Şimdi Ara

Bugün araç değişikliği yaptım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • neyse olan olmuş artık,bize de hayırlı olsun demek düşer
  • h.o
  • Linea'da ilk 3 viteste koltuğa yapışma zevkini özlersiniz diye düşünüyorum.
  • hayırlı olsun ...
  • Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim...
  • Hayırlı olsun, güle güle binin.
  • Hayirli olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok hoş araba çok güzel araba ama o göstergeler beni soğuttu arabadan geri kalan herşey çok güzel.Hayırlı olsun bu arada
  • Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.
  • hayırlı olsun aracınız gelince bir inceleme bekliyorum
  • Hayırlı olsun artık aracı almışsınız fakat aldığınız araç keşke lineadan daha üstün bir araç olsaydı aveonun lineaya göre yeni olması , biraz az yakması ve vergisinin az olmasından başka bir avantajı yok hatta vergisi de aynı olur aveo yeni olacağından linea ise vergide bir alt dilime geçeceğinden birbirine yakın olur lineayı ne kadara elden çıkarttınız?
  • Hayırlı olsun hocam

• Lineadaki motor performansını mumla ararsınız.1.6 MJ başarılı bir ünite ama 1.3 90 hp hem gitmiyor hem de yakıyor.Doblo vardı arkadaşta 90'lık,şehiriçi 8lt diyordu bir aralar.Ama çok yaktığı doğrudur
  • Hayırlı olsun. Oyu günlerde kullanın. 75 bg versiyonu test etmiştim vasat bir performans vardı. 90 lik cok üzmez diye dusunuyorum. Cok sıkıştırmaz iseniz lineadan az yakacaktir. Sürüş olarak güzel bir arac.

• Hayırlı olsun...
  • Hadi hayırlı olsun. 1.6'dan 1.3'e geçince bocalarsınız biraz ama alışırsınız zamanla
  • Aveo LTZ versiyon iyi ve doğru bir tercih. Mutlaka memnun olacaksınızdır.

İyi günlerde, güle güle kullanın.
  • Hayırlı olsun. Arkadaşımda gördüm. çok yakıyor, hiç gitmiyor gibi lafları hiç dinlemeyin. Aynı aracı kullanıyorum. Eğer sürekli dip gaz gezmezseniz normal kullanırsanız araç oldukça az yakıyor. Şunu da söyleyeyim. 180-200 km/hız arası kullanımda küçük motor olmasından dolayı da mazotu içiyor:) Kazasız belasız...
  • aracınız hayırlı olsun inşallah kazasız belasız iyi güzel sağlıklı günlerde kullanmanızı dilerim.

bu arada bende sizin gibi özel sektör çalışanıyım. kazancımdan gelir vergisi, harcadığımdan kdv ötv, kullandığımın çöpündende çöp vergisi alınıyor. aile geçim indirimi denen eski vergi iadesi parası patronların eline vicdanına kalmışken tayyibe dua etmek mi? r.t.e olmasaydı 42bine full c sınıfı araç alabilirdiniz. %40 ötv yi görmezden gelebilmek ve sırf biraz daha ucuza geliyor diye dizel almaya mecbur kaldığını unutan bünyedeki ayran kafasıda ne güzel kafadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: NHCanX

Anlatım biraz hızlı oldu yanlış anlatmışım ve yanlış anlaşılmış.
    Zaten o 3 araçtan birini alcaktım uzun süredir takip ediyordum.
    Arkadaşımda 1.3 D LTZ olduğu için onu test etmiş bulundum ve hoşuma gitti.

@baris195

Bence yanlış bir tabir olmuş. Kimse sayesinde değil kendi emeklerimle helal parayla aldım arabamı çok şükür. Özel sektörde çalışıyorum.

Herkese teşekkür ederim iyi dilekler için.
    ' Kimse sayesinde değil kendi emeklerimle helal parayla aldım arabamı çok şükür. '

Hayırlı uğurlu osun. Allah kaza bela vermesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_a_s -- 24 Ağustos 2013; 2:52:14 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.