Şimdi Ara

Bugün 2 tane kedi gömdüm... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
9.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
157 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi şirket bu özelden paylaşırmısınız ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ulan nedir bu hayvancağız ların insanlardan çektikleri be, suçsuz günahsız varlıklar kime ne zararı var o hayvanın!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •    

• Polise şikayet et, kamera kayıtları varsa sosyal medyada paylaş hocam.

• Sosyal medyada o şerefsizün videosunu paylaş

• Geçmiş olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilerek ezmiştir o müdür olacak öküz. Bunlarda kaybedecekleri 30 saniye bir canlının hayatından daha önemlidir. O kediyle aynı kaderi paylaşması dileğiyle.

• riaz kullanıcısına yanıt
    Ayrılmalısın hemen.

• Mekatroniks kullanıcısına yanıt
    Agzin bal damliyor gel opiyim bi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ölüyen Yürüler

Polise şikayet et, kamera kayıtları varsa sosyal medyada paylaş hocam.

hocam dün mesai saatinden sonra kedileri toplayıp kafese koymuşlar ve götürmüşler.Bu hafyvanlar sahipli değil sokak kedisi sadece bahçeye giriyorlar.Her yerde kameralar var dediğim gibi sosyal medya'dan bir yaptırım uygulanmaz.Normal bir şirket değil burası devletin yönettiği bir kurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 11 Eylül 2020; 8:15:26 >
  • Devlet kurumu böyle siz düşünün özelleri dostlar. Yazıklar olsun

• Anlamadigim donanım haberde bu tür olaylara üzülen insanlar gerçek hayatta nerede çok mu azinligiz ben de benzer bir olay yaşadım kimsenin umrunda olmuyor sorsan hepsi müslüman?

• Kedilere zarar verenlerin alayı ailesi sülalesi araçların içinde sıkışıp yanarak ölürler inşallah. Allah onların belasını verir yakın zamanda inşallah. Kinim tuttuğunda sağlam beddua ederim ve genelde tutar. İnşallah o dediğin kişilerin üstünden kamyon geçer de acılı bir şekilde geberirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • riaz kullanıcısına yanıt

Belediyenin sirketi anladim belpa falan mi ? Kanun nizam cikmadigi surece millet sallamaz illa ceza yagdiracan. Korona surecinde maske takmayanlara cezalar kilitlenince millet biliclendi ceza yememek icin takiyorlar :)

• Yerde kumru görüyorum , frene basıyorum tamponun orada görünmeyen yerde kalıyor bazen gitti mi gitmedi mi belli olmuyor, el freni çekip kaç kez böyle kedi kuş köpek gibi hayvanların aracın altında olmadığından emin olmak için sokak aralarında durduğum olmuştur. Ancak konu sahibine bir not : bunu herkesten bekleme, anlatmaya da çalışma boşuna sana deli muamelesi yaparlar şirkette de durmadan rahatsız ederler. Çünkü bu insanlara seninle aynı pencereden baktırmak mümkün değil, eksiklik var onlarda ancak çoğunluk böyle olunca seni deli ilan ederler .

• quote:

Orijinalden alıntı: -frambuaz

Ayrılmalısın hemen.

Başka yerde farklı mı sanki. Eğitim kurumlarinda şirketlerde her yerde bu insanlar çalışıyor adam ayrilsin da dağa çıkıp belgesel mı çeksin?

Bu gibi insanlara kuş gözlemciliği, doğal yaşam izleme gibi görevler meslekler kazandırmak lazım ancak bu meslekler ile Türkiye'de aç yaşarsın çöpten beslenirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pudinkk -- 11 Eylül 2020; 11:48:34 >
  • allah belalarını versin, ne istiyorsunuz allahın sessiz kullarından. hiç mi cehennem korkusu yok sizde. bu kadar mı vicdan yoksunusunuz.

• Hocam sizin gömmenize gerek yok belediyeyi arayın gömerler. Veya rutin olarak gezen çöpçüler çöpe atıyor kürekle.
    Elinize yazık bu işi yapmak için çalışan insanlar var

• pudinkk kullanıcısına yanıt
    Okumamamış,anlamamış pudinglemişsin yine her yeri.Şirketi böcek yaptığı için mama koyulmasına izin vermediğinden çıksın demiştim.

• kyrie2 kullanıcısına yanıt
    İyi bişeymi diyosun kötümü anlamadım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.