Şimdi Ara

Bu ülkede araba surulmez motosiklet hele hiç sürülmez

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ooo yeni hesap açıp gelmiş yine. forumdan kovulmaktan bıkmadın mı sen ?

aç bir egea konusu hemen ahaha :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duggac -- 17 Eylül 2019; 10:23:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duggac

ooo yeni hesap açıp gelmiş yine. forumdan kovulmaktan bıkmadın mı sen ?

aç bir egea konusu hemen ahaha :)
    bu egea sahıplerıde bana takmıs ya :D senın arac kaç tuketıyor 3 lıtre mı
  • Rüzgar Çetin olayı 2-3 yıl önce olmadı mı, cok eski değil mi, neden birden böyle konu? Bir de motosiklet ne alaka.

Bu olaydan en cok aklımda kalan şey, Porsche'un aracın önüne 2 çelik profil koyarak sağlamlaştırdığı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Rüzgar Çetin olayı 2-3 yıl önce olmadı mı, cok eski değil mi, neden birden böyle konu? Bir de motosiklet ne alaka.

Bu olaydan en cok aklımda kalan şey, Porsche'un aracın önüne 2 çelik profil koyarak sağlamlaştırdığı.
    1 olu 1 yarali toplam aldigi ceza ne kadardi hatirlamaya calis. Yani motor surerken posrche degil sulu bis bile uzerinden gecerse alkollu olmadigindan 2-3 sene ceza alir cikar. Ha porscheli zwngin biri gecerse pazarlikla hallolur olan sana olur demek istemistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adrisanam A kullanıcısına yanıt
    Karayolları nın 2018 istatistiğinde ölümlü&yaralanmalı kazaların %1 'i alkollü ve Rüzgar Çetin gibi torpillilerin oranı ondan da düşük. Yarın bir kazaya karışsam 99% ihtimal alkolsüz ve Doblo Connect Symbol vs kullanan birinden kaynaklanacak. Ben ölüp veya sakatlandıktan sonra o kişi alkolsüz olmuş, 5 yıl içerde yatmış, farketmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Karayolları nın 2018 istatistiğinde ölümlü&yaralanmalı kazaların %1 'i alkollü ve Rüzgar Çetin gibi torpillilerin oranı ondan da düşük. Yarın bir kazaya karışsam 99% ihtimal alkolsüz ve Doblo Connect Symbol vs kullanan birinden kaynaklanacak. Ben ölüp veya sakatlandıktan sonra o kişi alkolsüz olmuş, 5 yıl içerde yatmış, farketmez.
    Aynı fikirdeyim. Trafıkte ınsnaların nasıl araba surduklerı bellı zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.