Şimdi Ara

Bugün de lideriz doktor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/26082042.asp

Kan Bağışı Liginde lider Galatasaray!

Spor Toto Süper Ligi takımlarının taraftar gücünü kullanarak kan bağışı konusunda kamuoyu oluşturmayı ve bağış sayılarında artış sağlamayı hedefleyen Türk Kızılayı'nın Kan Bağışı Ligi Projesi tüm hızıyla devam ediyor. Ligde liderlik Galatasaraylı taraftarların elinde bulunuyor.

Sezon başında başlatılan, Türkiye Futbol Federasyonu'n un desteklediği Kan Bağışı Ligi'nde mücadele devam ediyor.

66 bin 268 taraftar ile ilk sırada Galatasaray, 56 bin 449 ile Fenerbahçe ikinci sırada, 34 bin 326 ile de Beşiktaşlı taraftarlar 3. sırada yerm alıyor...

İlk 3 takıma kupa verilecek
    Proje kapsamında gönüllüler, bağış sırasında kendilerine verilen taraftar formlarını dolduruyor. Formlardaki bilgiler, kan bağışçılarının diğer resmi belgeleriyle Türk Kızılayının veri tabanına kayıt ediliyor. Veri havuzunda biriken bilgiler, o haftanın kan bağışlayan taraftar sayıları istatistiklerine yansıyor. Bu istatistikler, Türk Kızılayı'nın internet sitesindeki linkte yayınlanıyor. Lig sonunda, kan bağışında ilk 3 sırayı alan takım, Kan Bağışı Ligi Kupası ile ödüllendirilecek.

• Taze taze eksimi alayım. Türkiye'de o kadar Beşiktaş'lı var mı ya?
  • İyi hoş proje ama bu Kızılay topluyor kanları milletten para karşılığında satıyor. O kazanılan para ne için kullanılıyor biri bunu açıklayabilir mi merak ettim bunu doğru düzgün cevap veren olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LA LA LAKERS

İyi hoş proje ama bu Kızılay topluyor kanları milletten para karşılığında satıyor. O kazanılan para ne için kullanılıyor biri bunu açıklayabilir mi merak ettim bunu doğru düzgün cevap veren olmadı.

Kan alınırken yapılan masraflar diye biliyorum.
  • quote:

İyi hoş proje ama bu Kızılay topluyor kanları milletten para karşılığında satıyor. O kazanılan para ne için kullanılıyor biri bunu açıklayabilir mi merak ettim bunu doğru düzgün cevap veren olmadı.

kızılayın aşevi var ama bir sürü usülsüzlük düzenbazlık dönüyor stoklanan gıdalar 1-2 yıl sonra çöpe atılıyor bir çok kez şahit oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciddi Kedii

quote:

Kan alınırken yapılan masraflar diye biliyorum.

Ne masrafı hocam ünitesini kaç paraya satıyorlar cebe falan gidiyorsa insanlar direk gitsin hastanelere versin ücretsiz kullanılması karşılığında bak aklıma takıldı şimdi bu.
  • Şırıngayla kan aldılar zaten bu sene baya..
  • Sneijder:''Kan kokusunu aldık''
  • quote:

Orijinalden alıntı: PulpFictioN

Taze taze eksimi alayım. Türkiye'de o kadar Beşiktaş'lı var mı ya?

ilk 5 hafta abanıp şampiyonluk kutlamışlardır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.