Şimdi Ara

Bu zamanda iPad mini 1 alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk başta android 200tl lik tabletlerden alacaktım sonra dandiktir diye almadım şimdi para biriktiriyorum media markt ta fiyatı uygun olan 649 liraya iPad mini var onu alacağım alınır mı film rahat izleyebilir miyim baba göre 512mb ram yeter gta sanandreas için önerilerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• alınmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzgurUlupinar

alınmaz.

neden
  • İpad Mini hem eski hemde artık gücü yetmiyor.512 mb ram var cihazda şimdi değilse bile bir yıl sonra tamamen cöp olur verdiğin paraya deymez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzgurUlupinar

İpad Mini hem eski hemde artık gücü yetmiyor.512 mb ram var cihazda şimdi değilse bile bir yıl sonra tamamen cöp olur verdiğin paraya deymez.

fiyat olarak uygun değil mi hocam birde appstoredeki çoğu uygulamayı açar
  • 600 küsür lira uygun bir fiyat değil.Şimdi acar ama önümüzdeki 2-3 sene sonra ipad 1 durumuna düşer.Kimse bunu inkar edemez.1 sene kullanıp alacaksanız tamam alın ama uzun süre kullanacaksanız almayın.İpad Retina alabilirsiniz.
  • İos6 li ipad2 alin sakin ios7 ye guncellemeyim isinizi fazlasiyla gorur
  • Mini retina almaya çalışın çok farkediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Craie

Mini retina almaya çalışın çok farkediyor.

hocam pahalı olduğu için alamayacağım öğrenci olduğum için film izlemek birazda oyun oynamak için alacağım zaten retina olan 1gb mi ram'i
  • o zaman iPad alma, başka tabletlerden al ipad 1 parası ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: RASP

o zaman iPad alma, başka tabletlerden al ipad 1 parası ile

hocam bende ipod touch 4 var 512 mb androidli telefonumdan daha seri ve daha fazla oyun açıyor şimdi ben ios tan başka düşünmüyorum
  • Eğer amaç film ve oyun oynamaksa samsung 10.1 bak işini fazlasıyla görür.

• Kısa süre önce iPad mini aldım kullandım ve sattım. Üzerinde iOS 7.0.4 vardı ve her hangi bir şekilde kasma,donma yapmıyordu. Oyun vs. oynadım,uygulamaları sıkça kullandım. Alınabiir yani. Fakat benim önerim 400-500 TL arası temiz garantili ikinci el cihazlara bakman yönünde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsun__

Eğer amaç film ve oyun oynamaksa samsung 10.1 bak işini fazlasıyla görür.

hocam ios a alışmış haldeyim android telefon karışık geliyor ve bir süre sonra donmalar yaşandığı için düşünmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

Kısa süre önce iPad mini aldım kullandım ve sattım. Üzerinde iOS 7.0.4 vardı ve her hangi bir şekilde kasma,donma yapmıyordu. Oyun vs. oynadım,uygulamaları sıkça kullandım. Alınabiir yani. Fakat benim önerim 400-500 TL arası temiz garantili ikinci el cihazlara bakman yönünde.

aldığınızda mı ios 7 yüklüydü yoksa kendiniz mi yaptınız çünkü aldığımda ios 6 da kalmasını isterim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lycia

quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

Kısa süre önce iPad mini aldım kullandım ve sattım. Üzerinde iOS 7.0.4 vardı ve her hangi bir şekilde kasma,donma yapmıyordu. Oyun vs. oynadım,uygulamaları sıkça kullandım. Alınabiir yani. Fakat benim önerim 400-500 TL arası temiz garantili ikinci el cihazlara bakman yönünde.

aldığınızda mı ios 7 yüklüydü yoksa kendiniz mi yaptınız çünkü aldığımda ios 6 da kalmasını isterim ben

Aldığımda yüklüydü.
  • Arkadaşa alınmaz diyenler diyenler üstüne 400 lira daha koyup retinalı mini almasına yardımcı olsunlar o zaman.
    Her şey oturduğumuz yerden yorum yapmak değil. O fiyata alınabilecek en iyi tablet ipad mini'dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofear_61

Arkadaşa alınmaz diyenler diyenler üstüne 400 lira daha koyup retinalı mini almasına yardımcı olsunlar o zaman.
    Her şey oturduğumuz yerden yorum yapmak değil. O fiyata alınabilecek en iyi tablet ipad mini'dir.

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alınabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ben 1 seneye yakindir ipad mini 1 kullaniyorum gra siknti donma kasma takilma vs olmadi. gecenlere jailbreak kurdum onda da canavar gibi calisiyor masallah bence almak istersen dusunmeden al canavar gibi alet ben hala kullaniyorum ve sanandreastan tut yeni cikan ve cikicak tum oyunlari calistiricagina eminim. bu arada sanandreas cok akici calisiyor. kaldiki film vs icin istiyorsun. pil konusunda tamamen tatmin edicidir kendisi ben ilk aldigimda cok sasirmistim. ilk tabletim ama bundan sonrada alirsam hep mini ailesinden alicam. he bu arada paran varsa biraz daha biriktir arkadaslarin dedigi gibi ipad mini 2 al gercekten daha guzel bende suanda para biriktirmekteyim yaza dogru mini1 i satip 2 almayi planliyorum tabiki ben cindeyim burda fiyatlar biraz daha ucuz.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.