Şimdi Ara

Bu yıl Salih'in yılı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
1.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Plexicroma

11 e giremeyebilir bence kimi çekicek yedeğe

Aynen ben de bundan korkuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Spak

Vuruşu harika.. Sonuna kadar izleyin görüntüyü..
    Birde direkte patladıktan ve taçtan sonra topu takip ediyor, topun önüne düşeceğini tahmin ediyor. Semihe de harika bir pas atıyor, ama Semih bildiğimiz Semih.. Salih den bu yüzden çok umutluyum, topu sezgileriyle oynuyor, çok akıllı..

Yabancı kısıtlaması Salihinde işine gelecek. Şuanki durumda 18'deki yeri zaten garanti. Bence iyi çalışıp, U20'de doğru adımlar atarsa harika bir sezon bekliyor onu..

• quote:

Orijinalden alıntı: Eskiler

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Spak

Vuruşu harika.. Sonuna kadar izleyin görüntüyü..
    Birde direkte patladıktan ve taçtan sonra topu takip ediyor, topun önüne düşeceğini tahmin ediyor. Semihe de harika bir pas atıyor, ama Semih bildiğimiz Semih.. Salih den bu yüzden çok umutluyum, topu sezgileriyle oynuyor, çok akıllı..

Yabancı kısıtlaması Salihinde işine gelecek. Şuanki durumda 18'deki yeri zaten garanti. Bence iyi çalışıp, U20'de doğru adımlar atarsa harika bir sezon bekliyor onu..

Direkte patlatmayı bırakın orduya attığı aşırtmayı izleyin

• Konuyu açan arkadaşın videolarında var sanırım ama ekleyelim yoruma gerek yok zaten Fevzi askıda..

• quote:

Orijinalden alıntı: Fus Do Rah

quote:

Orijinalden alıntı: Plexicroma

11 e giremeyebilir bence kimi çekicek yedeğe

Aynen ben de bundan korkuyorum

Bu yüzden Lucescu'yu istiyorum.Lucescu Salih'i uçurur ve yeni gençler kazandırır.Hem yurt dışından hem Türkiye'den.
  • İyi güzel diyorsunda nasıl oluyorda yazı o kadar dolu geçiren bir adamdan verimli bir sezon bekliyorsun ?
  • Tahminimce semih gibi yedekte sürünecektir. Semih bir ara bir patlama yapmıştı hem ligte hemde milli takımda aynı olay salih için oluyor şuan umarım genç salih olarak kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Tahminimce semih gibi yedekte sürünecektir. Semih bir ara bir patlama yapmıştı hem ligte hemde milli takımda aynı olay salih için oluyor şuan umarım genç salih olarak kalmaz.

Hihi evet.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _LegendmJ_

quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Tahminimce semih gibi yedekte sürünecektir. Semih bir ara bir patlama yapmıştı hem ligte hemde milli takımda aynı olay salih için oluyor şuan umarım genç salih olarak kalmaz.

Hihi evet.

haha evet..
  • Salih'in bu yıl şans bulması zor, onun yerinde holmen oynar.
  • yabancı sınırını unutmayın ille şans bulacaktır en kötü yine son dklar girer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fusion.

yabancı sınırını unutmayın ille şans bulacaktır en kötü yine son dklar girer

O şekilde mutlaka oylar, zaten 3 kulvarda yarışıcaz bu yılda hiç oymasa 10-15 maçta oynar. Benim dediğim süper lig'te ilk 11 olarak oynaması.
  • @Fast_Tortuga

Merak etme temenni ettiğin gibi olmaz, olmayacakta Artık Fenerbahçe'nin her genç oyuncusu için Semih klişesinden vaz geçin, baydınız

@Hawkerx

Türk futbolu bu zihniyet yüzünden burada işte.. Dünyadaki en pahalı futbolcular yeri geliyor yazları Dünya Kupasında, Avrupa Şampiyonasında top koşturuyor.. Sezon başlayınca da takır takır topunu oynuyor. Mesut Özil Milli takımda yaptı asıl patlamayı.. Sizin mantığınıza göre Mykanos'ta sezon öncesi karılı kızlı terapiye giren Bekirle, Selçuk yeni sezonun başlamasıyla döktürecek, coşturacak heralde .. Zavallı Salih'te yazın top, kışın top dimi.. Tey Allah'ım ya..

@$developer;

İsimleri karıştırdın heralde, yeni yabancı statüsü ile birlikte Salih değil Holmen ilk 18'i zor görür. Holmen stratejik bir tranfer. 6-0-4 için biçilmiş kaftan, tribünde oturur sorun etmez, sıkıştığın zaman oynat..

Millete "temenni ediyor" diyoruzda renkdaşların yorumları ondanda beter

• quote:

Orijinalden alıntı: Eskiler

@Fast_Tortuga

Merak etme temenni ettiğin gibi olmaz, olmayacakta Artık Fenerbahçe'nin her genç oyuncusu için Semih klişesinden vaz geçin, baydınız

@Hawkerx

Türk futbolu bu zihniyet yüzünden burada işte.. Dünyadaki en pahalı futbolcular yeri geliyor yazları Dünya Kupasında, Avrupa Şampiyonasında top koşturuyor.. Sezon başlayınca da takır takır topunu oynuyor. Mesut Özil Milli takımda yaptı asıl patlamayı.. Sizin mantığınıza göre Mykanos'ta sezon öncesi karılı kızlı terapiye giren Bekirle, Selçuk yeni sezonun başlamasıyla döktürecek, coşturacak heralde .. Zavallı Salih'te yazın top, kışın top dimi.. Tey Allah'ım ya..

@$developer;

İsimleri karıştırdın heralde, yeni yabancı statüsü ile birlikte Salih değil Holmen ilk 18'i zor görür. Holmen stratejik bir tranfer. 6-0-4 için biçilmiş kaftan, tribünde oturur sorun etmez, sıkıştığın zaman oynat..

Millete "temenni ediyor" diyoruzda renkdaşların yorumları ondanda beter

Dostum dalgamı geçiyorsun 6-0-4 ve holmen ? fb maçları harici diğer takım maçlarını izlemiyorsun galiba.

• Konuyu amacından saptırmayalımda, dalgayla alakası ne acaba ?

Sow-Cardozo-Kuyt-Meireles-Kadlec-Alves = 6 yabancı.

Sen hangi ilk 11'inden bahsediyorsun ?

Kimisi Fenerbahçe'nin oyuncusumu Holmen der, ne gerek vardı der, kimisi nasıl 18'e almazsın der Allah yönetime sabır versin..

Holmen iyidir güzeldir takım oyuncusudur dedik, başımıza Kaka çıkardınız.. Dozunda iyidir renkdaş..
  • Onun bölgesinde alper holmen cristian var, salihin işi çok zor, zaten fenerin genç bir oyuncuyu alıp yıldız yapabildiğini hatırlamıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Holmen'i de aldıklarına göre Salih artık kadroya bile zor girer
  • 16 yaşındaki Haliloviç 28 maçta oynadığına göre Salih'in bu sezon en az 25-30 maç oynaması gerekir.
  • İnş. U-20 dünya kupası olumsuz etkilemez. Psikolojik ve fiziki olarak kaldırabilecek güçte. Başına birşey gelmesin istemez.

Bizim liglerle diğer ligler çok farklı. Bizim insanımız dakikada adam harcar. Bakın Burak'a 2-3 yıldır ligin en iyi futbolcularından birisi olmasına rağmen insanlar küçümsüyor. Burak'ın yarısı performans sergileyemeyen futbolcuların çoğuna aşıklar. İnsanımıza değer vermiyoruz en büyük sorunumuz bu.

Mesut'u ilk izlerken o duygularımı Salih'te yaşıyorum. Hatta daha fazlasını yaşıyorum. İyi oynamasını, kendini kurtarmasını istiyorum nedense.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sHepHeRd'

16 yaşındaki Haliloviç 28 maçta oynadığına göre Salih'in bu sezon en az 25-30 maç oynaması gerekir.

Haliloviç'le Salih'i bir mi tutuyorsun sen ? öte yandan Fener'de çok orta saha oyuncusu var bunlara Holmen'de eklenince ama teknik adam Salih'in hakkında yemezse her maç oynar Salih ama ilk 11 çok zor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.