Şimdi Ara

BUDERUS u012 24k kombi KART ARIZASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
15.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABA ARKADAŞLAR BENDE BUDERUS u012 24k kombi VAR kombim arıza çıkartmıştı servisi çağırdım fan ve ateşleme çalışmıyordu anakartta mudahele edilerek fan ve anakartı devreye soktular neyse biraaz zaman sonra ateşleme çalışmamaya başladı ve tamammen kesti ateşlemeyi şimdi bana bu sorunun anakarttan olduğunu söylediler ve anakarttın fiyatı 450 milyon neyapacağımı şaşırdım elimde avucumda yok ne yapmam gerekiyort varmıdır bunun ikinci eli veya nasıl düzeltebilirim bana fikir verin çaresiz kaldım maddi sıkıntı çok şaşırdım valla lütfen bana bunun için bir çare !!!!!!! anakart arızalı sadece ateşleme yapmıyor ve kombim çalışmıyor

• klimakombiservisi.com - kombicim.com bu sitelerde her türlü cihaza servis imkanı verildiğini görmüstüm bir tlf görüsmesiyle detay bilgi alabilirsiniz ama kart arızası icin yüksek fiyat istenmis nerdeyse kombi fiyatına kartı yenileme yerine tamir ettirmenin yollarına bakın yenilemede ne yazıkki yüksek ücret ödemek durumundasınız cünkü kullandığınız cihaz pahalı bir cihaz haliyle parcalarıda pahalı olacak ben bu iki siteyi biliyorum başka sitelerde vardır googledan aratabilirisiniz kartı tamir ettirerek avantaja gecersiniz yenileyerek belki enfazla 50 tl daha uyguna bulabilirsiniz umarız tamir edilecek birseydir
  • valla ne yapacağımı şaşırdım bir kaç kişiye söyledim ama kartın değişmesi gerektiğini söylediler mahalle tamircisisne bile gittimm yavvv valla çaresiz kaldımmmm anlamdım gitti bu olayııı amma pahalı birşeymişşş bu yaaaaaaa
  • kartın tamiri mümkün buderus servisleri merkezde ama kart tamirini bitirdi fakat yaptırtan servisler olabilir 150 liraya çözülür muhtemelen. kartın fan rölesi arızalı sanırım vurunca çalışmış fakat sonra bırakmıştır.. servisle bir konusun önce mahalle tamircisine gitmeden..
  • tamamda fan çalışmakta sadece ateşleme yapmıyor fanın sesini duyabiliyorum ateşleme de arada sırada yanıyor ama fayde etmiyor sonrada kendiliğinden ateşlemeyi kesiyor kapğatıp aç yapa yapa başında ağaç oluyorumm kart tamiri varmı diye sordum bir kaç yere değişmesi lazım dedi hani getirriin bir bakalım veya gelelim bakalım diyen yokkkk beni üzen o ....
  • sevgili uğur verdigim site adresinde tlf numarasını aradınızmı özellikle kart tamir edildiğini gördüğüm icin size bilgiyi verdim ve her türlü arızayı 1 günde yapıyorlarmıs yada olmuyor diyerek yenisini almanızı tavsiye ediyorlar yarın bu sitedeki tlf numaralarını arayın bilgi alın eğer gercekten bakmadan etmeden değismesi lazım diyorlarsa ozaman benimde onlara söylecek bir cift sözüm olur arayıp aramadığınızı söylermisiniz
  • oturdugun bölge neresi? ateşleme iyanizasyon kirlendimide yanmaz o meret ondanda olabilir.. kart diip gecmek sorunu cözmeyebilir..
  • evet aradım ve durumu telefondan arkadaşlara izzah ettim birde bilirsiniz kombi servisi ISISAN bütün kombi lere bakıyolar onları evime kadar geldi baktılar dedim tamir edilebilinirmi hayır dedilerrr iyice çıldırdımm telefondanda anlattığım kişilere bir kaç kez mudahile edilmiş ama tamir olmayabilir değiştirmeniz söz konusudur dediler bende aynı şeyi yani kart fiyatını sordum bana 500 dediler kaynar sular döküldü

ben bursada ikamet ediyorum bursanın çarşamba semtindee burdada bir kaç kişiye söledim en ilginci bizim burda köşede tamirci bir usta var4 kombi vs. şeylere bakıyor gece aradım teşlefonla mustafa amca diye yaşını başını almış biri dedim böle böle yavvv dedi eskilerin gözüne sevem taş gibidir yeniler elektronik işlere burnunu sokunca işi book ettiler diye yarın olsun ben bakarım dedi falan bakalım o nasıl yapacakk başka çarem kalmadı artık
  • ARKADAŞLAR buderus cihazlarla ilgili elektronik kart arızaları ve modülasyonlu fan tamirleri içinwww.karttamir.com u tıklayınız orda tamiri yapılan ürün çeşitleri ve tamir işlemleri anlatılmaktadır.Bu adresteki abimiz 12 yı boyunca servis müdürlüğünde kart tamirlerini yapmıştır fakat tamir işlemi firmadan kaldırıldığı için oda kendisi dükkan açmıştır.Cihazları tam olarak test etmekte ve tamirini gerçekleştirmektedir.Fakat sizin de bildiğiniz gibi elektronik cihazlarda garanti olmaz test yapılır cihaz çalışıyorsa çalışır çalışmazsa zaten hatayı direk verir bu abimiz de test edip teslim etmektedir.Fakat tamir ettiği hiçbir elektronik cihaza garanti vermez.Çünkü voltajla çalışan hiçbirşeyin garantisi olmaz.Bu siteden detaylı ve teknik bilgilerinizi alabilirsiniz .Hayırlı günler...

• arkadaşlar kombi kart tamiri konusunda 1995 yılından beri hizmet veren firmamız. tüm marka ve modellerdeki kombi kartlarını tamir edebilmektedir. yeni kart almak yerinde 1 sene yerinde kombi kart tamiri yapan servisimiz verdiği garanti süresinde tekrar arıza yapması halinde ücretsiz olarak tekrar tamirini yapmaktadır.

istanbul içerisinde tüm bölgelere kombi servisi kart tamiri servisimiz mevcuttur. kart tamirine ek hiçbir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Servis çalışanlarımız arıza yapan kartı alarak yerine çalışan tamir edilmiş başka kartı takabilmekte yada kendi kartınızı tamir ederek takabilmektedir.

tüm marka ve modeller için bizleri arayabilirsiniz. Servisimiz 7/24 sizlere yerinde hizmet sağlamaktadır

kombi kart tamiri

firmamız kart tamirinin yanı sıra kombi bakımı , petek temizliği, kombi arızaları, kombi tamiri konusunda da değişim yaptığı her parça için 1 sene garanti vermektedir. servisimizde ödemelerinizi kredi kartı ile yapabilirsiniz.

• slm arkadaşlar
    Kombi sorunu: cihaz ısıtmada esnasında calışırken termostat ayarına gelinice duruyor ve bir süre sonra ekrandaki 4 nolu led yanıp yanıp sönmekte ve cihaz ısıtma yapmıyor bu arada sıcak suda çalışmıyor : Termostat ayarını 0 getirince 4 nolu ledin yanıp sönmesi duruyor fakat tekrar açtığımda çalışmıyor cihazı on/off kapatıp açtığımda yeniden normalmiş gibi çalışıyor ve ayarlanan ısı seviyesine gelince duruyor bir süre sonra 4 nolu led tekrar yanıp sönmeye başlıyor cihaz devre dışı kalıyor elimdeki cihazın servis manuel deki arıza kondlarında (4 nolu led)yazan :Dİf basınç şartalrini atık gaz tahliyesini ve fanı kontrol edin. diye bir ibare var fakat tamir için gelen arkadaş cıhazın (yetkili servis değil onlara ulaşmak ne mmümkün orası başka konu)

buderus u042 24k model(7 yıl oldu alalı) kombinin kontrol kartı arızalı denerek yaklaşık 250TL fiyat verdiler ve 1 saat için tamir edilip yerine takılacak ve 1 yılda kart garantisi verdiler (orjinal kartın fiyatı 600 700 civarı gibi bir rakam verdiler yani kombi cihazının üçte biri )

şimdi ben elk. teknisyenim fakat kartta PIC entegre var gibi eğer yazılımsal bir sorun varsa zaten yapamam kod gerekli fakat elektronik arıza varsa (röle de bir sıkıntı var gibi tamir etmeyi deneyeceğim karta tordanvida ile vurunca sanki çalışacak gibi de oluyor

bu konuda bana yardımcı olacak arkadaşlardan fikir almak istiyorum

uğraşıp tamir mi etmek ?
    Boşver ver istedikleri fiyatı yaptır bana cok fazlar geliyor istedikleri fiyat
    yada yeni kombi al zaten zamanıda gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devkartal -- 15 Mart 2017; 20:11:23 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.