Şimdi Ara

Bugün Ankaranın göbeğinde otopark mafyası bir insan öldürdü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=eyNePBujA-Q&feature=youtu.be Ankaranın göbeğinde otopark mafyası bir insanı öldürür , peki valilik ne mi yapar orada ki insanların üstüne toma gönderir. Hacı bari burada şunu yapmayın hemen katili yakalayıp da huzuru sağlayın.

• Aklıma geldikçe sinirleniyorum , devlet bizi korusun diye var ama sokak ortasında mafyanın adam öldürmesini engeliyemiyor onların hala dışarıda rahatça gezebilmesi insanı çıldırtıyor
  • mafya boyle seylerden iyi kazanir, kazandiginin bir kismini politikacinin birine verir politikacida mafyanin daha rahat etmesi icin o bolgeden sorumlu emniyet amirine veya komisere birazini verir sonuc olarakta mafya istedigini asar keser vatandasta cikar bu nasil is der ?

maalesef sistem boyle
  • Olay nasıl gelişmiş? Başkentin göbeğinde mafya adam öldürüyor, polis nerde ne yapıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hacı bilirsin bir yere bir otopark mafyası konar , belli bir süre sonra esnafın boğazına kadar dayanmıştır . Ondan sonra da mafya güç gösterisi için vuru birini .İşte olaydan sonra oradaki esnaf toplanmış valilik de toma göndermişl
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

Olay nasıl gelişmiş? Başkentin göbeğinde mafya adam öldürüyor, polis nerde ne yapıyor?

devlete çalışan polise vergim helal ama hırsızlara çalışan polislere vergim haram olsun ulusta görevini yapmayan polislere de haram olsun

orada 1 tane esnafın çocuğu öldü
  • Hiçbir şey olmaz otopark mafyası Gökçek'in adamları çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haensma

hacı bilirsin bir yere bir otopark mafyası konar , belli bir süre sonra esnafın boğazına kadar dayanmıştır . Ondan sonra da mafya güç gösterisi için vuru birini .İşte olaydan sonra oradaki esnaf toplanmış valilik de toma göndermişl

Toma ile esnafa su sıkmak yerine özel kuvvetler ile mafyacıkların tepesine binilmeli. Ölen kardeşimize Allah'tan rahmet , yakınlarına da başsağlığı diliyorum.

• Devlet çetelerle çalışmayı sever. Çünkü devleti masraftan kurtarır. Mafya, bulunduğu yerde halkı sindirir. Halk da böyle 'anarşik' şeyler yapmaz. Mahallenin namusu, ahlakı onlardan sorulur.

Sedat Peker. Bu adamın mafya lideri olduğu biliniyor. Ama mesela cumhurbaşkanı hazretleri, çok rahat bir şekilde bir mafya lideriyle aynı düğünde bulunup, üstüne el sıkışıp muhabbet edebiliyor.

Kimse devletin kendisini çetelerden korumasını beklemesin. Videoya bakın sadece. Hakkını arayan emekçilerin, öğrencilerin kafasını yaran polis nasıl da koruyor esnaf katili çete üyesini...
  • quote:

Orijinalden alıntı: X_S!nS!

mafya boyle seylerden iyi kazanir, kazandiginin bir kismini politikacinin birine verir politikacida mafyanin daha rahat etmesi icin o bolgeden sorumlu emniyet amirine veya komisere birazini verir sonuc olarakta mafya istedigini asar keser vatandasta cikar bu nasil is der ?

maalesef sistem boyle

Dunyanin yer yerinde bu sistem yok ama.

Diger dedikleeinize katiliyorum her anlamda lanetlik bir ulkede yasiyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hani hacı din bezirganlığı yapmak istemem ama işte ne diyeyim olduğumuz aya bakın , amacı az da olsa fakirleri anlamak . Ama ekmeğini kazanırken öldürülüyor gencecik çocuk
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViveLaCommune

Devlet çetelerle çalışmayı sever. Çünkü devleti masraftan kurtarır. Mafya, bulunduğu yerde halkı sindirir. Halk da böyle 'anarşik' şeyler yapmaz. Mahallenin namusu, ahlakı onlardan sorulur.

Sedat Peker. Bu adamın mafya lideri olduğu biliniyor. Ama mesela cumhurbaşkanı hazretleri, çok rahat bir şekilde bir mafya lideriyle aynı düğünde bulunup, üstüne el sıkışıp muhabbet edebiliyor.

Kimse devletin kendisini çetelerden korumasını beklemesin. Videoya bakın sadece. Hakkını arayan emekçilerin, öğrencilerin kafasını yaran polis nasıl da koruyor esnaf katili çete üyesini...

Halkı göz göre göre mafyacılıkların kucağına atmaktır bu. Bizde adam gibi hukuk olsaydı ne bu mafyacıklar olurdu ne de ona göz yumanlar.

• Sözde hukuk devletiyiz işte
  • Ya olayın fotoğrafını buldum, kanım dondu arkadaşlar. Ben silah çekildiğinde ortada polis yok sanıyordum. Meğerse varmış. Ama bakın elinde silah olan bir kişiye, o silahı halka doğrultmuş bir kişiye karşı nasıl da nazik davranmışlar. Böyle bir şey olamaz ya. Bugüne kadar yediğim polis müdahalelerini, müdahale eden polislerdeki hıncı hatırladım. İnanın bana polis daha fazlasını yapabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ViveLaCommune -- 9 Temmuz 2015; 22:05:53 >
  • ViveLaCommune kullanıcısına yanıt
    abi insanın canı yanıyor , böyle mafya bozuntuları normal hayatta hiç bir işlevi olmayan insanlar gelip aileleerin dünyasını karartıyor
  • 3 kişilik çete beni ölümle tehdit etmiş,bende savcılığa şikayet başvurusunda bulunmuştum

Savcı dilekçeyi işleme koydu işlemlerin hızlı yürümesi için evrakı emniyete benim götürmemi istemişti.

Evrak aynı gün elden gitmesine rağmen 4 ay geçtikten sonra bile adamların ifadesi alınmamıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iniyesta kullanıcısına yanıt
    abi işte bende sözde hkuk eğitimi alıyorum ya en çok da bunları görünce ne okuorum diyorum
  • quote:

Ya olayın fotoğrafını buldum, kanım dondu arkadaşlar. Ben silah çekildiğinde ortada polis yok sanıyordum. Meğerse varmış. Ama bakın elinde silah olan bir kişiye, o silahı halka doğrultmuş bir kişiye karşı nasıl da nazik davranmışlar. Böyle bir şey olamaz ya. Bugüne kadar yediğim polis müdahalelerini, müdahale eden polislerdeki hıncı hatırladım. İnanın bana polis daha fazlasını yapabiliyor.

Amerika polisi olmus olsaydi delik desik olmustu kim olursa olsun.Turk polisi savunmasiz,modern insanlara karsi delikanli rolu yapabiliyor sadece.Otturuyorlar pkk eylemlerinde,korkudan toma haric disari cikamiyorlar.Malesef boyle arkadaslar hukumetin polisi ve bu halk oldugu surece bu tablolari daha cok goruruz.Bu arada polisler hincla size saldiriyorsa cekinmeden sizde saldirin arkadaslar 3-5 kisi toplu olarak ciddi bir mudahalede bulunursaniz geri vites yapacaklardir.Cok dayak yiyen polis gordum ama oyle cakma delikanli tiplerden degil,harbi adamlardan dayak yediler fena halde.Size saldiriyorlarsa sizde saldirin.

@h
    Niye okuyorsun ki hocam ? Benim bildigim hukuk fakultesi hukuk devletlerinde okunur.Turkiye hukuk devleti degil ki yandas,hirsizlarin devleti.Yani avukatliginda bir sayginligi kalmadi zaten her turlu zulmu gorduler.Adalet olmayan bir ulkeye bir avukat daha gelse ne olur? Hani lafta avukatim diyeceksin olay bu.O da cevrede alt tabakadan saygi gorur o kadar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ya olayın fotoğrafını buldum, kanım dondu arkadaşlar. Ben silah çekildiğinde ortada polis yok sanıyordum. Meğerse varmış. Ama bakın elinde silah olan bir kişiye, o silahı halka doğrultmuş bir kişiye karşı nasıl da nazik davranmışlar. Böyle bir şey olamaz ya. Bugüne kadar yediğim polis müdahalelerini, müdahale eden polislerdeki hıncı hatırladım. İnanın bana polis daha fazlasını yapabiliyor.

Şu polisleri zaten anlamıyorum, elinde silahı olmayan, sopası olmayan kendı halindeki genclerı tekmeyle, doverek öldürürler..
    Ama eli silahlı birisi görünce hiçbirşey yapamazlar evet #KahramanTürkPolisi aynen o afişlerde felan gördüğün kişiler..
    Hayır provokatorluk yapmıyorum olan bu...
  • bu olay bayağa çetrefelli bir şey ve gene GÖKÇEK işin içinde.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.