Şimdi Ara

Bug'da kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
117
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    553 Mesaj
    Yar yikadim kuruttum carsafi serdim ipek yorgani...
    Arkadaslar hayatimin bu evresinde (2x10 + kusur yil) bugta kalmis bulunuyorum.Hatta bi dakika

1996-1997 yili-Bu yillarda hatirladigim tek sey altim bezliydi az cok yuruyordum ve disarida yururken kapicinin kizini hatirliyorum.Ciplak geziyordu hemen hemen ayni yastaydik burnunda hep yesil sumuk vardi.Tedirgin bi ruh hali icindeydim.Mutlu oldugum hicbir an hatirlamiyorum.
    1997-1999 yili = O yaz aylari macerasi devam ediyor.(yazlikta korkunclu kadin)Emzigim zorla elimden alimden aliniyor cok buyuk bi travma yasiyorum.Bu yillar icinde hatirladigim diger sey annemin hemen hemen yeni dogmus kardesimi koltuktan dusurdugumu sanip bana kizmasi.Asiri utandigimi hatirliyorum.Ben yapmamistim ama beni suclamisti.Nasil bi travmaysa hala unutmadim.Ona ben yapmadigimi soyledigim halde onu kiskanip dusurdugumu sandi.(kimbilir belki de hatirlamadigim kisimda ben dusurmusumdur ama sanmiyorum yoksa bu kadar kizmazdim)Hatirladigim kabusvari anilar , hep asiri utanc ve korku , tedirginlik ile asiri panik icinde gecen yillar.(sebebini soyleyemedigim) Buyuk oldugu halde surekli altini islatan, asabi , asi , hep aglayan , mizmiz huysuz bi cocuk haline gelisim.Sokakta oynamaya ciktigimda bile goz hapsi altinda korku ve baski ile ( o cocuklarla oynama, onlarla kosma vs.) berbat halde gecen cocukluk gunlerim.
    1999-2000=Ev icinde devam eden huzursuzluk, siddet , gurultu , duzensizlik ve les gibi bi aile ortaminin yani sira disarida kralligimi kurmus olmak.Arkadas cevresinde en baskin ama en kavgaci karakter olusum, kotuluk yapmaktan deli gibi haz almak , surekli kendimden coook gucsuz bi cocugu dovdugum gunler ( hala vicdan azabimdir) Aile icinde yasadigim asiri baski ve asiri utanc.Su an anlatamadigim olaylar ... Tek yasadigim kotu anlar ve ruhsal durumumda cok buyuk bozulmalar.Utanc , utanc utanc utanc.O yillar kucuk dusmelerim sonucu buyuk utanclar yasamak.Karmasa..Stres ve korku..Anasifina baslamak , farkli kiyafetim yuzunden tekrar utanc yasamak.Zengin olmamiza ragmen hep fakir hissetmek.Anasifinda bir dogumgununde hocadan wc izni isteyip alamayinca sandalyede altima isemek ve dogumgunu boyunca sandalyeden kalkamayisim.Kafamda surekli hocanin bunu gorup kizacagi korkusu ve utanci.Yine korku ve utanc uzerine gecen anasinifi.Tek guzel sey disarida cok arkadasim olmasi (baskilar altinda da olsa gizliden oynamak) ve ilk cocukluk askim benden 6 yas buyuk biriydi ve tabiki bana bakmadi.
    2001-2003=Icten asiri ezik , disaridan hemen hemen guclu bi karakter.Hep cabalayan , cok caliskan olmak isteyen bi cocuktum.Asiri hirsli.Sinifta en caliskanlardan ilk 3 te olmam ama yine de 'en'ler listesine girememek.Sanki onlarin saclari parlakti da benim degildi.Siir okuma yarismasinda biraz gec kaldigim icin salona girmeye utanisim(sanirim cok calismisim) ve elimde kagit ile okul bahcesinde aglamak.Evimi hep pis hissetmek cunku ogretmenin evime gelmesine utanisim.(matematik kurslari her hafta baskasinin evindeydi)Haricinde Kompleksli ve seytani bi cocuktum.Kotuluk yapmaktan ve birinin kucuk dusmesinden hoslaniyordum.Galiba cikolata calip baskasinin uzerine atmisligim da var.:(((((((( Evde asiri kotu gunler geciriyorum.Psikolojim buyuk olcude hatta cok buyuk bozuk cunku bi cocugun yapamayacagi kotulukleri yapiyorum.Arkadaslarimi caliskanliga gore belirliyorum ve tembel ama iyi arkadaslarimla herkesin icinde gorusmuyorum onlari surekli satiyorum.Zar zor evde tek basima ders calismaya calisiyorum gercekten hirsli ve azimliyim.Okul hayati disinda hala liderlik bende lider olmadigim ortama girmiyorum.2.cocukluk aski vakam en guzel yasadigim duygu oluyor tabi husran...Disarida asiri ozguven okulda asiri ozguvensizlik arasi kisilik sorunu yasiyorum.
    2004-2005=Kotu cocuklugum vs devam ederken sadece derslerimin kotuye gittigini hatirliyorum.Artik kopya cekip okuldan kaciyorum.Yine de ortalamanin uzereyim
    2006-2008=Sinifta ortalama bir ogrenciyimm ve bunu kabullenmisim.Cunku 4.siniftan itibaren dershaneye kursa gitmek icin can atan (evde calismam imkansiz tam bi kaos ortami) ilkokul 6.sinifta ailesine israr ederek dershane sinavlarina burs almak icin giren , yuksek burslar alip ailesi tarafindan gonderilmeyen bir bireyim ve artik hicbir hevesim kalmamis.(zenginiz cidden cok zenginiz ama egitimde sifiriz.Okulda zengin olmaktan gelen bi ozguvenim var ve asagilik psikolojimin uzerindenn boyle gelmeye calisiyorum.)Disaridan zenginiz ama ben fakirim cunku hicbir istedigim olmuyor.6.sinif arkadaslarim gitar kursuna gidiyor bende gitmeyi cooook istiyorum ama soylemeye utaniyorum cunku ailem buna ayip derler diye dusunuyorum.8.sinifta zorla gitar aldiriyorum ama calma hevesim kalmiyor.Siniftaki en tembeller artik arkadasim ve ben onlarin grubuna tamamen gecmis durumdayim.Lider benim, disarida da lider benim bir suru arkadasim var.Kotulukten besleniyorum.Asiri kavgaciyim , rap dinliyoruz daha sonra rockci oluyorum en son metale kadar gidiyorum.Aile hayatindan cok okul hayatini hatirliyorum.
    2009-Yeni baslangic.Yeni bir ortama girmekle beraber tummm gecmisimi siliyorum ve mucizevi sekilde asagilik kompleksinden kurtulmusum.Lisedeyim.Karakteri oturmus eglenceli kotulukten uzak bi insanim.8.sinif ile 9.sinifa gecis yaz tatilinde Aile hayatinda buyuk degisiklikler yasanmis ve kendimi bildim bileliden gelen rezalet anilardan kurtulmaya baslamisim.Utanc 2009 senesi ile bitmis.Okuyan arastiran film bilim kultur adina asiri bi karakter olmusum.Parlayan zekayim adeta.Surekli kitap okuyorum ve bilim adina teorilerimi tum sinifta paylasiyorum.Fantastik hayallerim zirve yapmaya baslamis.Adeta kendimi buldugum ilk yil 2009.muhtesem bi temizlik yasiyorum artik iyi bi insanim.Dhde takilmaya da basladigim yil.Herkesin gozbebegiyim ;) Aile hayatini mutlu geciriyorum cunku kotu olan her sey uzaklasmaya baslamis.Bazen bu ani degisim yuzunden BEN KIMIM sorularini yasiyorum.Asiri film muzik kitap yuklemesi beynimde bi sikinti yasatiyor.
    2010 yili=2009 sonuna dogru bilim kultur derken bilim teorilerini arastirmaya baslamisim.Dinden cikmak uzereyim.Hayatim yine alt ust olmaya baslamis.2010 a girerken 2009 kadar mutlu degilim ve surekli BEN KIMIM diye soruyorum.Kendimi tanimiyorum.Surekli coklu kisilik bozuklugu yasiyorum.2 arkadasimi yanyana getiremiyorum cunku 2 arkadasa da baska baska davraniyorum ama kotu degilim.Bi karakterim kompleksli birisi saf iyi birisi hirsli yani bi suru kisiligim var ama hepsi birbirinden net olarak ayri.Bu yil en buyuk dususumu yasamaya basliyorum cunku evde de yolunda gitmeyen bi suru sey oluyor ve cocukken yasadigim ama anlatmadigim bazi seyler de ergenlikte ortaya cikiyor.Ilk defa alkol aliyorum.Kendimi hic tanimiyorum vr fantastik bi dunya kurgulayip orada yasamaya calisiyorum ( deli gibi astral seyahate cikmaaya calisiyorum) bu dunyadan uzaklasmak istiyorum.Arkadaslarima da yabanciyim sanki kafayi yemek uzereyim
    2011 yili=2010 yilinin sonundan itibaren asiri depresyondayim evden cikmiyorum ve hem dinden cikmis hem alkolik olmusum.Kisilik problemlerim intihar meyline donusmus surekli intihar dusunuyorum.Disaridan cok cool bi havam var okul cool ortalamasinda hemen hemen 1.yim arkadas cevresinde de oyle.Kendimi biliyorum varolusculuk felsefesine kafayi yoruyorum.Surekli kitap okuyorum charles bukowski fante vs.
    2012 yili-universiteyi kazanmisim ama yukum boyumdan buyuk.Tutunamiyorum.Universiteyi birakiyorum..net alkol icmeden duramiyorum.Dini acidan duzelmisim ve tekrar dindarim ama surekli olmek istiyorum intihar denemeleri yapiyorum
    2013-baska sehirde yeni hayata merhaba diyorum.Tek basimayim.Duzelmeye calisiyorum karsima cikan iyi insanlar vesilesiyle buyuk olcude duzeliyorum.Psikolojim cok bozuk ama alkolu birakmis sayilirim
    2014-psikolojim biraz daha duzgun hemen hemen alkol kullanmiyorum hayatim yoluna girmis
    2015-Hatirlamadigim bi sene.Alkol yok.Yolunda giden bi hayat sanirim.
    2016-Eskisi gibi cevremdeki herkes yok olmus.Tek basimayim ve cok buyuk kaziklar yemisim.Buyuk bi yalnizlik yasarken AYDINLANMA SURECIne giriyorum.Hayatimda ilk defa gercekten dindar bi insan oluyorum.zKotuye gitmeyip Rabbime gidiyorum ve hayatimdaki en temiz 1 seneyi yasiyorum.Kendime yetiyorum cunku Rabbim var ve hayatimdaki en guclu zamanimdayim.Kimseye ihtiyac duymuyorum.Surekli depresyona giriyorum ama depresif durumdan cok memnunum..Hayatimda kendime en yettigim donem.Sabahtan aksama kadar tek basima yuruyorum.Sinemaya gidiyorum , disarida turluyorum vsvsb ve tek bi arkadasim dahi yok.Ihtiyac da yok.Rabbim bana yeter
    2017-Depresyonlar ileri gidiyor ve tekrar intiharlar kusaniyorum.Baska sehirde yeni baslangic yapiyorum ve duzenli bi hayat yasiyorum.Depresyonun zerresi kalmamis ama benden de geriye bir sey kalmamis.Imanimla zar zor tutunuyoruz.Bugta kalmisim.Bombos yasiyorum.Bombos

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Bunu okuyacagima acikogretime yazilirim

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
haberler
son dakika
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.