Şimdi Ara

BU YURT NASILDIR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadsaşlar sakarya yı kazandım ve özel yurtta kalmak istiyorum bu yurt nasıl tavsiye edermisiniz?
    http://kampusaray.com/

Arkadaşlar istanbul da oturuyorum sakarya iktisatı kazandım ve bana bu yurtu önerdiler, yurt hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirlerse sevinirim

• güzelmiş fiyatı ne kadar bilgin warmı?
  • galerideki fotolara bayıldım.acaba yurt dışındaki hangi yurdun fotoları bunlar.o fotolara ve hizmetlere kanıpta bu yurda kayıt yaptırmayın boşuna.adamların sitesinde bile fake fotolar var.sakarya halkı öğrencileri adeta soyar dikkatli olmak lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fearlesstürk

güzelmiş fiyatı ne kadar bilgin warmı?

4 bin kardeş 2 kişilik oda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinanx -- 21 Ağustos 2008; 13:10:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: FelixCrail

galerideki fotolara bayıldım.acaba yurt dışındaki hangi yurdun fotoları bunlar.o fotolara ve hizmetlere kanıpta bu yurda kayıt yaptırmayın boşuna.adamların sitesinde bile fake fotolar var.sakarya halkı öğrencileri adeta soyar dikkatli olmak lazım.

Kardeş hemen karalama gittik gördük ayıptır ya
  • böyle bir yurt varmı cidden? varsa nerde? ayrıca o havuzu kullanacağını düşünmüyorsun herhalde.bizim okul eylülde açılıp sıcaklar bastırmadan mayıs ortasında kapanır.sıcak zamanlara pek denk gelmiyor yani o bakımdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FelixCrail -- 21 Ağustos 2008; 13:14:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: FelixCrail

böyle bir yurt varmı cidden? varsa nerde? ayrıca o havuzu kullanacağını düşünmüyorsun herhalde.bizim okul eylülde açılıp sıcaklar bastırmadan mayıs ortasında kapanır.sıcak zamanlara pek denk gelmiyor yani o bakımdan

kardeş yurt yeniymiş öyle dediler havuz biraz görüntü amaçlı ama kapalı hazvuzu felan varmış
  • ayrıca 4000 lira bence çok para.gerçekten fotolardaki gibiyse güzelmiş gerçekten (ne ara yaptılarsa artık.ne tabelasını gördüm kampüs civarında ne kendisini.adını bile duymadık hiç) ama o paraya sıkı pazarlıkla başka bir yurtta kalınır.hele bi de 2.öğretim isen yurtta geçireceğin vakit az olacaktır.sabah zaten geç kalkarsın.o saate uyanmasıydı kahvaltısıydı hazırlığıydı derken bi bakarsın saat 3 olmuş ders vakti gelmiş olacak.aşkam 8-9 da dersten çıkacaksın yurda gelmen 10 olur.o saatten sonra da nette takılmanktan başka yapacak bişeyin olmaz.

eğer para sorun değil dersen daha uygun fiyatlı bi yurtta kal.öğrenci işi bi araba al sakarya çevresinde dolaş dur.yoksa sakaryada sosyal hayat pek yok.öyle eğlenceye düşkün birisi isen sıkıntıdan patlarsın.bizim arkadaşlar araba alıp yemeğe bilecik eskişehir izmit gibi yerlere gidip gelirlerdi.sakaryada yapcak bişi yok çünkü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.