Şimdi Ara

Bu Trump Makara ya :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aga adam komedi. Kartaldan korkup kaçması, hem kartalın bakıcısı koskoca Abd başkanının saçını düzeltiyor ya olaya bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunda ne var anlamadım ben cins misin dostum
  • MAĞARA

Bir gün 5 arkadaş ormana gittik ve orda bi mağara bulduk tabiki yanımızda ne fener nede çakmak vardı ve arkadaşlarla yarın gelelim hem fener alırız yanımıza hemde içeri gireriz dedim onlarda kabul etti hepimiz eve gittik bizede misafir gelmiş ben eve geldiğimde annem nerden geliyosun dedi arkadaşlarla ormana gittik dedim bi mağara bulduk ama giremedik içeri dedim annem neden diye sordu bende fener yoktu zifiri karanlıktı dedim annemde tamam dedi o sıra annem mutfağa gitti ( bu arada bize gelen misafirin adıda mert abi ve ayşe ikisi evli ) neyse annemle ayşe abla mutfağa gitti bende telefonda arkadaşlarla yarının planını yapıyoduk o sıra mert abi o mağaraya gitmeyin dedi kısık sesle neden mert abi dedim ben sadece gitmenizi istemem dedi bende bişey varsa anlatabilirsin dedim kötü bişey mi var dedim mert abide o mağaraya girenler bi daha çıkamıyo dedi bende nasıl yani dedim. anlatmaya başladı ben 19 yaşındayken o mağaraya gittim dedi sizin gibi arkadaşlarla toplanıp gitmiştik dedi . 2 arkadaşım girdiydi kontrol için bişey varmı yok mu diye onlar girince biz bağırıyoduk içerisi nasıl diye onlarda girin bişey yok dediler tam giriyoduk ki çığlık sesi duyduk tam mağaranın önündeydik geri döndük biz bağırıyoruz ama volkan ahmet diye giremiyoruz da içeri sonra kurtarın bizi diye bi ses geldi sonra bi daha ses çıkmadı hemen ordan ayrıldık polise gittik polisle birlikte geri döndük polisler o mağarayı biliyolarmış o mağarayı kapatıyolarmış ama nasıl oluyosa açılıyomuş engel olamamışlar şimdi 30 yaşındayım ben 2 yıl psikolojik tedavi aldım yani ben bu kadarını yaşadım sizinde yaşamanızı istemem, ee mert abi peki ne olduğu anlaşılmadı mı ne varmış içerde işte orasını hala daha bilmiyorum tek ricam gitmeyin lütfen, sağol mert abi gitmeyiz, hemen arkadaşlara mesaj attım yarın o mağaraya gitmicez bize gelin yarın herşeyi anlatçam dedim tamam dediler... SONNN

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.