Şimdi Ara

Bu ülkede önce büyüklere sonra çocuklara eğitim şart 'yeni nesil çocuklar'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
42
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bu ülkede önce büyüklere sonra çocuklara eğitim şart 'yeni nesil çocuklar'
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    5 Not
    Bu ülkeye yol köprü değil eğitim verin, daha az önce karşılaştım dışarda o şeytan çocuklar bir güvercinin ayağını iple dolandırılmış ipin bir ucu bir dala bağlanmış uçamıyor aldım tirtir titriyor o ipi kopardım kuşu havaya attım uçamadı her hafta karşılaşıyorum geçende serçeği yerdeki ağaca ayaklarından dolamışlar hışırtı seslerinden fark ettim onuda kurtardım.

bu ülkede önce ebeveyn sonra çocuklara bu nasıl bir millet çözemedim kediye köpeğe tecavüz ağaçta sallandırmataş bağlayıp denize atma çocuğa hatta bebeğe tecavüz bunlar bide çocuklarına böyle örnek oluyor, bu ülkenin çocuğuda çocuk değilki dışarıya bakıyorum çocuklar bile çocuk değil resmen 120 cm lik terörist gibi geziyorlar, sonra bu çocuklara tecavüz ediyorlar e ederler tabi.

hükümetin artık gideceği yok benim hükümetten beklentim 2017 yılına girer girmez bu halka KÜLTÜR İNSANLIK EĞİTİM aşılasın, yoksa gelecek 10 sene içinde bu millet iyice zıvanadan çıkacak.

konum çok ciddi vatanıda toprağıda bırakın önce şu toprak içindekileri eğitin.

|
    |

• Yüzbaşı
    326 Mesaj
    kardeş cudi dağında mı yaşıyon onlar nasıl çocuk
    |
    |

Şunu diyenlerden daha ne beklersin?

|
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Dethagorf

Haklısın hocam, çoğu insan farkında olmasa da çok çirkin bi halk olmaya başladık.
    Düşünce, empati 0.
    Baştakilerin örnek olması lazım ilk önce, ama bakıyorsunuz medyaya sık gördüğümüz siyasetçiler mahalle ağzıyla konuşuyor maalesef ki halkın çoğunluğu da bu kişileri örnek alıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.