Şimdi Ara

Bugün BMW 520İ ye Arkadan Çarptım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaydurugububak

Soruları alayım not 2014 model

Geçmiş olsun masraf tutar ne kadar kasko var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hasar durumu nedir?

• Buralarda eski bi laf vardir joe. No ss no guven

• Nasıl çarptınız ?.Bmw de büyük birşey var mı ?.Sizin aracınızda birşey var mı ? hiçbirşey hakkında bilgi vermemişsinizkı
  • Bravo büyük maharet.

• fake konu gibi geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun.
    Soru yok.

• Foto.atıverde görelim şimdi foto yok deme kaza yapıp foto çekmedinmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FursıonnMann -- 7 Kasım 2015; 7:39:56 >
  • olayı anlat, insanlar iyi kötü yorumlarını yapsın. incisözlük mü burası?
    kesin yürürken çarptım ehehee diyeceksin sonunda
  • Olayı açıklayayım, ufak bi kaza olduğu için ve tamponda çizikler harcinde bişey olmadı için fotoğraf çekme fırsatım olmadı. Adama hakkını helal et diyip ayrıldım. Biraz dalgın kullanıyordum arabayı bmw de pat diye fren yaptı önümde ben tabi geç farkedip asıldığım için çok yavaş olmayan bi hızda vurdum. İndik baktık bmw'nin tamponu çizilmiş. Benim araçta hiçbirşey yoktu. Adam vicdanlıymış boyası bile ne kadar tutardı o tamponun şimdi....
  • Estoril mavisi BMW aracıma vururlarsa çok sinirlenirdim.Allahtan öyle bi derdim yok.
  • Gaydurugububak kullanıcısına yanıt
    kafanıda çarttınmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Olayı açıklayayım, ufak bi kaza olduğu için ve tamponda çizikler harcinde bişey olmadı için fotoğraf çekme fırsatım olmadı. Adama hakkını helal et diyip ayrıldım. Biraz dalgın kullanıyordum arabayı bmw de pat diye fren yaptı önümde ben tabi geç farkedip asıldığım için çok yavaş olmayan bi hızda vurdum. İndik baktık bmw'nin tamponu çizilmiş. Benim araçta hiçbirşey yoktu. Adam vicdanlıymış boyası bile ne kadar tutardı o tamponun şimdi....

Senin arac nedir ? Adam at bi beslik demedi mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

quote:

Olayı açıklayayım, ufak bi kaza olduğu için ve tamponda çizikler harcinde bişey olmadı için fotoğraf çekme fırsatım olmadı. Adama hakkını helal et diyip ayrıldım. Biraz dalgın kullanıyordum arabayı bmw de pat diye fren yaptı önümde ben tabi geç farkedip asıldığım için çok yavaş olmayan bi hızda vurdum. İndik baktık bmw'nin tamponu çizilmiş. Benim araçta hiçbirşey yoktu. Adam vicdanlıymış boyası bile ne kadar tutardı o tamponun şimdi....

Senin arac nedir ? Adam at bi beslik demedi mi ?

Rover 216 si, demedi allahtan Kızı vardı yanında biraz gaza getirdi ama ben alttan alınca kapandı mevzu.

• Adam başlığı yazmış
    Altına not 2014 model soruları alayım yazmış ne soralım bmw ye çarpmak nasıl duygu falan mı diyelim ayrıca konuda fake gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Paprika55

Adam başlığı yazmış
    Altına not 2014 model soruları alayım yazmış ne soralım bmw ye çarpmak nasıl duygu falan mı diyelim ayrıca konuda fake gibi

Sadece paylaşmak istedim niye yalan söyleyeyim dostum marifet mi bu? 15 bin liralık arabayla 200 binlik arabaya girdim bence trajikomik bi durum
  • senin zaten ödemen gereken bir durum yoktu, yapacağınız şey kaza tutanağı tutup ayrılmak. adamın hasarını senin trafik sigortan karşılayacaktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muss@

senin zaten ödemen gereken bir durum yoktu, yapacağınız şey kaza tutanağı tutup ayrılmak. adamın hasarını senin trafik sigortan karşılayacaktı.

artan prim nolacak?
  • Gaydurugububak kullanıcısına yanıt
    o kadar olacak, hem siz çarpıyorsunuz hem de bu işten sıfır zararla çıkmayı istemek en kibar tabirle ayıptır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.