Şimdi Ara

Bugün Çok Yaklaşmıştım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hoşuma giden bir kız vardı. Değer veriyordum ona. O da bana verdiğini söylüyordu.

Sonra ben ayrılmak istedim arkadaşlığımızı bitirmek. Hoşlandığı biri varmış. Benden de hoşlandığını söylüyordu.

Mutlu olması için aradan çekildim. Hiç bilmediği biriyle mutlu olabilme ihtimali ona sevimli gözüktü sanırım. Tanımamışlığın verdiği gizem varmış.

Ben hep aynıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BDFB2BE8F -- 18 Mart 2018; 19:22:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Allah kurtarmış,2 kişiden aynı anda hoşlanıyormuş işe bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olum niye böyle yorum yapıyorsunuz ben hala önem veriyorum ama. Üzdünüz.

• veriyordum ona. O da bana verdiğini söylüyordu. "

buradan sonra yokum ben :)

• Insanmodoff kullanıcısına yanıt
    " Değer " yazmışım hocam okumadınız mı?

• Hocam sen niye aradan çıktın ki. Bak şuanda bende aynı durumdayım. Kız ilişkiden çıkmış ayrılmışlar ama hala konuşuyorlarmış. Kıza dedim bunun adını koyun. En sonunda tamamen görüşmüyorlar. YAni bence aradan çıkmak yerine tercih yapması gerektiğini söylemeliydin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daggerboy

verme kısmını okuyunca gerisi bir sis perdesinin arkasında kaldı.

• ülkücüadam kullanıcısına yanıt
    Her şey birden gelişti hocam. Ben de değer verdiğim insanın mutlu olmasını isteyen biriyim. İsterse benle beraber olmasa bile başka biriyle mutlu olması fikri hoşuma gidiyor.

• quote:

Her şey birden gelişti hocam. Ben de değer verdiğim insanın mutlu olmasını isteyen biriyim. İsterse benle beraber olmasa bile başka biriyle mutlu olması fikri hoşuma gidiyor.

Başka biriyle beraber olması hoşuna gidiyorsa hissettiğin aşk değil hocam onu hemen eleyebilirsin. HA denersin yapamazsın olmaz bu sefer dersin başkasıyla mutlu olsun ama hiç bir şey yokken başkasıyla mutlu olsun dersen kesinlikle aşk değil derim. Belki hoşlanıyorsun yada vakit geçirmek iyi geliyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Insanmodoff

quote:

verme kısmını okuyunca gerisi bir sis perdesinin arkasında kaldı.

Sen cidden 84 lü müsün yani

• -BornToDie- kullanıcısına yanıt
    sorun mu var ölmeye doğmuş?

84 lüler trollük yapamaz mı? hep ciddi mi olalım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Insanmodoff

sorun mu var ölmeye doğmuş?

84 lüler trollük yapamaz mı? hep ciddi mi olalım?

Hayır tabiki herkes yapabilir

• Ama kızı tanıyorum hocam. O zaten öbür çocuktan hoşlanırken ben araya girmiştim. Benden hoşlanmaya başladığını söylemişti. Ben de ondan hoşlanıyordum. Sonra kafasının karışmasını istemeyerek ben çekildim.

• "Ben hep aynıyım" deyip hatayı kendinde arama, dostum. Her kızın kendi idealinde yaşattığı bir erkek portresi vardır ve ayrılık şekline bakarak anlaşılıyor ki, kız senin bu portreye pek uymadığını düşünüp, ayrılmış senden. Öte yandan, sen gerçekten çok seviyor olsan, kızı aradan çekiliyorum diyerek başka birinin kucağına itmezdin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir_2112 -- 18 Mart 2018; 21:31:49 >
  • emir_2112 kullanıcısına yanıt
    "kucağına itmezdin" diyerek duygularımı incittiniz hocam ama sanırım haklısınız.

• quote:

"kucağına itmezdin" diyerek duygularımı incittiniz hocam ama sanırım haklısınız.

Kusura bakmayın hocam, inanın öyle bir niyetim yoktu. Benimki dışardan bir değerlendirme ve amiyane tabirle yazıya döküp sizi kırmışsam, özür dilerim.

• En azından onu reelde görebiliyorsun.
    :D
  • RevengeRain kullanıcısına yanıt
    Yok reelde göremiyorum. Buluşmak istemedi benimle ama fotoğraf attık falan birbirimize. Baya da konuştuk hocam.

• Bu gidişle ilerde teşhirci çiftlerden olursun

• quote:

Yok reelde göremiyorum. Buluşmak istemedi benimle ama fotoğraf attık falan birbirimize. Baya da konuştuk hocam.

Hocam işin içine fotoğraf atmalar falan girdiyse zaten bi ilişki yaşasaydın ama tabiki duygusal olmayan çıkarlara dayalı bir ilişki
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.