Şimdi Ara

Bu yaz üniden mezun olucam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son bir ayım kaldı . Yeditepe Üni iletişim fakültesinden mezun olucam , görsel iletişim ve tasarım bölümü

Okulda 6. Senemdi bu sene.2 sene uzattım okulu .

Online egitim olmasa hele çok daha uzardı.Derslerin yüzde 99 unu son 1,5 senede korono dönemi verdim. Korono olmasa daha ilk dönemin derslerini alıyordum heralde.Okulu online sınavlarda googledan kopya çekerek bitirdim diyebilirim.

Okuldan 6 yılda hiçbirşey öğrenmedim.Benim bölümü bitirince ne meslek olunuyor onu bile bilmiyorum.

6 sene geçirdim bu okulda ve halen okuldan tek bir kişiyi bile tanımıyorum. 4 , 5 ,6 senedir bir arada okuduğum çocuklar işleri düşünce bana ismimi soruyorlar.Kimsede beni tanımıyor.Tek bir arkadaşım olmadı

Eskortlar olmasa şuan halen bakirdim.Hayatımda hiç kız arkadaşım olmadı.Ünide kızlar teklif etmiyor.Malum öğrenci adamız birde para çok yok bizde.Gittiğim eskortlarda bu yüzden hep nispeten ucuz diye malum cinsiyetten idi.

Normalde bursalıyım.Üni için ataşehirde yeditepe üninin hemen yanında ev tutmuştum.6 senem okulla bu ev arasında , tuttuğun tek göz oda evde gidip zıbarana kadar oyun oynamakla geçti.6 sene istanbulda geçirdim.Istanbulda hiçbir yeri bilmem.Avrupa yakasına geçmeyi bırak ataşehirden doğru düzgün dışarı çıkmadım.

Şimdi üni bitecek ya bundan sonraki hayat planım.

İşe girmemek ve annem babam ölene kadar minimal bir bir yaşantı ile onların yanında kalmak.Evlenmeyi falanda düşünmüyorum zaten anlaşılacağı üzere çok masraflı bir hayat tarzınada sahip değilim.Ayda şöyle bir 1000 tl falan harçlık verse bana aile yeter .Onuda zaten biriktirir telefona pc ye oyuna falan harcarım.

Böyle yaşayıp giderim . Aile bir gün vefat edincede bursa fsm bulvarında iki tane dükkanımız, bursada 2 istanbuldada 1 tane evimiz var. Onlar bana miras kalır .Onlalardan gelen kiralarlada zaten o dönen yaşımıda almış olurum.Bir taş catlasa 15-20 sene yaşar sonrada geberip giderim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cübbeli mehmet -- 22 Mayıs 2022; 4:40:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ahahhahahahahahhahahahahha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin gibi kaliteli insanları soyu devam etmeli, eskortlardan birini hamile bırakın hocam.

• K4R1P K kullanıcısına yanıt
    O dedigin nasil olcak,malum cinsiyetten demis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "görsel iletişim ve tasarım bölümü" ta en baştan hata yapmışsın. Üniversitelerin vasıfısız bölümünde okuyan belkide yüz binlerce genç var. Bu saçma sapan bölümlere iş yok.

Gidin oto lastikçide çalışın böyle bölüm okumaktansa.

• Hem kotu bolum okumuşsun hem uzatmışsin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Lastiğe ufak delikler açıp o şekilde malum yerine takacak. Çaktırmadan malzemeyi indirecek.

• K4R1P K kullanıcısına yanıt
    Traverten diyorr laaa anla işte

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sen o eskortlara dua etla bide onlar sayesinde cinsellik yaşıyorum yazmış. çevrende güzel gördüğün kızların iyi s.kiştiğinimi sanıyon hepsi cinsellikte ölü kum torbası gibi, eskortlar sayesinde filmlerdeki cinselliği yaşayabiliyorum

• Türkçen diyor ki; git ilk okula tekrar başla.

• aga o kadar yıl okudun hiç mi staja gitmedin hiç mi araştırmadın? bi şey bilmiyosan bu senin suçun. sori

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.