Şimdi Ara

Bu tıplar gelir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

kütahya
    namık kemal
    düzce

bu tıpların üçü de 9binden almış buseneki kontenjan artışını göz önüne alırsak yaklaşık 400 kişi arttı ( bu ünilerden daha yüksek puanla alanlarda) yani sıralamalarını 9400 düşünebiliyoruz fakat talep artışından dolayı kafam karışık sizce gelir mu bu tıplar?

• yukarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: njnlal24

mf 3 sıralamam 9180

kütahya
    namık kemal
    düzce

bu tıpların üçü de 9binden almış buseneki kontenjan artışını göz önüne alırsak yaklaşık 400 kişi arttı ( bu ünilerden daha yüksek puanla alanlarda) yani sıralamalarını 9400 düşünebiliyoruz fakat talep artışından dolayı kafam karışık sizce gelir mu bu tıplar?

Şimdi geçmiş senelerdeki TIP'ın başarı sıralamalarındaki değişimleri incelersek ve talep artışını göz önünde bulundurursak, evet biraz kafa karıştırıcı...

Ama benim kendi tahminim (güçlü kanıt olacağını düşündüğüm bir kaç şey var ama şimdi buraya yazarsam bu konuda kıyamet kopar.) 9400'e çok rahat düşer.

• quote:

Orijinalden alıntı: pchonour

quote:

Orijinalden alıntı: njnlal24

mf 3 sıralamam 9180

kütahya
    namık kemal
    düzce

Şimdi geçmiş senelerdeki TIP'ın başarı sıralamalarındaki değişimleri incelersek ve talep artışını göz önünde bulundurursak, evet biraz kafa karıştırıcı...

Ama benim kendi tahminim (güçlü kanıt olacağını düşündüğüm bir kaç şey var ama şimdi buraya yazarsam bu konuda kıyamet kopar.) 9400'e çok rahat düşer.

ben de öyle düşünüyorum yazmak istediklerini de anladım az çok fakat millet tutturmş talep artışı diye biraz şüpheye düştüm

• yukarı
  • yorum yaparmısınız arkadaşlar
  • upupupupupup
  • yukarı
  • ben acıkcasi rahat bir sekilde gelecegini dusunuyorum talep artısı olsada onları artan kontenjanlar karsılayacaktır ve ilk 10bindeki mühendisliklerinde fazla dusecegini sanmıyorum yani talep artısı olsada bu seni fazla etkilemeyecek benim gorusum bu yonde ama biraz daha düsebilirsin bence sıralama olarak ne olur ne olmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.