Şimdi Ara

Bu ürün hakkındaki fikriniz nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Klavye, Fare, Joystick, Gamepad >> Bu ürün hakkındaki fikriniz nedir?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    Arkadaşlar ürün şu.Mouse yerine geçen bi tasarım.Başınızın üzerine taktığınız yada kulaklığa monte ettiğiniz cihaz sayesinde ekrandaki imleç baktığınız noktaya gidiyor.Hassasiyetini tıpkı mouse gibi ayarlayabiliyorsunuz.Yani arttırırsanız kafanızı fazla çeirmenize gerek kalmıyor.Özellikle WOW yada benzeri strateji frp rpg vb. birçok oyunda kullanabileceğiniz bir cihaz.Tabi windows üzerindede rahatlıyorsunuz.Ayrıca mouse sallamanıza gerek kalmadan sadece klavye ile işlerinizi yürütebiliyorsunuz.Bu cihazın tasarımını ben yaptım ancak böyle bir şeyin örneği varmı yokmu bilmiyorum.Yoksa patentini almayı düşünüyorum.Ama önemli olan siz böyle bir ürünü kullanmak istermisiniz? Daha doğrusu satın alırmısınız? Çünkü patent işi masraflıymış öğrendim bunu.eğer değecekse girmek istiyorum bu işe.Yorumlarınızı bekliyorum.

|
    |

_________________CENNETE GİREMEYECEKSEN CEHENNEMİ HAK ET!!!_________________
  • Yarbay
    16874 Mesaj
    valla ben almam

sağ tık sol tık nasıl olacak

sağ ve sol gözümüzümü kırpacaz

roller gibi bi rahatlık var nasıl kullanıcaz vs vs
    |
    |

GIGABYTE EP45-DS3L // INTEL E8500 // KINGSTON HYPERX 4*2GB 800Mhz DDR2 // HIS ICEQ4 HD4850
    SANDISK EXTREEM SSD 120GB // WD 3.5" 2TB CAVIAR GREEN SATA 3.0 // SEAGATE 320GB 2.5" HARİCİ // IOMEGA 1TB 2.5" HARİCİ
    SEAGATE 1TB 3.5" HARİCİ // CM RC690 600W // SAMSUNG SH-S223 SATA DVD-RW
    HP 2207H LCD // SUPERONLINE 20MBIT FIBER INTERNET // POWERCOM 625AP UPS
  • Yarbay
    2039 Mesaj
    peki nasıl çalışma prensibi gözünü mü izliyor yoksa senin verdiğin bir renk kodunu bilgisayar kameradan mı takip ediyor buradan şu soruya geliyorum gün ışığında ve karşıtlığın çok az olduğu durumlarda alet çalışıyor mu
    |
    |
    ortaya ne tür bişey çıkacağı belli olmadığı için hiçbişey söylenemez
    |
    |
1
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
haberler
SEO
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.