Şimdi Ara

Bugatti'nin W16 motorunu içinde barındıran 1.9 milyon TL'lik kol saati: Bugatti Chiron Tourbillon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
3.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayılıyorum böyle keriz avcısı ürünlere. içinde bugatti olunca saati daha doğru mu gösteriyormuş
  • Böyle şeyler dünya çapında genelde vergi kaçırmak için kullanılıyor. HOBİ deyipte, alan insan çok az.
  • Bugattisi olan biri kesin alır. Araba ile iyi kombin olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tüp takılır mı buna beyler ona göre alacak bi yakınım

• Çok güzel gözüküyor. Sadece bakabilecegiz ama biz
  • İkinci eli yok, ötv tavan. Vereceksin 3 milyon lira.
    Yarın paraya sıkıştım satayım desen 300.000 veren olmaz.

• UnicornKnight kullanıcısına yanıt
    Ak partili değilde o fiyata heykel yapan chp zihniyetinde göreceğiz

• Bir F-91W değil

• Görmemiz yeterli
  • Çok güzel gözüküyor 🤯

• Bunu alsa alsa 200 trilyona dinazor heykeli yapan fışkıyeci Melih alır

• çok yakar bu ama
  • Tek görevi saati göstermek gösteremiyor 🤣

• Jacob & Co bir saat üreticisi değil ama tasarımcısı. Tasarımlarını İsviçreli bir kaç bağımsız mekanizma üreticisi ile birlikte yapıyor ve onlara ürettiriyor. Emin değilim ama bu saati de İsviçreli bağımsız tourbillion mekanizma üreticisi Studio 7h38 ile birlikte tasarlamış ve yine Studio 7h38 tarafından Jacob & Co markası altında aynı üreticiye ürettirmiş görünüyor çünkü bu firma ile münhasırlık anlaşması var.

Jacob & Co o kadar param olsa benim tercih edeceğim bir marka değil. Daha çok gösteriş budalalrının, sonradan görme Amerikalıların tercih ettiği bir marka. Lüks, premium ama bana kalırsa seçkin değil, saygın değil. Bir de enfes klasikler üretmek yerine sınırları zorlayıp acaip tasarımlar yaratıyorlar ve tasarımları bana kalırsa evladiyelik değil, daha çok popüler kültüre yönelik şeyler, kalıcı değil. Yani işin özü, saatleri ikinci elde çok değer kaybeder görünüyor.

Ama bu yapılan işe teknik açıdan şapka çıkarılır mı çıkarılır. Yiğidi öldür, hakkını yeme. Bu saat - tasarımını beğenmesem de - mekanik olarak bir sanat şahaseri.

• Güzel saat, imkanı olan hiçbir koleksiyoncu bunu kaçırmak istemez.

• Şöyle güzel bir saat göreyim içim keyiflensin diye geldim de, mekanik vs. her şey iyi olabilir de pek beğenmedim yav.

Cidden spor saati kullanmak normal saat kullanmaktan ucuzmuş yav. Yoksa çeşit çeşit saat alacağım, yine aşacak fiyatı. :D
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.