Şimdi Ara

Bu yiyecek fiyatları ne böyle ! (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
2
Favori
19.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
304 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Attorney58 geçen sene burada isyan etmiş hepimiz gibi, aradan geçen 1 yıl, durum daha beter.

42 sayfalık, ayrıca troll katılımlı konu:
    https://forum.donanimhaber.com/hayat-pahaliligi-biktim--142954639

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu sahibi bende blokluymuş. içeriği göremiyorum bu yüzden.ancak evet yiyecek fiyatları her geçen gün artıyor ve artmaya devam ediyor.üzücü tabiki.

bu yiyecek/içecek ve kira/konut fiyat artışları arttıkça tersine göçün hızlanacağını düşünüyorum. dahası özellikle kanal istanbulun bitimiyle istanbulun yarısında fakir insan kalamayacak diye düşünüyorum.

ayrıca bu işler ithalat yaparak düzelmez.mutlaka tarıma teşvik verilmelidir. bu doğrultuda da su kıtlığına,su yoksunluğuna mutlaka önlemler alınmalıdır bana göre. bu işler vatandaşın geleceğidir bana göre.sanayileşirken tarım geri planda bırakılamaz.ikisi dengede devam etmelidir.

• Döner porsiyon 50 TL olmuş ya, yanında ayran kola içsen 55-60 TL şaka gibi

• abboww kullanıcısına yanıt
    Gold blend 7tl değildi , 8.95tl idi ve 80gramdı.Saydıkların belli tutar üstüne alışverişe indirimli fiyat ve neden bu fiyata veriliyor şaibeli..
    Ayrıca indirim kovalamak zorunda mıyız? Elin ‘gavurundan’ neyimiz eksik? Neden x markete gidip raftan direkt alamıyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: İhsanblack02

Daha çok şey yiyeceğiz

ney  

• quote:

Orijinalden alıntı: cokbaska

Gold blend 7tl değildi , 8.95tl idi ve 80gramdı.Saydıkların belli tutar üstüne alışverişe indirimli fiyat ve neden bu fiyata veriliyor şaibeli..
    Ayrıca indirim kovalamak zorunda mıyız? Elin ‘gavurundan’ neyimiz eksik? Neden x markete gidip raftan direkt alamıyoruz?

Elin gavurundan her şeyimiz eksik adamların en az 50 yil gerisinden geliyoruz ama is paraya gelince onlarla sidik yaristiyoruz

• cokbaska kullanıcısına yanıt
    8 de olabilir
    belli tutara göre ama isteyince direk kahveyi indirimli alabiliyorsun personelin insiyatifine kalmış
    blend nescafe içeriği açıklanmasa da arabica robusta çekirdek karışık oluyor ismindende anlaşılır robusta arabicaya göre oldukça ucuz çekirdektir ondan ucuz oluyor şaibesi yok diğerleri ise zaten olması gereken fiyatına indirim diyorlar
    elin gavurundan çok şeyimiz eksik
    son sorunun cevabı da belli zaten
    mesela finish powerball 90 lı bulaşık tabletini 48 e aldım şoktan
    migrosta orda burda 90 80 arası 70 lisi satılıyor 48 e satanın zarar ettiğini de düşünmüyorum arada korkunç fark var lakin 48 nerde 80 90 nerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abboww -- 16 Eylül 2021; 13:51:51 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • evde kahvaltıyı kaçırdın, zaman yoktu, dışarıdan 2 poğaça 2 çay alırım dedin. 15 kaat gitti. poğaça -çay bu yahu. bir de içi kaşarlı simit yerim dersen, eskinin öğlen yemeği parası bile yetmez.

not: insaf sahibi yerde 15 . biraz daha normal yerde yersen 2 poğaça 2 çaya 40 kağıdını kaparlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 16 Eylül 2021; 14:9:36 >
  • Bu zam olayları esnafı vurdu fakat vatandaşı pert etti. adam zammını yapıyor satılırsa satılır diye ama vatandaşa zam yok. Devletin kurumları tanzim falan uğraşmak yerine şu işe çözüm bulsa daha faydalı olur, vatandaşın da yüzü gülerdi.

• kml_77 K kullanıcısına yanıt
    Gavurlar cehenneme gidecek biz cennete değil mi? Ahiret önemli boşver dünyevi yaşamdaki yemeği gıdayı şükret ve bekle

• quote:

Orijinalden alıntı: abboww

8 de olabilir
    belli tutara göre ama isteyince direk kahveyi indirimli alabiliyorsun personelin insiyatifine kalmış
    blend nescafe içeriği açıklanmasa da arabica robusta çekirdek karışık oluyor ismindende anlaşılır robusta arabicaya göre oldukça ucuz çekirdektir ondan ucuz oluyor şaibesi yok diğerleri ise zaten olması gereken fiyatına indirim diyorlar
    elin gavurundan çok şeyimiz eksik
    son sorunun cevabı da belli zaten
    mesela finish powerball 90 lı bulaşık tabletini 48 e aldım şoktan
    migrosta orda burda 90 80 arası 70 lisi satılıyor 48 e satanın zarar ettiğini de düşünmüyorum arada korkunç fark var lakin 48 nerde 80 90 nerde

Bu arada o finish powerball o kadar kötü yıkıyor ki biz market markalarını kullaıyoruz.

• mgora kullanıcısına yanıt
    benim makine iyi yıkıyor alt segment makine olmasına rağmen

• mgora kullanıcısına yanıt
    Hocam aldığınız bulaşık makinasine bağlı , bizdeki Samsung ve çok güzel yıkıyor..

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.