Şimdi Ara

Bu X1 nasildir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
1
Favori
3.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar x1 alcam ins yakin zamanda.Ea access falan da alacagim.Sizce bu paket iyi midir yoksa daha iyi tavsiyeleriniz var mi?

http://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-xbox-one-konsol-gears-of-war-ultimate-ed.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Updullah

• Fiyat iyi. Alınır bence. Ama sadece mağazalardaymış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat çok hocam 2. Elq aalal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendomen kullanıcısına yanıt
    Hocam ben magazaya gidersem o magazadan bulundugum magazaya kargolanabilior galiba.Bir arkadas oyle dedi ama.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci el 550 satan var di 550 tl son oyunlari açan cihaz bulamazsın ve ps gibi ilk serileri sorunlu değil.en agir oyunu aç hdd çalıştığı için ses.yok denecek kadar.az t3k sevmedigim olay her oyunu hdd yükle ac olması oyunlari da ucuz ps4 yanina aldim pişman değilim

• Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt
    Hocam 2.el almayi dusunmuyorum sanirim one s alcam.7-12 fps daha fazla veriormus.Bir de gorunumu falan da guzel one s iyi olacak galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: UcamayanPhoenix

Hocam 2.el almayi dusunmuyorum sanirim one s alcam.7-12 fps daha fazla veriormus.Bir de gorunumu falan da guzel one s iyi olacak galiba

bütçe meselesi one s tabiki daha iyi ama mevcut konsol fiyat bazında bakıldıgında fena değil
  • Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz hocam ama ilk defa olunca iyi olsun diyorum.360 tan sonra ilac gibi gelecek

• Bence pahalı 30 liralık oyunu veriyor o paraya ikinci elde birkaç aylık slimler var.
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Hocam onu almayacagm zaten vazgectm slim alacagm.Ama slim alirsam da 0 alacagm.Onu da zaten 300-400 tl oyun alrm diye dusunmustum gerek yok almisken iyisinden olsun.

• sizi heryede görüyorum pc dedin simdide xbox a dadanmışşın xbox alıcaksan paran olucak xbox demek para demek arkadaşlar bilen bilir

xbox 1700 s olanı oyunlar 500 gold 170 bukadar para verme git pc topla daha hyırlı bi tanede xbox one joistigi al xbox i doya doya yaşa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 5 Mart 2017; 18:55:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

sizi heryede görüyorum pc dedin simdide xbox a dadanmışşın xbox alıcaksan paran olucak xbox demek para demek arkadaşlar bilen bilir

xbox 1700 s olanı oyunlar 500 gold 170 bukadar para verme git pc topla daha hyırlı bi tanede xbox one joistigi al xbox i doya doya yaşa

Dadanmissin dediniz kalbimi kirdiniz hocam.Pc alacak param yok xbox alip ea access cakacam.3 ay sonra babam para vercek zaten tekrardan ona da tv alacagm.Boyle dusunuyorum adam akilli bir pc almak 3000 4000 gerek ona da param yok

• Ozmaan özür dilerim sizden ama 2.el cok uygun fiyatlara 6.nesil pc yopliyanilirsiniz ddr4 xbox one parasına ;)

• asko56 kullanıcısına yanıt
    Bimeksten alacagm bi para ile 1000 tl geliyor hocam naptnz.170 tl de gold.65 tl de ea access.Bence pc toplamaktan daha mantikli o kadar para zaten veremiycem.Ailem uni sinavindan dolayi pcye sicak bakmior.Alabilrsen kendin al diolar o da baya zor.Ama konsol alrsam yardim etcekler(Online oynayamayacgimi dusunuyorlar)

• Şimdi sizin aklınızda yeni oyunlar varsa ikinci el bi xbox one bide hdmı lı bi mönitör ucızından tamam bili kalmıyor ama pc parasına resmen 👍

• Hocam yıllık gold 170 tl ea acves yıllık 65

2.el konyada bulamiyorm hocam.2.el mantikli ancak konyada yok sehir disina da pc icin cikamam babam madara eder valla

Aynen.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.