Şimdi Ara

BUDERUS GB 012 KULLANANLAR (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.457
Cevap
31
Favori
285.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GB 012 fan ayarını bilen bana yardımcı olabilir mi
  • Sonunda onuda buldum fan süresini ve hızını azalttim şimdi kazan içi suyu daha yavaş soyuyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tokattan

Sonunda onuda buldum fan süresini ve hızını azalttim şimdi kazan içi suyu daha yavaş soyuyor..

nasıl yaptınız acaba.?
  • Şu an iş yerindeyim akşama yazarım
  • alperenxxx kullanıcısına yanıt
    Normal değerlerin yanına almış olduğunuz notlar senin uygulamış olduğun değerler mi
  • Tokattan T kullanıcısına yanıt
    Hayır , değişiklik yapmadan önceki değerler.
  • Sayın Tokattan ve alperenxxx
    Uygulamadaki EN SON sonuçları paylaşırmısınız ?
  • 24 saat acik kombi 55 derece termostat 23 derece günlük kullanım banyo hariç 7.2 metre küp ev 3+1 alt kat garaj ev yalıtımlı .
  • En son kombi parametrelerini de alabilirmiyim ?
  • 55-75-55

Pompa 1 de

Fan 1

Blorur sönmesi pompa çalışma süresi 2
  • ilhanx İ kullanıcısına yanıt
    Ilhan abi ve diger arkadaslar. Son denemelerim sonrasinda degisen cok birsey olmadi. 1.2.F degeri minimuma alinsa dahi bir sure sonra kendiliginden normal konuma geciyor. Maksimuma cikarmayi denemedim. Hali hazirda verdigim degerler sabit olmak uzere ev isisi 22 C ile 20 C arasi 4-6 M3 dogalgaz sarfiyatim var. Daha da ugrasmayacagim bu yeterli bence.

Tekrar belirtmek isterim ki bu yazdigim dogalgaz sarfiyati degeri kimse icin mukayese edilecek bir deger degildir. Zira daha evvel defalarca tekrar ettigim gibi,dogalgaz tuketimini etkileyen onlarca etken var.Bu da herkesin farkli degerlere ulasmasina sebebiyet veriyor. Farkli bir konu ve soru olursa her zaman yardima hazirim. Hepinize sevgi ve saygilarimla...
  • Değerli deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkürler,
    Sağolun
  • :) Merhaba,
    Sattıkları ününün ne kadar arkalarında durduklarını gösteren cevap bana komik geldi sizinle paylaşmak istedim.
    2013 senesinde Alman malı kalitesi kombi diye piyasada satılan diğer kombilerden daha fazla
    ücret ödeyerek Buderus GB012 kombi satın aldık. Arza çıkardı birden fazla parça değişİmi yapıldı. Bu parçalardan en pahalı ve komik olanı BUDERUS marka cihazin 3 yıl gibi kısa sürede kombi kazanın delinmiş olmasıydı. Bu durumu telefon ve eposta ile bildirdim , Tamir için benden 380 TL kazan değişim ücretinin tarafıma iadesini istedim. İsteğime karşılık verdikleri cevap kullanılan su kirli olmasından kaynaklandığı için ücret iadesi yapamayacaklarını bildirdiler. Ataşehirde oturmaktayız ve şehir şebeke suyu kullanmaktayız. Bizim dışımızda binada 28 daire daha bulunmakta  . şimdi binadaki 28 daire düşünsün bide anadolu yakası..Çünkü su kirli.  İnanmadınız demi. BENDE
  • Arkadaslar bende gb012 modelini almayi dusuniyorum. Ama Bosch condens 2000 w arasinda kaldim. Ilerde modulasyonlu kumandada taktirabilirim. Bosch 200 lira daha ucuz ve 3 yil garanti. Ne tavsiye edersiniz. Ev 120m2 8.5 m petek boyu ankarada guney cephe. Ara kat Klasik pvc tesisat
  • Arkadaslar Bende bu kombiden var Ev duvar ustu tesisat yani L seklinde tesisat dolaniyor odalari.Herneyse 2 sorum var ev yalitimsiz malesef .

Simdi 2 sorum var 45 derece sabit ayarladim.Ortalama gunluk 13-15 M3 yakiyor.Yalitimsiz ev icin normalmi zira alt katta yalitimsiz ve sobada yanmiyor.Ordanda destegim yok ust katta ayni durum kisaca ben yakiyorum sadece ev mustakil 3 katlı

Diger sorum su tahliye borusuna kova koydum 1 damla bile akmiyor.Servise sordum normalmi dye akmiyabilir.Dedi bana mantiksiz geldi.Dedim benim kafama yatmiyor bu verdiginiz cevap gelin bakin bi sorunmu var dedim guya tm dedi gelmezse sikayet edecem.

Bu sorunlarima sizlerinde deneyen ve kullanan olarak cevap/yardimlarinizi bekliyorum.
  • Arkadaşlar ekranda 4c yanıp duruyor. Su azalmıştı tamamladım. Reset yapmaya çalışıyorum, mode ve - basılı tutuyorum ama hiçbir şey olmuyor. Bunun başka yolu var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kombiyi kapat ac

• Yaptım hala 4c

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.