Şimdi Ara

Bugün aracımı sattım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Symbol ne alemde komşu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: teneke1236737

"Satdım" başlığını değiştirin isterseniz.

bravo yine birinin hatasını yakalamışsın.tebrikler ne mutlu sana

• tabıkı memleket ıyıye gidiyor akbıl kac tl kı sonucta? Sende panamerayla gezenelre bakıp ulkenın cok cok refah duzeyının yukseldıgını goren kesıme katılmıssın tebrıkler :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonofisiris

geçen bende aracımı satDım, aldığım paranın tamamını türkçe kurslarına yatırdım.

Geçen gün bende arabamı sattım. Aldığım paranın tamamını Türkçe kursuna yatırdım.

• Hayırlı olsun
  • 422_322 4 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim artık park sorunum kalmadı arabayla bi yere gitdikden sonra eve dönüşte park yeri bulamazdım artık kafam rahat bir çok sorundan yırtdım
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Sen PM sorusuna cevap ver bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: teneke1236737

Sen PM sorusuna cevap ver bence.

trollerin mesajlarını direk siliyorum.saçmalıkları okumak huyum değil. sen devam et iyi gidiyosun.seninle guru duyan birileri vardır aferim

• de ayrı
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Hastaneye bir görün derim.
  • Bende 3 ay önce aracı sattım. 3 ayda dolardan zaten 5000 lira karım oldu. Masraflarda eklersen 7000 üzerinde karım oldu. Bu devirde araba mı nakit mi tabi iki nakitte elinde para olması 2018 birçok insan ilk sıkıntıda arabasından vazgeçecek tabiki satabilecek müşteri bulursalar. Çünkü insanlar geçim derdinde araba almayı düşünmeyecekler.

Emlak tan sonra büyük bir araba balonu oluşuyor. Aslında Araba balonu diye konu açıp orada tartışmak lazım.
  • ulkede arac almak basit bankalar deli gibi kredi nakit avans veriyor insanlar da kosarak gidiyorlar kredi cekmeye sonra maaslarının cogu araca gidiyor insanimiz arac alirken yatirim yaptini zannediyor ama yaniliyor 2 3 sene binerim kâr ederim satarim diyor zarar ediyo farkinda degil fiilo arac alanlar kâr ediyo bireysel kulanici zarar eder ben yuksek borclara giripte arac almam artik arac almayi da dusunmuyorum ticariden cikma albea aracim bile bana cok luks geliyordu satdim luksden vazgectim

• quote:

Orijinalden alıntı: 22tupac

de ayrı

:)
  • kardeşim herkezi kendiniz gibi fakir zannetmeyin... araba lüks değil ihtiyaç ..bu havada otobüsle git ıslak çorap kokusunu ciğerlerine kadar çek, sonrada işyerine yada manitana arkadaşına metrobüsle git çok zevkli olacağını sanmıyorum..
  • bi tylol hot içer miyiz kullanıcısına yanıt
    Tylolcuğum duruyor o, babam kullanıyor. Symbol de tam ekonomi arabası ama gene broadway e göre çok para yiyor Triger değişim zamanı geldi 10 bin bakımını bekliyoruz fazladan işçilik parası vermemek için. Araba işi masraf valla lüks tüketim,eskiden böyle değildi.

Uzun süre yoktum buralarda askere gittim geldim velhasıl kelam gene foruma devam. Sende şuan ne var ?

Paranın değeri çok düştü ulan iyi bir laptop alayım dedim kendime en dandik i3 ler 1700-1800 tl den başlıyor. Geçen sene 2 bin tl ye i7 son model laptop alınıyordu.
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Hayırlı teskereler yiğidim, geçmiş olsun. Yaşar abiye saç kesimine gidiyorum, forumda takılıyorum. Okulda da son senem inşallah. Para varsa al derim daha da yükseltmeden...

Bu arada Polo'yu birkaç aya satmayı düşünüyoruz. Devir ekonomi devri Lpgli bir şeye geçmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bi tylol hot içer miyiz -- 29 Kasım 2017; 21:55:21 >
    Senin Polo mazotlumuydu ? Değilse tak tüpü gitsin. Eniştemde 2004 modeli var,ilk sahibi sıfır almıştı lpg li ve 80.000 km de. Ufak geliyor diye fiorino falan alacaktı piyasada temiz araba yok. Satarsın satmasına da temiz bulması mesele,fiyatlar fahiş artmış millet arabasına bulunmaz hint kumaşı muamelesi yapıyor.

Yaşara ben gitmiyorum ayıp etti bana,fiyatı yükselttiğinden beri adım atmıyorum. Balıkesir'deyken 3 numara tıraşı 10 tl ye oluyordum. Yıkama mıkama istersen 15 tl ye iş tamamdır. Burada da artık tıraşa Arya çarşı var,fiyatı uygun oraya giderim. Sen ne kadara oluyorsun ? Bizim burada 4.etap çarşıda da adam 35 tl istiyor,komedi.
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Polo benzinli ancak lpg kitleri pahalı. 1.33 Corolla düşünüyoruz. Tam uyumlu, hem de yenilemiş oluruz.

20 tl alıyor kesim ve yıkamaya. Arya'da İsmail'e mi oluyorsun? O da bana ayıp etti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bi tylol hot içer miyiz -- 29 Kasım 2017; 22:27:51 >
    Yok daha gitmedim,İsmail'i bilmiyorum. Oranın esnafı iyi ama,adamlar kibar ve fiyat listesini hepsi camlara asmışlar. Öğrenciye 12 TL mi neydi saç tıraşı. Corolla 1.33 iyi hoşta pek ekonomik değil, kasa ağır geliyor ve hantal. Honda jazz,mitsubishi attrage veya clio 1.2 falan daha ekonomik olacaktır.

Cruze ile aynı hesap. Araba hem çok yakıyor hemde gitmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.