Şimdi Ara

BUGÜN Bİ KIZA AŞIK OLDUM.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün hastaneye kan vermeye gittim.Sedyeye oturdum bide ne göreyim eski okulumdan (ortaokul) bi kız arkadaş pek konuşmadığım hatta hiç ama hep güzel bulurdum.
    Biranda dondum kaldım beyler aşık oldum. meğer oda staj yapıyormuş. Hiç beceremediği kolumu oyduğu halde hiç bitmesin istedim beyler. tavsiye verin yarın tahlil almaya yanına gidicem.. teşekkürler dostlarım kızda bende 17 yaşındayız..

• Git deki eski okuldan değilmiydin sen ya aaaaaaa baya değişmişsin kolumun içine ettin ama nasıl gidiyo ?
  • önce telefon numarasını al sonra kaynaş telden
  • merhaba ben konu sahibiyim ben o kız için 4 ayda 30 kilo verdim sivilce tedavisi gördüm 7 ay. hayatım 180 derece değişti okulun güzel kızı bana teklif etmişti şimdi dergilere modellik yapan bir kızla çıkıyorum aşık olduğum kızada hiç açılamadım çünkü şuan kızla hala beraber olma ihtimalim vardı ancak reddedilirsem o ihtimalde hepten hiç olacaktı ve ben o ihtimale bile aşıktım. arada aklıma geliyor ama eskisi gibide değilim ona karşı
  • quote:

Orijinalden alıntı: krrall38

merhaba ben konu sahibiyim ben o kız için 4 ayda 30 kilo verdim sivilce tedavisi gördüm 7 ay. hayatım 180 derece değişti okulun güzel kızı bana teklif etmişti şimdi dergilere modellik yapan bir kızla çıkıyorum aşık olduğum kızada hiç açılamadım çünkü şuan kızla hala beraber olma ihtimalim vardı ancak reddedilirsem o ihtimalde hepten hiç olacaktı ve ben o ihtimale bile aşıktım. arada aklıma geliyor ama eskisi gibide değilim ona karşı

Nickinin hakkını veriyorsun KRALLLL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krrall38

merhaba ben konu sahibiyim ben o kız için 4 ayda 30 kilo verdim sivilce tedavisi gördüm 7 ay. hayatım 180 derece değişti okulun güzel kızı bana teklif etmişti şimdi dergilere modellik yapan bir kızla çıkıyorum aşık olduğum kızada hiç açılamadım çünkü şuan kızla hala beraber olma ihtimalim vardı ancak reddedilirsem o ihtimalde hepten hiç olacaktı ve ben o ihtimale bile aşıktım. arada aklıma geliyor ama eskisi gibide değilim ona karşı

Bir loserin yükselişini izledik
  • Merhaba diğer kolumuda deler misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Loner kullanıcısına yanıt
    Teveccühünüz efenim , şimdide farklı sorunlarım var tabi dünya dönmeye devam ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.