Şimdi Ara

buderus gb062 mu Vaillant EcoTEC Pro Vuw 286/5-3 mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu iki kombi arasinda kaldım, arada ciddi fiyat farkı var; acaba bu fiyat farkina deger mi? Ev 120m2 oturuma sahip, kuzey cephe ve cift duvar arasında köpükle yalitim yapılmış. 10'lu kollektör taktırdım petek boylarını uzatacağım fakat once şu kombi sorununu çözmeliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam yani fazla bilgim yok sadece ilk defa kombi kullanicisi ve bazi yorumlardan yola cikarak vaillant kombi güzel ama pahali ve garanti sonrasi fiyatlarin ucuk oldugunu okudum buderus güzel cihaz ama modulasyonlu kombiye yönelmen mantikli olmaz mi.? ŞAHSEN daikin kullanicisiyim Buderus almak istiyosan Buderus 122i 1:10 galiba bu model sizi memnun eder gibime geliyor veya yeni cikan warmhaus marka var.Buderus ve warmhaus markalar bosch üretimi diye biliyorum..vaillant aradaki fark ile 1,2 ay faturani ödersin sonuçta biri 300 digeri 500 yakicak değil..yerinizde olsam forumda tesisat beya kombi öneri kisminda Bilgi sahibi olan arkadaş var evin yönü ve kaç mt petek oldugunu yaz kendisi ilgilenir yönlendirir bazi kombi markalarinda 5 ile 7 yil arasi garanti mevcut kafa agritmiyqcak garantisi uzun süren markalara yönelin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 11 Nisan 2020; 0:28:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler, oraya da yazdım bakalım ne cevap alacağım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.