Şimdi Ara

Bu yaşadığımız hayat değil (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
6
Favori
17.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
360 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam whatsapp'ı yapan çocuklar 1 haftasonu oturup bir ev garajında yazmadılar mı whatsapp'ı?Thy'nin toplam değeri fiyatına satıldı . Ayrıca candy crush gibi bir oyun daha önce görmedim ben,demekki özgün bir fikir orjinal fikirlerdi yani.
  • realgs kullanıcısına yanıt
    Goethe'ye gidecektim ama malum durumdan dolayı kapalı.Kendi kendime internetten öğrenmeye çalışıcam.Ocakta başvurular alınıyor o zmana kadar b1 olabilir miyim acaba?İngilizce biliyorum diyebilkirim kendi okulumun hazırlığını yarım yılda bitirdim.
  • Bilgisayar ve parçaları için ekstra vergi yok sadece KDV var tek vergi gelmeyen alan sanırım. O fiyat farkları bizim ülkedeki satıcıların ekstra cukkası.
  • Oha be 40 milyara bilgisayar mı olur başlarım kuruna da dolarınada bu ne la sanki araba alıyoruz alt tarafı bir laptop la laptop, eskiden bu paraya sıfır km araba alınıyordu be yuh be yuh eskiden dediğimde çok değil 5 sene öncesi.5 senede geldiğimiz noktaya bak yazık gerçekten gençliğimize yazık ömrümüze yazık bu ülkede.Bazı boomerların yanlış seçimleri yüzünden bu rezilliği çekiyoruz, normal bir ülkede normal insanların yaşadığı bir ülkede şu yaşananların binde biri yaşansaydı o malum koltuklarda oturanlar hala yerinde kalabilir miydi ? Bakın yazı yazmaya bile korkar olduk Silivri soğuktur diye resmen köle olduk kendi ülkemizde köle, dikdatorya da işler böyle yürüyor.Çalış çalış para yok ekmek yok vergi ver sürün sadece sürün tek istedikleri sürünmemiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mefrak

Bilgisayar ve parçaları için ekstra vergi yok sadece KDV var tek vergi gelmeyen alan sanırım. O fiyat farkları bizim ülkedeki satıcıların ekstra cukkası.
    Olsa ne olur düşünmek istemiyorum.
  • Mukayese.de ye hiç bakmayın instagramdan. Gerçekleri tokat gibi yüzüne yüzüne çarpıyor insanın
  • UlusBaker kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi War Rock -- 21 Kasım 2020; 12:11:37 >
  • İyi düşünmeye başladık yavaş yavaş.Reformlar düşünmeyle başlar.

• por favor kullanıcısına yanıt
    Yalnız durumumuzun acınacak halde olduğu gerçeğini değiştirmez bu dedikleriniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • por favor kullanıcısına yanıt
    Ülke bitmiş sen hala yok çalışmıyor yok vsvs. konuşuyorsunuz.

İnsanlar çalışmayı geç, KÖPEK gibi çalışıyor sen daha ne konuşuyorsun
  • Acı ama gerçek. Söylenecek çok söz var. 19 senedir ülkeyi yönetenlerden hesap sormayan zihniyet sayesinde bu haldeyiz. bir kere denersin olmaz iki kere denersin olmaz. üç kere olmaz. dördüncüye sorgularsın bir terslik var diye. millet sanki takım tutar gibi oy verdikçe ilerisi şu andan iyi olmayacak. şu an aradaki fark 5 katsa bir sene sonra 6 kat olacak. sonraki sene 7 kat olacak. bu işin şakası yok. olay öyle bir noktaya gelecekki yemeye ekmek bulabiliyor musun, evet buluyorumsa ekonomik durumun iyi olacak. distopik bir gelecek. sorgulayan ve kendisi yerine ülkenin geleceğini düşünen zihniyet egemen olmadığı sürece biz bu geleceğe mahkumuz.... o yüzden şu anda bu fiyat farklarını konuşmak tamamen anlamsız.
  • Hep diyoruz zaten, bu ülke ve forumun çoğunluğu hayatta kalmayı yaşamak sanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vizyoncukk

hocam whatsapp'ı yapan çocuklar 1 haftasonu oturup bir ev garajında yazmadılar mı whatsapp'ı?Thy'nin toplam değeri fiyatına satıldı . Ayrıca candy crush gibi bir oyun daha önce görmedim ben,demekki özgün bir fikir orjinal fikirlerdi yani.
    Marketing'den anlamadan bu konular hakkında yorum yapmamanızı tavsiye ederim. Candy Crush gibi oyunlar candy crush olduğu için tutmadı hiçbir mobil oyun arkasından milyonlarca dolar para reklam vermeden tutmaz. 2020 Dünyası bu.

Sen istediğin kadar iyi veya özgün yap indirilmicek sana gerçeği söylüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Hep diyoruz zaten, bu ülke ve forumun çoğunluğu hayatta kalmayı yaşamak sanıyor.
    İşini bilse herkes kazanacak ama herkes işini bilirse kim ayak işlerini yapacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

İşini bilse herkes kazanacak ama herkes işini bilirse kim ayak işlerini yapacak?

Alıntıları Göster
    Herkese ihtiyaç var zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Bu mesaj silindi.
    Dogru soyluyorsun, herkes senin gibi olmali "sistemli adam"
    https://forum.donanimhaber.com/ak-parti-oncesi-hayat-pahali-degildi-aldatmacasi--141578232

https://forum.donanimhaber.com/kuponlarim--100681153

Kuponlar nasil kuponlar ? Sen baya calisiyormussun malum

Kuponculugu birakip hisse senedi falan da aliyorsundur muhtemelen arada... Sen daha iyisini boyle yapmissindir...

• Ee bu adamlar bu kadar parayı nerden buldu o zaman?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogaunl

Ülke bitmiş sen hala yok çalışmıyor yok vsvs. konuşuyorsunuz.

İnsanlar çalışmayı geç, KÖPEK gibi çalışıyor sen daha ne konuşuyorsun
    Belli oluyor nasıl çalıştığı.
    Şu konuda laf yetiştirmeye ayırdığınız zamandan belli. Uzayda yaşamıyorum, gördüğüm, şahit olduğum çalışanların iş anlayışından belli, yan gelip yatanların "bu paraya çalışırmı yeaaaaaa, köle miyim ben yaewee" diye iş beğenmeyişlerinden belli.
    Siz paso acındırmaya, iktidara sallamaya devam edin. Bu şekilde her şey düzelecektir (!)
  • Almanya bizi kıskanıyor çünkü admlar kendi yaptığı arabaya binemiyor .bize zor yetitştiriyorlar . Adamlar üretiyor biz kullanıyoruz ..

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.