Şimdi Ara

Buda Oldu | Suriyeliler Parti Kurmaya Hazırlanıyorlar (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
3
Favori
57.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
338 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne güzel işte. kendilerin temsil edecekler. Ayrıca suriye asıllı türk vatandaşları sadece vekil olabileceği için de yasal hakları. Demokrasiden temsilden neden korkuyorsunuz ki?
  • CHP nin işi vatandaşların aklına nefret tohumu ekip AKP den soğutmaya çalışmak.

12.07.2018 Haberi;

İç savaştan kaçarak Türkiye'ye gelen Suriyeli göçmen sayısı Haziran 2018 itibariyle 3 milyon 570 bin 352 oldu. 7 yılda Türk vatandaşı olan Suriyeli sayısı ise 55 bin 583. En çok Suriyeli barındıran kent ise 563 bin 15 kişi ile İstanbul.

Parti kurup oy verebilmek için T.C. vatandaşı olmak lazım. Vatandaş oluncada zaten anayasamıza göre Türk oluyor.

Almanyada filanda türkler parti kurup meclise filan giriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenbalx -- 9 Kasım 2018; 9:28:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-E-K-

hdp ile chp ittifak yaparken sizin icin sorun olmuyorda suriyileler mi sorun oluyor sizin agzinizla konusayim

Bu adamlarin parti kurmasina herhangi bir yasak var mi anayasa engeli vs yok kurararlar i zaman
    Ulan zamanı da kürt açılımı kaçılımı diyip bunları azdıran kimdi? Ha ben hiçbir zaman hdp bdp bunlara izin verenlerin de kafasını anlamadım. Bir Onu da geçtim sen savaştan kaçan başka ülkenin tiplerinin senin ülkende parti kurmasına izin veren de destekleyen de haysiyetsizdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülke de onlara herşey selbes kendi halkına yasak üstüne yasak...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • master of darkness kullanıcısına yanıt
    İç savaştan kaçarak Türkiye'ye gelen Suriyeli göçmen sayısı Haziran 2018 itibariyle 3 milyon 570 bin 352 oldu. 7 yılda Türk vatandaşı olan Suriyeli sayısı ise 55 bin 583. En çok Suriyeli barındıran kent ise 563 bin 15 kişi ile İstanbul.

Parti kurup oy verebilmek için T.C. vatandaşı olmak lazım. Vatandaş oluncada zaten anayasamıza göre Türk oluyor.

pis tecavüzcü gericizihniyetli insanlar zaten aramızda ve siyasette varlar.

bunların senden daha çok hakka sahip olması seni rahatsız etmiyor mu? şakamısın sen ya benden fazla hangi hakka sahipler
  • sen vatandaşlık verip , hak tanırsan , oda doğal olarak imkanlarını zorlar.

yadırgamadım , umurumda da değil açıkçası.
  • Buda olduysa İsa falan da olur herhalde.

• Yarın öbür gün Özerklik isteyip Dağa'da çıksınlar PKK gibi işte o zaman ne yapacaksınız bakalım.Diğer arkadaşların verdikleri cevaba hitafen söyüyorum.D.bakırda yaşıyorum buradaki kürtler Suriyelileri karşı çok agresif Geçen gün onların oldugu bir semtte idim şöfor yolu kapattı diye Suriyeli'ye acaip küfürler savurdu.Yani herkes aşırı derecede hassas bi kıvılcım yeter burdaki insanların ayaklanması için..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bridget1988 -- 9 Kasım 2018; 10:52:51 >
  • Kursunlar oy atarız rahatlarız. Emin olun şimdiki muhalefetten daha iyi iş yaparlar..

• Yukarda aekadaş yazmış özal gitti 3 milyon kürdü ıraktan aldı hdp ve türevi partiler doğdu

Tayyib 4milyon suriyi aldı şimdi bide,onların bilmem ne demokratik partisi çıkacak

Bop eşbaşkanı işini yaptı gidecek

Şimdi kürtler 1000yıldır falan deyiyenlere zaten kimsenin 1000yıldır diyarbakırda mardinde yaşayan kürtle derdi yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acıma yetime koyar senin kapının önüne!

• quote:

Orijinalden alıntı: tweenietomatoes

Türkmenler sağolsun.

Bir İngiliz hemşirenin anılarında Arapların hastane baskını olayını okuyabilirsin.

Kürtlere ve Araplara şakır şakır vatandaşlık dağıtmak hiç bi şekilde aklanamaz bir hainliktir. O vatandaşlıkları
    geri alamazsın.
    tunceli, ve hakkari türkmen yok ozaman.
  • adamlar artık soyumuzu öyle bir karıştımak istiyorlarki bir daha türk ırkının varolmamasını sağlıyorlar sanki baksana suriyeli kürtle karıştırdılar sunikürt oldu türkler suriyi karıştırırlarsa olacakları düşünemiyorum heralde türki oluruz Allah korusun
  • Bu ülkede terör sevicilerin bile partisi varken suriyeliler neden kurmasın.. Hoş haber asparagas orasıda ayrı ya...

• kenbalx K kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz sağlık sınavsız eğitim daha yüksek bakım parası. Yetmez mi?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.