Şimdi Ara

bu ülkenin en iyi peyzaj mimarı olucam lan!!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• O ne hocam?
  • kimse yazmadı lan !!! itü yada bilkent peyzaj mimarlığında tek mi takılıyım!!!!! hadi meslektaşlarım1!! millet bahçeleri bizi bekler!
  • hesabinbiri H kullanıcısına yanıt
    hocam kentsel tasarım ve peyzaj mimarlığı bölümü ülkelerin planlamasında etkin rol oynar bknz ispanya şehirlerinde çevre düzenlemeleri ve kentsel yapılar peyzaj mimarları tarafından oluşturulur gelişmekte olan ülkelerinde kalkınmasında büyük rol oynar iyi çevresel kentsel tasarım ve peyzaj mimarı olmazsa bilinçsiz kentleşme olur
  • evet arkadaşlar artık rahat olun ülkemizin her yerini yaşanıcak alanlar tasarlıcam !!!
  • Umarım olursunuz fakat bu tarz işler devletin de bu konulara ilgili olması ile gerçekleştirilebilirmiş gibi geliyor. 5 10 yıl sonra 10 milyonluk dinozor yapmak zorunda kalmayın sonra
  • Bahçıvan olacan yani

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yürü be kardeşim arkandayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamam
  • -_CEO_- kullanıcısına yanıt
    hocam ciddi projelerim var bu konuda cidden bu mesleği içten istiyen biriyim başarılı olucağımı düşünüyorum allahın izniyle
  • Bahcivanliga gonulden bi baskasini gormedim helal olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam bu mesleği seçerken tek bir beni motive eden konu var bir şeyi istiyorsan ve onun için ortam yaratmak istiyorsan elbet herkes ülkeler sosyolojik yapı

"change change change change..."
  • ıphonexman I kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam.Projelerinizi donanımhaber de paylaşın arada hocam destek oluruz.
    Edit:Bu arada herkes bahçıvanlik vs. diyor ama bu adam kendisini geliştirse Fethiye,İzmir,Bodrum gibi yerlerde paraya para demez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_CEO_- -- 17 Ağustos 2018; 18:45:22 >
  • Emirhano99 kullanıcısına yanıt
    daha çok kentsel tasarım yönünde ilerlemeyi düşünüyorum ülkemizde düzenli yapılaşma olarak italya ve ispanya şehir örneklerini almayı bilhassa avrupanın kültürel yapısından uzak ama mimarisine yakın olup kendi sosyal yapımıza göre kentsel meydan ve tasarımlar yapmayı düşünüyorum
    I really dont think that Turkey is a changeable country, at least in a good way.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -_CEO_-

İnşallah hocam.Projelerinizi donanımhaber de paylaşın arada hocam destek oluruz.
    Edit:Bu arada herkes bahçıvanlik vs. diyor ama bu adam kendisini geliştirse Fethiye,İzmir,Bodrum gibi yerlerde paraya para demez.
    inşallah kazanıyım dh ailesine idealistlik örneği olmak isterim bazı durumların üniversite bölümlerine olan arz talep döngüsünde oluşmadığını yetenek istek ve çalışma olarak olduğunu göstermek istiyorum para meslek seçerek değil o mesleği nitelikleştirerek kazanılır diye düşünüyorum
  • Helal olsun hocam.Siz buyrun önden yürün biz arkadan geliriz
  • m.arda99 M kullanıcısına yanıt
    hocam birbirimize ne kadar yol açarsak ne kadar şerit verirsek 10 tane birinci çıkartırsak 10 tane mükemmel nitelikli insan bu tüm dünya ile yarış demek kendimizi kendi insanımızı körertirsek 1 adam ülkesine bile yetmez ki..
    Haklısınız hocam yolunuz açık olsun.

• Hocam Allah rızası için düzgün çalışmalar yap. Ülkemiz hilkat garibesi yapı ve düzenlemelerle dolu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.