Şimdi Ara

**BUDERUS GB 062**Kullanıcıları (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.223
Cevap
61
Favori
330.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgiler için öncelikle çok teşekkür ederim.kullanmadığım soğuk odalar dışındaki odalara takmıyoruz o halde termo vana.çatıdaki odama dediğiniz gibi termometre ile ölçüm yapar yine sonucu paylaşırım.fakat alt kat üst kata nazaran biraz daha sıcak oluyor hissettiğim bu yönde..

Oda termostatını çatıya uymaz ise en uygun yer antremi olur bu durumda?kombim "kapalı camekanlı balkonda" bulunuyor ve bu balkon mutfağıma ait.mutfak kapısı da direk antreye bakmakta zaten.önerileriniz benim için yol gösterici olacak.kablosuz termostat kabloluya dahamı kullanışlı olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jacko_aj_s kullanıcısına yanıt
    Denemeden sonuca ulaşmak zor kablosuz o.t de alınabilir

• arkadaşlar sıfır bina için kombi alacağım Ankarada demirdöküm nitromix için 2400 buderus gb 62 için ise 2800 tl fiyat aldım aradaki 400 için buderus alaymmı ne dersiniz buderusın servis ağı vs yeterlimi bu kombiden şikayeti olan varmı üstadların önerisi nedir ?

• pulpa kullanıcısına yanıt
    Buderus kullanıyorum.Diğerlerine göre az ses yapıyor ve konforlu kullanışlı bir cihaz.Zaten fiyat farkı talep gören ürünün kalitesini aç çok belli ediyor.Kombi almadan önce internette yaptığım araştırmaların sonucu BUDERUS aldım.Memnunum.
  • Herkese selamlar , buderus tc100 gb062 ile uyumlumudur?

• _CsMaNiA_ _ kullanıcısına yanıt
    uyumlu

gb62 her acıdan daha ustun.servıs konusu göreceli bölgeden bölgeye değişir

• quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

2800 tl ye buderus kombi alındı ..

• quote:

Orijinalden alıntı: pulpa

quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

2800 tl ye buderus kombi alındı ..

Hayırlı olsun.Güle Güle Kullanın. iyi seçim.
  • Bu kombiyi kablolu oda termostati ile kullaniyorum. Bu aksam termostat calismaz olmus. 2 yil oldu alali. Pilli ise pili bitmis olabilirmi acaba. Gece oldugu icin servisi aramadim. Bilen varsa cevaplayabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Bu kombiyi kablolu oda termostati ile kullaniyorum. Bu aksam termostat calismaz olmus. 2 yil oldu alali. Pilli ise pili bitmis olabilirmi acaba. Gece oldugu icin servisi aramadim. Bilen varsa cevaplayabilir mi?

kendi sorumu kendim cevaplayayim belki birine faydasi olur. servisle konustum temassizlik falan olabilir ama arizalanmis ise tamirini yapmiyoruz dediler. bu arada kombinin garantisi 3 yil ama termostatinki 2 yilmis. eve gelince kablosuna biraz dokundum calismaya basladi neyse ki sorun basit bir seymis.

• Merhabalar

Ev 140 metre net sıfır izolasyon güzel

İki model arasında kaldım

Dd nitromix 2600 tl

Buderus gb062 (3.000 tl ) veya 072

Sizce hangisini almalıym?

• Al bir daikin, kafan rahat etsin gardaş

• arkadaşlar bu kombiden taktırmıştım banyo ile kombi arası yakın ama sıcak su geç geliyor bu kombide eco ideye bişey var orası açıkmı olacak kapalımı sıcak su sizdede geçmi geliyor bunun eco ile ilgisi varmı?

Açık veya kapalı olması çok önemli değil.Eco modu sıcak suya ihtiyaç olmadığı müddetçe suyu ısıtmaz.Siz dereceyi yükseltin.
  • merhabalar...
    annemlere aldığım gb062 nin rc150 oda termostatının bağlantısını yaptım... ama bir türlü kombi ile iletişim kurduramadım(bağlantılar tamam ancak oda termostatını ayarladığımda kombi tepki vermiyor)... sıcaklığı en düşük 19 en yüksek 22 yaptım çalıştıramadım(auto da, oda sıcaklığı 20.5 derece)... sonra en düşük 22 en yüksek 24 yaptım yine alev işareti çıkmadı(oda sıcaklığı 20.5 derece)... baktım olmuyor manuel e aldım... 23 dereceye sürekli olarak ayarladım ancak ekranda 24 derece yazdı ve yine çalışmadı (manuel de 20.5 derece)... auto ya aldım çalışmadı... ne yapacağımı şaşırdım... kombiyi 50 dereceye aldım 1 saat çalışmadı ama sonra kendi kendine 30 dakika çalıştı ve durdu... petekler buz gibi oldu... rc 150 de bir türlü alev işareti çıkmıyor... termostata nasıl bir ayar yapmam lazım... ya da kombiyi kaça getirmem gerekir... gün içi zaman aralığı belirlemeli miyim ??? hafta içi-hafta sonu... mesela sizde ayarlar nasıl ??? ayarladığım derece farklı ,termostattaki derece farklı gibi bir şey oluyor mu ??? maximumu 22 derece ayarlamışken neden ekranda sabit 24 dereceyi gösteriyor... youtube da bununla ilgili video yok varsa da yabancıdır onu da ben anlamam...yardımcı olursanız sevinirim...

• Merhabalar, Cosa oda termostatı kullanan var mı acaba? Dün bağlantısını yaptım, 8Y gibi bir hata veriyor. Sadece ünlem işareti var ve 8Y 8H gibi bir hata kodu alıyorum fakat kombi ve cosa çalışıyor. Sadece musluktan sıcak su alamıyorum. Sadece kombi çalışırsa sıcak su geliyor?
  • orontes_asi kullanıcısına yanıt
    kombideki kablo bağlantısının fotoğrafını atabilirsen yardımcı olayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GJesper

kombideki kablo bağlantısının fotoğrafını atabilirsen yardımcı olayım.

Cosa'yı buraya bağladım.

**BUDERUS GB 062**Kullanıcıları
  • arkadaşlar buderus için oda termostato alacağım ev annemlerin sizce rc100 mü alayım yoksa rc 150 mi almalıyım annemler biraz yaşlı kullanımo kolay olmalı rc 150 biraz karışık görünüyor eğer kullanımı kolaysa rc 150 alacağım siz ne dersiniz ayrıca

rc 10---250 tl

rc 100--239 tl

rc 150--329 tl

fiyatları var hangisi ve birbirine üstünlükleri nelerdir..

• 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.