsiniz yazarak oyunuma devam ettim

Adam koridorumda duruyor bir sey demedim karşi soloyu kesiyoruz ve ben adama hep kill ve farmın coğunu saliyorum dakika 18 ,1-0-6 gittim kendisi 6-1-1 oyunu alıriz dedik bir sey demedik karşidan irelia gank gelmeye başladi 2 sini rahat alabilcekken adam arkadan bırakip gitti chatede geber yazdi utanmaz serefsiz bunu tam 2 kere yapti, feedlerim dedim feedleyemezsin filan ustune velet bebe diyor ulan sen koridorumu almissin üstune beni öldurtmeye calışiyorsun bir sey demiyoruz burda ben bebe oluyorum bende adamı muteleyip inadina feedledim.

Bot da destekledi beni sonuç kazanacağimiz oyunu kaybettik pişmanmıyım hiç değilim ve büyük ihtimal ban yiyecem.
    Bunu yaklaşık 1 saat önce yaşadım şuan baya bir sinirliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 12 Haziran 2017; 19:13:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olur öyle demekten başka pek bişi yok gibi gözüküyor.Bilerek feedlediğin için riot seni haklıyken haksız duruma düşürerek banlar muhtemelen bi kaç gün.

Ne yaparlarsa yapsın çözümü feedlemek değil unutma.

Feedlemek de ban sebebi değil zaten.Eğer bilinçli yapmıyorsan.

• suç sende

• İyi yapmışsın da alt+f4 çekseydin feedlemeyi egonuza nasıl yediriyorsunuz. Bir de lig bronz kaç?

• "burda ben bebe oluyorum bende adamı muteleyip inadina feedledim"

Bunu okuyana kadar valla haklı dedim.

Sonrası iyi feedlemler bebe.

Takımdaki diğer 3 kişi senin feedlemene katlanmak zorunda mı ??
  • ben alt f4 çekerdim
  • Şu bilerek feedleyenler varya ulan takımın hakkına giriyorsun feedliceksen oynama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

İyi yapmışsın da alt+f4 çekseydin feedlemeyi egonuza nasıl yediriyorsunuz. Bir de lig bronz kaç?

Bronz 1, oyuna 2 yil aradan sonra tekrar döndüm.

• Ban yerim diye korkma. Günde kaç kişiyi feedlemeden küfürden rapor ediyorum bir bilsen. Ama birkaçı dışında ban yiyen olmadı. Korkma yani.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bide aramda feedleyip "nolcak yea aram burası" diyen gerizekalılar var. Biz oyuna keyif almak ve kazanmak için girioyoruz. Sen niye giriyosun? Amaç ne.
  • ban yemedim pişman değilim yine olsa yine feedlerdim iyi oldu şerefsize ve şuan gold oldum

• eline sağlık yapman gerektiği zaman yapıcaksın hacı
  • Ben de yasuo banladıkları zaman fedliom her zaman fedlerim iki çarım perma yedi ama durmak yok yola dewaM

• chatte agzini acmazsan ban man yok merak etme
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.