Şimdi Ara

Bugatti veyron 16.4 super sport 1200 beygir 4 lastik fiyati ::)))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
9.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun auto motor sport dergisini okurken dikkatimi cekti

Bu aracin 4 lastigi michelinmis ozel uretilmis 25.000 euro

Sehir ici yakit tuketimi 37.2 litre bir kopru trafigine girse 50 litre yakar bizde fullden aliriz ne olucak ::)))

• 0-100 km hiza 2.7 saniyede cikiyormus bu arada ::)))
  • Ben bu aracın tıpını hıc sevmıyordum lastık fıyatını duydum ve artık nefret edıyorum
  • ben her ne kadar dergide yazsada inanmıyorum 4 lastiğinin fiyatının 25.000 euro olacağına (60.000TL) abartıp ilgi çekmeye çalışıyorlar...
  • Ve lastikleri sadece bir ülkede değişiyordu ama hangi ülke unuttum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: levanesa

Ben bu aracın tıpını hıc sevmıyordum lastık fıyatını duydum ve artık nefret edıyorum

Nasil bir para lazim buna binmeye cok merak ediyorum ::)))
  • Lastikler sarma yapılarak üretiliyo elle,fiyatı normal :)
  • Ulan vw bu aracta bile sira varmis ::)))

Yarim milyon dolar kapora aliyorlarmis almanyada

Onumuzdeki sonbahar teslim ::)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan G.

Ve lastikleri sadece bir ülkede değişiyordu ama hangi ülke unuttum.

üretildiği yer fransa olmasın ?
  • akıl işi değil bu araç okadar para ver biçimsiz sadece hızlı performance başka bişey yok. okadar paraya mercedes s63 amg.audi a8. bmw 7 series. üstüne ölene kadar benzin ve mazot parası kalır.
  • 1000 beygir olanın test sırasında vw fabrikasını motor test merkezini az kalsın yakıyormuş....motor 3000 beygirlik güç üretiyor..tam hızda frene bastığınızda 4000 beygirlik güç ortaya çıkartıyor...lastikler normal kullanımda yanlş hatırlamıyorsam 10000 km dayanıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbrroomm19

akıl işi değil bu araç okadar para ver biçimsiz sadece hızlı performance başka bişey yok. okadar paraya mercedes s63 amg.audi a8. bmw 7 series. üstüne ölene kadar benzin ve mazot parası kalır.

Audi a8mi ::)))

Bugatti yerine
  • Trde ols vallaha bu isin hirsizi cikar bugatti lastigi calip utanmadan sahibinden .comda ilan verirler

Az kullanilmis cok temiz bugatti lastigi diye ::)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: bbrroomm19

akıl işi değil bu araç okadar para ver biçimsiz sadece hızlı performance başka bişey yok. okadar paraya mercedes s63 amg.audi a8. bmw 7 series. üstüne ölene kadar benzin ve mazot parası kalır.

Audi a8mi ::)))

Bugatti yerine

ewt abi. bugattı gerçekten benim midemi bulandıran bi araba. bugattiyi alıcam yerde yukardaki yorumumdaki araçların hepsini evin önüne dizerim tabi param olsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmtıl

1000 beygir olanın test sırasında vw fabrikasını motor test merkezini az kalsın yakıyormuş....motor 3000 beygirlik güç üretiyor..tam hızda frene bastığınızda 4000 beygirlik güç ortaya çıkartıyor...lastikler normal kullanımda yanlş hatırlamıyorsam 10000 km dayanıyor...

ortalıkta beygirleri uçurtmuşsunuz nereden alıyorsunuz bu bilgileri anlamıyorum ki
    :)

lastik fiyatıyla sizi yemişler burada seti 5 kağıt kadar o lastikler batı da 2 bin $ civarı

1000 beygirlik motor dan 3000 beygir güç üretilmesi :D 1000 beygir şasi miydi yoksa hey ALLAH ım ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: guyverland

quote:

1000 beygir olanın test sırasında vw fabrikasını motor test merkezini az kalsın yakıyormuş....motor 3000 beygirlik güç üretiyor..tam hızda frene bastığınızda 4000 beygirlik güç ortaya çıkartıyor...lastikler normal kullanımda yanlş hatırlamıyorsam 10000 km dayanıyor...

ortalıkta beygirleri uçurtmuşsunuz nereden alıyorsunuz bu bilgileri anlamıyorum ki

lastik fiyatıyla sizi yemişler burada seti 5 kağıt kadar o lastikler batı da 2 bin $ civarı

1000 beygirlik motor dan 3000 beygir güç üretilmesi :D 1000 beygir şasi miydi yoksa hey ALLAH ım ya

ben o mesajı şaka, ıronı, dalga sanmıstım da sonuna dogru cıddı gıbıme geldı :D

bu arada hosgeldın, :)

sevıye cok dustu buralarda, bı el at kaldıralım yahu :)))

editt: sen benım eskı nıck ımı bılıyosun tabı, devil. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phantoka -- 27 Mart 2012; 1:25:54 >

• Veyron özel bir araç.. belgeselini izlemiştim, adamların fabrikası bile farklı, beyaz döşemeli, manzaralı, fazla işçi olmayan salonlarda yerleştiriyorlar arabayı, ayrıca arkasındaki downfors için çıkan kanat, 350 civarı bir süratte tekrar kapanıyor(tam kapanmıyor, alçak konuma iniyor), son hıza ulaşmak için...

Bugatti veyron 16.4 super sport 1200 beygir 4 lastik fiyati ::))) Bugatti veyron 16.4 super sport 1200 beygir 4 lastik fiyati ::)))
     Bugatti veyron 16.4 super sport 1200 beygir 4 lastik fiyati ::))) Bugatti veyron 16.4 super sport 1200 beygir 4 lastik fiyati ::)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1FC651D -- 27 Mart 2012; 1:29:15 >

• dh otomobil genel bunuda yargıladıya son nokta oldu gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phantoka

quote:

quote:

Sende iyi yumiyumladın bizi ha :)
    Nasılsın bu arada? :)

Çok vakit olmuyordu buralara bakmaya iyice bitmiş ya, lo zaten şöyle up olan bir ortam kalamıyor ki. Takıldığımız bi F1 sitesi var orda da aynı durum 2 kelam mekanikten konuşamıyoruz insanlarla.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Phantoka

quote:

quote:

Sende iyi yumiyumladın bizi ha :)
    Nasılsın bu arada? :)

Çok vakit olmuyordu buralara bakmaya iyice bitmiş ya, lo zaten şöyle up olan bir ortam kalamıyor ki. Takıldığımız bi F1 sitesi var orda da aynı durum 2 kelam mekanikten konuşamıyoruz insanlarla.

vallahı sıte kurmayı dusunuyorum :)

teknık bılgısı, tecrubesı olan adamlardan olusan.

sınavla uye olunan :D

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.