Şimdi Ara

**BUDERUS GB 062**Kullanıcıları (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.223
Cevap
61
Favori
330.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba rc150 de şunu yapabiliyormuyuz ona göre alıcam termostatı. Mesela program yapıp saat 8de 23 dereceye ayarlayıp saat 10 a kadar 23 derecede tutsun ondan sonra saat 10 dan akşam 7ye kadar 21 derecede olsun sonra 7den 23.59 a kadar 23 derece olsun 23.59 dan ertesi sabah 8e kadar 21 olsun. Bu böyle döngü şeklinde devam etsin. Böyle bi proglamlama yapılabiliyormu yoksa bu tarz tc100 demi yapılıyor. Bu yapılamıyorsa rc150 de nasıl bir proglamlama yapılabiliyor biraz detaylı anlatabilirseniz çok sevinirim.
  • morische kullanıcısına yanıt
    Senin sorun termostat felan değil hocam. Tesisat veya kombinde sorun var. Sağlam bir firma çağır bu işleri yapan baksınlar.
  • Elektro Dalga E kullanıcısına yanıt
    Hocam daha yeni döşettik tesisatı. Kombi 2 aylık. Sorun varsa ne olabilir onu da dersen daha bilinçli olarak firmayı çağırırız.
  • cagdasgun C kullanıcısına yanıt
    Tebrik ediyorum kardeşim seni. Birde pencere açtırmışlar. Demek bizde ki gb062 lerin bantdan hatalı çıkmış oda bize denk gelmiş. Bende evdeki pencereleri kış bitene kadar komple başka bir şeyle kapatmayı düşünüyordum.
    Yaz bakim komple evin net metresi odaların metresi peteklerin ölçülerini
    Ev 110 m². Odaların net m² sini bilmiyorum. Salonda 2 adet 1.20 lik radyatör, diğer 3 odada 1 er adet 1.20 lik radyatör, koridorda 90 cm lik radyatör, mutfakta 90 cm lik radyatör ve banyoda havlupan. Yani toplamda 7.80 cm radyatör+havlupan. Radyatörler DD plus.
  • peteklerinde ideal. Sen servis çağır ankarada -10 derecede gelen fatura 300 lira de . Adanada gece bile +10 derece olan havada şu kadar fatura geliyor de. Ayrıca evin 23 olduğunu nasıl anlıyorsun normal termomette mi var
  • Ayrıca 45 çek bu akşam bi dene bakim ev ısınıyor mu?
    Evde normal termometre var. Ama ona pek takılmıyorum. Zaten anlıyorsun içerinin serinlediğini. Bu akşam 45 yapsam iyice düşer içerinin sıcaklığı. Bu ara hava normalden daha soğuk olduğu için kombi 55 derece de iken içeri iyi oluyor.
  • bu arada rc 150 alma rc 10 yeter ben aldım gerek yok
  • 55 de kombi durmaz termostatın yok. sen dediğimi yap 47 ye çek termostatda rc 10 al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yada yeni modeli rc 100
    Mutlaka termostat al diyorsun yani.

Mecbur 55 de termotsız yanmaz. Ama yinede dediğim gibi 47 48 e çek
    yansın öle bi dene bakalım ev nasıl olmuyor kaybediceğin bşey yok
    Şu an 40 da. Termometreye göre içeri 20 derece. Ama dün ile bugün arasında bariz sıcaklık farkı var. İyice ısındı hava. Çok soğuklarda benim gerçeğim min.55 derece görünüyor. Termostat alıp denemek lazım.

40 düşün en düşük 45 yada 47 ye ısınıcak evin ölüsü 22 olur dene bi sabaha kadar
    Çocukların evde olmadığı bi ara ilk fırsatta denerim. Bu arada ilgilendiğin için teşekkür ederim dostum.

Ben Cosa siparişi verdim. Bir de onu deneyeyim bakalım. Modülasyonludan umudum kalmadı benim. Cosa, 499 liradan 299 liraya düşmüştü, aldım. 30 gün de deneme süresi veriyor. Bakalım ne olacak? Bu fiyata montaj da dahil bu arada. Almayı düşünenler bu gece saat 12 olmadan forumdaki Cosa sayfasındaki indirim kodunu kullanarak alabilirler. Reklam gibi oldu, ama cihazı ben de bilmiyorum henüz. Sadece Türk malı ve indirim de güzel. Kombinin yanında da klima kiti de dahil bu fiyata.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar doğalgaz metreküp fiyatı ne kadar acaba?Yeni doğalgaza geçtikte.vergisi falan filan ne kadar fatura gelir.örneğin 100 merreküpe ne oderiz?
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.