Şimdi Ara

Bu Yazılım Birikintisi Hakkında Yorumlarınız...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba,
    Aşağıdaki önizlemesini gördüğünüz resimdeki yazılım kılasörüm hakkindaki yorumlarınızı bekliyorum.Eklenecek,değiştirilecek yazilimları seçerken ilk olarak hafif,ikincil olarak da ücretsiz olması tercih sebebidir...Teşekkürler...
     Bu Yazılım Birikintisi Hakkında Yorumlarınız...

• Herşeyin en hafifini,ücretsizini bulmuşsun. Değiştirecek pek bir şey bulamadım. Bir iki alternatif programımım var ama belki elindeki önereceğimden daha hafiftir. Senin de esas kriterin bu olduğundan yorum yapamıycam.
    Eğer sadece resim görüntüleme amaçlı kullanıyorsan İrfan View yerine FastStone MaxView kullanabilirsin.
  • İyi bir arşiv olmuş eklenecek pek birşey yok.Sadece CrapCleaner önerebilirim gereksiz dosyaları , gereksiz kayıt defteri girdilerini falan silmek için.Orada göremedim yok sanırım gerçi bu saatte gözlerim iyi görmüyor ama yok gibi
  • Dostlar sağolun.
    Caadas hocam,senin dediğin FastStone'u yüklüyorum.Irfan'dan epey bir hafif gibi.Sağolasın.
    RietVeld hocam,CCleaner iyi bir yazılımdı.Ama bazı yerlerde pek işe yaramadığını ve gerekli kayıt girdilerini sildiğini öğrenmiştim,ondan sonra korktum ve kaldırdım bilgisayardan.Advanced Windows Care var,bir de Revo Uninstaller.CCleaner'dan daha işlevsel oluyorlar.
    Umarım bendeki arşivden başka insanlar da yararlanmıştır.
  • güzel bi arsiv olmus aga yalnız seyi merak ettim dosya adi düzenleyici programı nasıl bi program ne gibi ozellikleri vardır

edit : indirip denedim harika biseymis tam aradıgım seydi konu bile acmıstım boyle duzenlemeler yapabilen bi program diye bulamamıstım sayende tesadüfte olsa bulmus oldum saolasın aga

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AFDB65F44 -- 1 Kasım 2008; 17:03:57 >
  • ernsyds1 ,ne demek :).
  • quote:

Orjinalden alıntı: ramdeon

ernsyds1 ,ne demek :).

ernsyds ismimin kısaltması sesli harfler olmadan daha dogrusu,forumda ilk bu ismi almıstım sonra aktivemi etmedim sifremimi unuttum ne oldugunu hatırlamıyorum ernsyds ile giris yapamıyodum bende sonuna bi 1 attım oldu ernsyds1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AFDB65F44 -- 1 Kasım 2008; 18:29:37 >
  •  Bu Yazılım Birikintisi Hakkında Yorumlarınız...

Resimdeki gibi yazılımlarını kategori haline getirirsen daha düzenli olur. Bu arada resimdeki programlar bana aittir.

• antivirüs olarak kesinlikle avira antivir öneriyorum. müzik için foobar2000'i önerebilirim. oldukça kullanışlı ve sadedir. ayrıca, herhangi bir resim düzenleme programı göremedim orada. bu iş için gimp'i kullanabilirsin. son olarak, dosya paylaşımı için ise soulseek'i öneririm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.