Şimdi Ara

Bugün bu topraklardaki son günüm.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gece 11 de ankara esenboğadan kalkacak uçağım ile beraber Almanyaya eğitimim için gidiyorum . Elveda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adam oraya gocmus ama kafa hala orta dogulu.Avrupada yasam konusunu kari kiza getirdi hemen , merak ediyorum lisede turkce dersine beden hocan mi girdi okudugunu anlamiyorsun , canliliktan samimiyetten yoksunmussun oralarda bu orta dogu kafasiyla sana kimse yaklasmaz zaten orda kendini turkiyedeki suriyeli yerine koy.
    Haha tipik alamanci kafasi iste yurt disina cikmis beyfendi level atlamis saniyo kendini birde turkiyeyi seviyorum diyemiyorsun deyip turkiyedeki adami hor goruyor ulan harbiden komiksin emin ol senin orda konustugun yabancilardan her gun daha fazla yabancilarla konusuyorum ben burda isim geregi,senin gezdigin sehirlerden on kati ulkenin kulturlerini insani yapisini gelismisligini turizmini bilirim sen bana ne anlatiyon ya :)
  • Merhaba,

Bye

İyi günler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kib aeo bb
  • mutlu olman dilegiyle .

• Darısı başıma
  • hangi bölüm
    Hayırlı olsun

• Elektrik elektronik müho.

Çok teşekkürler arkadaşlar. Döner miyim bilemiyorum artık

• loses kullanıcısına yanıt
    Bak keyfine euro getirmeyi unutma

• quote:

Orijinalden alıntı: loses

Elektrik elektronik müho.

Çok teşekkürler arkadaşlar. Döner miyim bilemiyorum artık
    bende elektrik elektronik mühendisiyim hocam nasıl gittiniz acaba ,yüksek lisans mı nasıl oldu detaylı anlatır mısınız ?
  • Almanca öğrenip sertifikaladım uluslar arası geçerliliği olan bir sınav ile. Direk lisans için gidicem 0 dan. Gitmek için türkiyede eşdeğer herhangi bir bölüm ünisi kazansanız yeterli kayıt yaptırmanıza gerek yok. %5000 paralı uninin en kötü mühendisliği bile yeterli. Ekstra almanca gerekiyoe bi

• helal olsun hocam kurtuldunuz valla oraya adapte olur kalırsanız sadece siz değil torunlarınız bile kurtulmuş olur
  • Truman showdaki truman gibi imkansiza yakin olani başarip kapidan çiktiniz kalanlar ayni role devam

• Arkadaşlar başka ülkeye gitmek fırsat olabilir ama "kurtulmak" kelimesi biraz ağır değil mi? Biraz abartmıyor musunuz? Bu foruma girince ülkeden soğuyorum sanki cehennemde yaşıyoruz noluyo abi bi sakin olun ya...

• Hic sormayin. 1,5 senedir Hollanda'da yasiyorum. Millet kurtuldun da kurtuldun deyip duruyor. Hic alakasi yok. Türkiye'deki canlilik, samimiyet vs sifir. Almanya daha da beter. Robot gibi calismaya odaklaniyorsun. Ama gel de anlat..

• Konu sahibi arkadasım, seni de tebrik ediyorum. Hayırlısı olsun.

• Almanca şart mı ya orada öğrensek yada İngilizce bölüm okusak olmaz mı? Elektrik elektronik 3. Sınıfa geçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: W.A.S.P

Hic sormayin. 1,5 senedir Hollanda'da yasiyorum. Millet kurtuldun da kurtuldun deyip duruyor. Hic alakasi yok. Türkiye'deki canlilik, samimiyet vs sifir. Almanya daha da beter. Robot gibi calismaya odaklaniyorsun. Ama gel de anlat..
    Ahahdjdjd

Guzel fikra guldurdun kardes .

Turkiye cok samimiymis , avrupa robotlasmis kole gibi calisiyorlarmis, turkiyedeki insanlar cok sosyalmis

Gel kardes surunme oralarda cennet vatanin seni bekliyor burdaki canlilik sosyallik 6 gun tatil 1gun calisiyoruz biz burda avrupanin robotlasmasi yok burda :D

• Almanyaya gittiğinde Dark dizisindeki mağarayı bul. 33 yıl sonrasına git. Sonra Türkiye haberlerine bak ; dolar düşmüş mü? Gs fbyi Kadıköyde yenmiş mi?... Ne de olsa bizler için hayal herşey....

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.