Şimdi Ara

Bu video nasıl yapılmış?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aşağıdaki lyric videoyu nasıl yapmış olabilirler? Tarzı bayağı bir hoşuma gitti.

• çok emin değilim ama after effects altında çalışan trapcode form işine benziyor.
    Trapcode particular'da organics effects var belki bununla üretilmiş olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Harris32

çok emin değilim ama after effects altında çalışan trapcode form işine benziyor.
    Trapcode particular'da organics effects var belki bununla üretilmiş olabilir.

Sanırım Vegas'ta bu plugin yok yavaştan Ae öğrenme vakti geldi gibi Teşekkür ederim hocam cevabınız için.

• sony vegas biraz farklı bir branş da gidiyor, aslında güzel şeyler yapılıyor ama AE gibi değil.
    Onun da kendine has plugin'leri var. AE'de bulunan bir çok eklenti Vegas'a uygun değil.

Vaktiniz varsa AE'yi öğrenin, zevkli bir programdır. Ancak iyi bir donanıma ihtiyacınız olacaktır.
  • quote:

sony vegas biraz farklı bir branş da gidiyor, aslında güzel şeyler yapılıyor ama AE gibi değil.
    Onun da kendine has plugin'leri var. AE'de bulunan bir çok eklenti Vegas'a uygun değil.

Vaktiniz varsa AE'yi öğrenin, zevkli bir programdır. Ancak iyi bir donanıma ihtiyacınız olacaktır.

Hevesim var gibi ama bakalım. Sony Vegas'a ortalama derecede hakim sayılırım adobe ae'yi hep öğrenmek istiyordum. Yanında bir de Premiere öğrenmek istiyorum aslında iyi olabilir diye düşünüyorum. Daha profesyonel programlar gibi. Farklı branş dediğiniz sanırım video compositing ve editing muhabbeti değil mi?

Bu arada, nasıl bir donanımdan bahsediyorsunuz? 750 ti ekran kartı var Yaza doğru Ryzen ailesinden işlemci almayı planlıyorum bir de 4x2 ya da 8x2 ram kiti satın almayı planlıyorum. Gider mi sizce? (Hobi olarak uğraşacağım video işleriyle. Öyle vakit doldurmaca, program öğrenmece )

• donanım işinizi görür, biraz da ram takviyesi ile güzel şeyler yaparsınız.
    AE video compositing
    Premiere ise editing yazılımı ayrı yerlerde ama Adobe sülalesinin bir tanesinin arayüzüne alışınca diğerlerini de
    öğrenmeniz kolaylaşır. Hepsini de öğrenmeye çalışın, güzel programlardır ve özellikle AE bence daha kurcalaması hoş
    programdır.
  • quote:

donanım işinizi görür, biraz da ram takviyesi ile güzel şeyler yaparsınız.
    AE video compositing
    Premiere ise editing yazılımı ayrı yerlerde ama Adobe sülalesinin bir tanesinin arayüzüne alışınca diğerlerini de
    öğrenmeniz kolaylaşır. Hepsini de öğrenmeye çalışın, güzel programlardır ve özellikle AE bence daha kurcalaması hoş
    programdır.

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.