Şimdi Ara

**BUDERUS GB 062**Kullanıcıları (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.223
Cevap
61
Favori
330.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ThePolarBear T kullanıcısına yanıt
    Sigortasız bağlanmaz servis garanti dışı bırakır

• Sağolun arkadaşlar bilgi için, priz işini iptal ettim. Sigortaya kadar getirtip bıraktırdım tesisatı
  • Arkadaşlar bir sorum olacak. Ben ilk defa kombi taktırdım BUDERUS GB062 ODA TERMOSTATI OLARAK Logamatic TC100 taka bilirmiyim acaba uygunmudur. TEŞEKKÜRLER

• mizgin2573 M kullanıcısına yanıt
    Uyar hocam takabilirsin.
  • Kombinin ekraninda cikan bazi simgelrin anlamini nerden ogrenebiliriz

• orlando23 kullanıcısına yanıt
    kullanım kılavuzunda yazması gerekir
  • 21.11.2017 itibariyle doğalgaz kullanmaya başlayalı tam 1 yıl oldu.
    bir yıılık sayaç değeri: 898
    gb062 + rc150
    Buderus la tanışmamı sağlayan siz değerli forumdaşlara ve konu sahibine teşekkürü bir borç bilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

fondital servis yapılanması düşük bence bulaşmayın eca,baymak,airfel gibi markalardan şaşmayın

İyi günler . Evim alttan ısıtma ve gb062 ile rc20rf bağlattım .ancak bugün sorun var gibi geldi . Ben termostatı 24 e ayarlıyorum ev sıcaklığını 22 göstermesine rağmen kombiyi çalıştırmıyor . Bir de kombide su sıcaklığı 45 e çıkıyor tekrar çok hozlı bir şekilde 1 er 1 er düşüyor . Sebebi ne olabilir acaba ?

• bahadir808 B kullanıcısına yanıt
    alttan ısıtmada düşük kazan sıcaklığı gerekiyor 35-45c gibi.modülasyonlu oda termostatı kullandığınız için maximum kazan sıcaklığını referans alarak çalıştırıyor olabilir.mod oda term devre dışı bırakıp çalıştırmayı deneyin.kazan sıcaklığı 40c olsun.
  • Merhaba;

Kombimden su devirdaimi sırasında bir ses geliyor. Video çektim. Bu ses normalmi?

Bana normal gelmedi. Sesi önlemek için ne yapılabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charss -- 24 Kasım 2017; 14:0:20 >
  • Beyler bir şey soracağım bu sene gb062 taktırdık ama fotograflarda tuşlarda + - ok geri varken bizimkinde ise yukarı aşağı petek tuşları falan var buderusun kendi sitesinde de + - bizim kombi neden boyle acaba
  • Foto Atarmısın?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • charss C kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım evet içerde fan sesi gibi + su akma sesi var

• erennavas kullanıcısına yanıt
  • Yeni modellerde Kontrol tuşları değiştiğini duymuştum Bizim Modelde Sıcak su kapatılamıyor Ya Tek Sıcak su Yada Sıcak su + Petekler olarak ayarlanıyor

Sizde Petekler çalışırken Sıcak su(Kullanım suyu) devre dışı bırakılabiliyor mu?

• erennavas kullanıcısına yanıt
    Hocam daha yeni aldık tam bilmiyorum ama şimdi baktım su kapatlmıyor 40 tan aşagı inmiyor petekleri 30 dan aşagı alınca direkt kapanıyor ama su da aynı durum yok
  • Evet şimdi araştıyordum sanırım farkı buldum

Bizim modellerde Kullanım suyunu İstesenizde İstemesenizde Min. 40c Hazır Bekletiyor Sizin Yeni versiyonda Kullanım suyu ECO modu var İsterseniz sadece Kullanmaya başladığınızda Suyu ısıtmaya başlıyor

Başka farklar varmı bilmiyorum ama sonuçta yeni versiyon sahibisiniz güle güle kullanın :)

• charss C kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Ben de kombiyi yeni taktırdım. Cumartesi günü. Aynı ses bende de dün başladı. Sıcak suyu açınca yapıyor gibi geldi. Kombiyi takan adam başkentgaz geldikten sonra ilk ayarları yapmak için buderus servisi gelecek dedi. Göstermek için onları bekliyorum açıkcası.
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    Hocam, saatlerdir tüm yazışmaları okudum. Yeni taşındığım evde bu marka kombi var. Oda termostatı yok. Almasam çok mu zararlı çıkarım acaba? Termostat olmazsa modülasyon özelliğinden faydalanaz mıyım? Bu soruların yanıtını bulamadım..

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.