Şimdi Ara

Bu zamana kadar izlediğiniz en kötü anime (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
4.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hemen hemen benim de aynısı, en kötü animeler diye yazılanların çoğunu zevkle izlemişimdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaneki Ken

quote:

Orijinalden alıntı: HeLLgaTe

quote:

Elfen Lied

Ciddi olamazsınız elfen lied gibi bir başyapıtı nasıl yazabiliyorsunuz.

Neresinin başyapıt olduğunu da yazarsan belki bizim göremediğimizi gösterirsin. Hikaye sıfır, diyaloglar seni geberticem seni öldürücem ve nyuu mu pyu mu bişey diyordu kız ondan öte değil. Seri için söyleyebileceğim tek olumlu şey ''Lilium'' müzik olarak güzeldi.

Aslında dürüst olmak gerekirse bu '' Baş yapıt '' olayından dolayı seri hepten itici oldu, sonuç olarak yukarıda yazdıklarım kadar bir seri '' Baş yapıt '' diye sağda solda empoze edilmeye çalışınca hepten nefret ediyorum seriden.

Hocam diyalogların nyu pyu seni öldürecem vs. şeklinde olması bir animeyi itici yapıyor ise biz anime izlemeyi bırakalım. Hikaye sıfır demiştin yüzlerce anime izledim belki izlediklerim arasında ilk 10 a girecek hikayesi var. Herkesin renk zevk tarzı farklı tartışmaya gerek yok. Bir arkadaşıma Attack on Titan 1.sezonu izletmiştim son bölümüne kadar izledi ve zaman kaybı demişti oysa benim için tarif edilemeyecek bir anime sonuç olarak bu Başyapıt konusunu tartışmaya gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarhur

hemen hemen benim de aynısı, en kötü animeler diye yazılanların çoğunu zevkle izlemişimdir

Aynen öyle hocam yukarıda bende ondan bahsettim.
  • Yahu ciddi ciddi school days animesini beğenen var mı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Elfen Lied

Neresinin başyapıt olduğunu da yazarsan belki bizim göremediğimizi gösterirsin. Hikaye sıfır, diyaloglar seni geberticem seni öldürücem ve nyuu mu pyu mu bişey diyordu kız ondan öte değil. Seri için söyleyebileceğim tek olumlu şey ''Lilium'' müzik olarak güzeldi.

Aslında dürüst olmak gerekirse bu '' Baş yapıt '' olayından dolayı seri hepten itici oldu, sonuç olarak yukarıda yazdıklarım kadar bir seri '' Baş yapıt '' diye sağda solda empoze edilmeye çalışınca hepten nefret ediyorum seriden.

Hocam diyalogların nyu pyu seni öldürecem vs. şeklinde olması bir animeyi itici yapıyor ise biz anime izlemeyi bırakalım. Hikaye sıfır demiştin yüzlerce anime izledim belki izlediklerim arasında ilk 10 a girecek hikayesi var. Herkesin renk zevk tarzı farklı tartışmaya gerek yok. Bir arkadaşıma Attack on Titan 1.sezonu izletmiştim son bölümüne kadar izledi ve zaman kaybı demişti oysa benim için tarif edilemeyecek bir anime sonuç olarak bu Başyapıt konusunu tartışmaya gerek yok.

Random Philosophycal And Gory Moments

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Amagami SS

double circles

kamen no maid guy

bir de bunları görün :)

• Tilqi_Gin kullanıcısına yanıt
    Beğenme derken kötü olduğunu düşünmüyorum.Birçok ecchi,harem seri gibi ilerliyor ama çok farklı bir finali var.Benzeri serilerden ayrılan bir anime.School daysin benzeri ecchi,harem serilerden eksiği ne ki en kötü oluyor onu anlamıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Code Geass: Bu aslında en kötüden çok en overrated animeye daha uygun. İyi bir anime değil kesinlikle ama en kötü olacak kadar da değil.

Mirai Nikki: Zaman yolculuğu olduğunu duymuştum bunda ve o zamanlar Steins Gate'i yeni bitirmiştim. Steins Gate'i bitirmenin boşluğuna düşmeseydim herhalde biraz daha araştırır, bunun ne kadar rezil bir şey olduğunu fark eder izlemezdim.

Elfen Lied: Bunu bir anime iyi mi değil mi önceden anlayamadığım zamanlarda izlemiştim.

No Game No Life: Bu biraz hayal kırıklığından ötürü. Ana konusu fazlasıyla ilgimi çekiyor, devamını da çok merak ediyorum ama ciddi saçmalıkları olduğunu da göz ardı edemem. Normalde ecchi, romantizm, slice of life, okul gibi kategorilere sahip animeleri direkt pas geçerim. Bunun istisnası aynı No Game No Life, Kakegurui gibi ana konusu fazlasıyla ilgimi çeken animeler.
  • Tilqi_Gin kullanıcısına yanıt
    Ben öyle çok begenmemis olsam da izlenmesi gereken bir anime oldugunu dusunuyorum. Bas karakterler saf tipler olmasa harem animelerinin islemeyecegi, harem kavraminin aslinda ne kadar rahatsiz edici oldugu, romantik iliskilerin animelerdeki kadar masum olmayabilecegi, ergenlerin ne kadar gerizekali olabilecegi gibi onemli noktalara dikkat cekiyor.

Aslinda School Days'in harem animelerine bir taslama oldugu da soylenebilir. Ha çok basarili degildir, ama insanlar anlatilan karakterlerden ve olaylardan memnun olmadiklari için gelmis geçmiş en kotu anime sayiyorlar, bence o da yanlis.

Neyse konuya geri donelim. Izledigim en kotu anime sanirim Tenjou Tenge. O ne garip bi seydi bea

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kiralik kettle -- 18 Temmuz 2017; 15:31:51 >
  • another = çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Torneol

another = çöp

Japon isi Son Durak iste. Ne bekliyodun ki

• fairy tail = çöp
    soundtrackleri hariç tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

quote:

quote:

quote:

quote:

Elfen Lied

Random Philosophycal And Gory Moments

with random -so called- cute stuff

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonal Sosyalist -- 19 Temmuz 2017; 2:4:31 >

• Seikon no Qwaser
    Bu kadar güzel bir konu anca bu kadar berbat edilebilirdi.
  • Absolute Duo=Yeni bir animeydi, yabancı forumlarda falan baya bir önerdiler böyle bir rezalet görmedim ben tabii 1 puanımı verdim hemen MAL girip. Ne kadar kötü acaba diye açıp izlemeyin bile, tamamen vakit kaybı.
  • mirai nikki tam bir higurashi no naku koro ni çakması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hz Carrier

Code Geass: Bu aslında en kötüden çok en overrated animeye daha uygun. İyi bir anime değil kesinlikle ama en kötü olacak kadar da değil.

Mirai Nikki: Zaman yolculuğu olduğunu duymuştum bunda ve o zamanlar Steins Gate'i yeni bitirmiştim. Steins Gate'i bitirmenin boşluğuna düşmeseydim herhalde biraz daha araştırır, bunun ne kadar rezil bir şey olduğunu fark eder izlemezdim.

Elfen Lied: Bunu bir anime iyi mi değil mi önceden anlayamadığım zamanlarda izlemiştim.

No Game No Life: Bu biraz hayal kırıklığından ötürü. Ana konusu fazlasıyla ilgimi çekiyor, devamını da çok merak ediyorum ama ciddi saçmalıkları olduğunu da göz ardı edemem. Normalde ecchi, romantizm, slice of life, okul gibi kategorilere sahip animeleri direkt pas geçerim. Bunun istisnası aynı No Game No Life, Kakegurui gibi ana konusu fazlasıyla ilgimi çeken animeler.

mirai nikki ve ngnl hakkında yalnız değilmişim ama code geass güzeldi.

• Code geass

• gayet de hoşlanarak izlediğim seriler en kötü yazılmış Aman Allah ım, neler oluyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Code geass

Af buyrun?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.