Şimdi Ara

Bugün aklınızda hangi saat var? (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
8
Favori
42.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O saat 3.500 TL etmez ama 950 TL çok iyi fiyatmış, üzüldüm. Geçmiş olsun, belki kısa süre sonra daha iyi bir fırsat yakalarsınız.
  • @Polemik @hangontight

Peki bu iptale karşı bir kanun manun yok mu ya, ne öyle yanlış yazmışız der gibi
  • PRS516 Otomatik Kronograf. ETA7750 mekanizmalı, safir camlı, 950 TL çok iyi fiyatmış. Neredeyse mekanizma fiyatına. Konyalı gibi mağazalarda muadilleri 2000-2500 TL arasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbank -- 28 Haziran 2012; 15:04:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burbank

PRS516 Otomatik Kronograf. ETA7750 mekanizmalı, safir camlı, 950 TL çok iyi fiyatmış. Neredeyse mekanizma fiyatına. Konyalı gibi mağazalarda muadilleri 2000-2500 TL arasında.

Aslında kadranı çok içime sinmemişti. Fakat bu özellikleri 950TL'ye görünce ve Tissot bilgisine güvendiğim eddy'nin de fikrini alarak niyeti bozup almıştım. Tabii bu saate 3500TL normal şartlarda vermezdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: megablaster

@Polemik @hangontight

Peki bu iptale karşı bir kanun manun yok mu ya, ne öyle yanlış yazmışız der gibi

Bugün aradılar. Stok durumu ile ilgili yanlış bilgi aldıklarını, bu yüzden iptal etmek zorunda olduklarını söylediler. Beni pek konuşturmadan sürekli telafi edecekleri tarzında bir konuşma yaptılar. Tabii hepsi palavra. Ayın 15'inde sipariş vermiştim ve anında kredi kartı limitim düştü. 13 gün sonra fatura bedeli iade edildi. Benim gibi 100 kişiyi de aynı şekilde oyalamışlarsa (ki o gün saat 12 olmadan kampanya dahilindeki bir çok saat tükenmişti) 100.000TL civarı bir parayı 13 gün işletme imkanları olmuştur. Akıllı adamlar ne diyebilirim.
  • Aslında aklımda birden fazla saat var ama şimdilik bir tanesini koyayım.

Seiko SNZH57
     Bugün aklınızda hangi saat var?
  • Hozburun yetiş snzh57 için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hangontight

quote:

Orijinalden alıntı: megablaster

@Polemik @hangontight

Bugün aradılar. Stok durumu ile ilgili yanlış bilgi aldıklarını, bu yüzden iptal etmek zorunda olduklarını söylediler. Beni pek konuşturmadan sürekli telafi edecekleri tarzında bir konuşma yaptılar. Tabii hepsi palavra. Ayın 15'inde sipariş vermiştim ve anında kredi kartı limitim düştü. 13 gün sonra fatura bedeli iade edildi. Benim gibi 100 kişiyi de aynı şekilde oyalamışlarsa (ki o gün saat 12 olmadan kampanya dahilindeki bir çok saat tükenmişti) 100.000TL civarı bir parayı 13 gün işletme imkanları olmuştur. Akıllı adamlar ne diyebilirim.

Bu siteler zaten cingöz heriflerin elinde. Bir gün trendyol'da mı neydi, bütün üyelerimize bedava saat diyordu girdim, seçtim bir tane, ödeme ekranına geldim, kargo ücreti 9,99 lira. Bak sen. Tamam, saat kıytırık. Anladık da, bedava diye yaptığınız ne şimdi? Saatlerin modelleri iğrençti, kat kat iyi modellerini 5-8 liraya satanlar olduğu gibi, bu milletin yaptığı kelime oyunlarından, alicengiz oyunlarından bıktım artık. Biri gider sınırsız diye sattığı 8mbps interneti ay başlarında 1 mbps'ye düşürür, diğeri ürünün parasını alır ürünü yolamaz, biri gider Türkiye'ye şu kadar yol yaptık der, dış siyasette boş boş atarlanır durur, dinciyim diye geçinir, bi firma gider fiyatları şişirir şişirir sonra indirim yaptık diye piyasa fiyatına bile satmaz malını.

Ulan o değil de, ekmeğin ortasından dört parmak kalınlığında dilim kesip kalan iki yarım ekmek (!) parçasını yarım ekmek döner diye satan var be! Allah'ınız yok mu lan sizin?!
  • SEİKO SARC017

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirahur -- 1 Kasım 2012; 16:54:35 >
  •  Bugün aklınızda hangi saat var?

Tam olarak bu Poljot Chronograph Journey
  • Bugün feci halde Oris'im geldi. Çok fazla sempati duymaya başladım ben bu markaya... Hele ki Col Moschin limited edition'ı kanlı canlı kolumda denedikten sonra.

• eddy'nin forumda sattığı iki Parnis var aklımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

Bugün feci halde Oris'im geldi. Çok fazla sempati duymaya başladım ben bu markaya... Hele ki Col Moschin limited edition'ı kanlı canlı kolumda denedikten sonra.

Ooo Deniz yine cevheri bulmuşsun. Çok beğendim bu modeli. Çapı kaç mm? Bir de peşin indirimli hediyesi ne kadarmış

Edit: Uff, 49 mm imiş. Eğer tepe dahil değilse çok büyük. Mekanizma Eta 2897 bazlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbank -- 13 Temmuz 2012; 9:34:26 >
  • Abi bu Col Moschin'in fiyatı yaklaşık 4500 CHF seviyelerinde. Ancak kesinlikle 49 mm gibi değil ve üstelik bezel istenilen noktada kilitlenebiliyor.
    Hazır Pırlant'a girmişken başka fiyatlarda sordum. Benim gönlümün 1 numarası Ball Deep Quest 3000m ise 4200 CHF. Oris titanium chronograph 47 mm ise 4200 CHF civarlarında. Tabi buna masa başında pazarlık dahil değil.
  • Oris güzelmiş, gerçi bence 1.000 m WR için ebatları büyük ama özgün bir saat.

Bu arada 4.500 CHF civarına sıfır eski Planet Ocean da bulunabilir, aklınızda olsun.
  • SİYAH OLAN

• kolunuzdakine bişey yazamıyoruz saatimiz olmadığı için :D buraya yazalım bari :D

ıwc schaffhausen

•  Bugün aklınızda hangi saat var?
  • Güzel bir Longines. Bu arada Oris'in fiyatlar ne olmuş öyle? Hamilton ile beraber mütevazi bulduğum markalardandı. Herhalde listeden çıkarmam gerekecek böyle giderse
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.