Şimdi Ara

bu yurt işi nasıl olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaşlar ben bu üniversitede yurt işini nasıl halledeceğim
    4700 bilmem kaç yedeğim ama yine de başvurmak istiyorum bu arada
    ankara genelde yedeğim gerekli belgeler hazır ama nereye başvuracağımı söylerseniz sevinirim şu an antakyadayım ankara daözel yurtlar nasıldır temizmidir paralar nekadardır kalanlar yardımcı olsun lütfen bir de bu hacettepe nin yurtları devlet yurdundan farklı herhalde çünkü ücretler biraz yüksek geldi bana

• yurdu boşver eğer imkanın varsa ev tut..ama her adamla ev tutulmaz biraz yurtta kalırsın sonra kafana yatan elemanlarla eve çıkarsın..yurt ortamını bilmiyorum ama yurtta kalanlar pek memnun değiller.özel yurtları iyi araştır..ankara'daki arkadaşlar daha iyi yardımcı olabilirler..başarılar
  • tşk fazla maddi imkanım yok ama zaten ben de ilk önce yurt sonra ev diye düşünüyorum adamları tanımadan kimseyle ev tutamam it var kopuk var hırlı var hırsız var demi yani bakalım nasıl olacak benim işler off offf

eee biraz daha bilgi verecek babayiğit yok mu ?
  • yurtta kalan kalmış olan kişi yok mu yaw ?
  • ben iki tur yurtta kaldim. hem ozel hem de devlet yurdu. her yerde ayni midir bilmiyorum ama bir sene dayanabildim. tamamen kisiliginle ilgili birsey. cevrendeki insanlar bos ve hijyenden birhaberse ve sen de kafana takan biriysen isin zor. ama iyi bir arkadas grubu bulursan ve yeni/temiz bir yurtsa o kadar kasmaz. eve cikinca da yemek/ev isleri vs isler cikiyor, onu da hesaba kat :-)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.