Şimdi Ara

Bu telefon çok iddialı | Honor Magic 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Honor yeni nesil akıllı telefon modelleriyle çıtayı yükseltmeye devam ediyor. Şirketin Magic 2 modeli hem kızaklı yapıya hem 6 kameraya hem ekrandan parmakizi okuyucuya hem de Kirin 980 işlemci, 8GB RAM ve 256GB depolamaya sahip. Hızlı şarj teknolojisini de bünyesinde barındıran bu donanım canavarını kullanma fırsatı bulunca, sizlerin de merak edeceğini düşünerek videosunu çektim sevgili arkadaşlar, umarım keyif alırsınız. İyi seyirler dilerim. 

• Tasarim olarak mi mix 3'den daha başarılı ve sağlam bir cihaz. Mi mix 3'de kızak kapalı pozisyonda kızaklar arasında bariz boşluk ve oynama var. Honor magic 2 ise diğer kızağı saran kıvrımlı kasa tasarımı ile cok daha sağlam bir cihaz.

Bunun dışında kamera yetenekleri mi mix 3 e göre biraz geride kalıyor. Tek eksi yanı bu gibi şimdilik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm dünya vakti geldiğinde yok olacak, geberecek (kıyamet günü diyorlar genelde bu duruma) :D fakat teknoloji olsun veya benzer içerikli ürünlerin inceleme sitelerinde olduğu gibi halen mükemmel bir cihaz videosu izleyemedik. Uzun lafın kısası, kısa lafın uzunu bir ürünede editörler veya benzer yapımcılar mükemmel desin veya mükemmele yakın desin. Hep eksik aramak istersek sabah uyandığımızda neden gün ışığı var diyecek duruma geldik... :D

• Fiyatı pahalı olacağından hiç ilgimi çekmiyor

• Telefonda yok yok diyecektim ki kulaklık girişi yokmuş :( Onun dışında telefon çok güzel olmuş.

• arkaya 2 tane kameraya koysalar büyük olsa lensler daha iyi bir çekim kalitesi olsa güzel olmaz mı? ne gerek var 42 tane kameraya?

• iyi madem yeni telefon çıkardınız Honor Play’in fiyatını düşürün 1500 tl ye alalım.

• Büyük ekran, düşük pil, kızaklı mekanizma 3'ü 1 arada, direk mıntıkam dışı :) .

Ama inceleme için teşekkürler.

• Yüz tanima yüzünüzü tanıyana kadar göbeğiniz çatlıyor. Parmak izi evlere şenlik. Pubg yüksek ayar oyniyim desen o da olmuyor. Grafik ve ısınma sorunu var. Kesinlikle almayın, aldım kullandım. Kesinlikle tırt

• Telefon daha çıkmadı, neyi kullandın?

Mate 20 pro'dan mı bahsediyorsun?

• ağzından köpük saça saça iğrenç bir konuşma tarzın var tahammül edemedim. kardeşim arkandan süvarilermi kovalıyor ne bu acelen. konuşurken ulan burada dur son cümleni tekrar et desen yeminle edemez. hele bir msi standını ziyaret videon var fiziki olarak köpük ağzından fırlıyor çektiğiniz videoyu hiç mi izlemiyorsunuz

• kızaklı telefonları severdim eskiden ama bu kızak ne kadar dayanır belli değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Code

Telefon daha çıkmadı, neyi kullandın?

Mate 20 pro'dan mı bahsediyorsun?
    Kasımda aldim. Sen ne anlatıyorsun anlamadım 😂

• Piyasaya çıkmış... Erdi, piyasaya çıkış tarihi belli değil diyordu... İnceleme tarihi eski mi diye baktım, yeni...

Sahibinden de falan satılıyor.

https://www.sahibinden.com/cep-telefonu-modeller-huawei-honor-magic-2#/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 23 Ocak 2019; 11:28:46 >
  • quote:

Piyasaya çıkmış... Erdi, piyasaya çıkış tarihi belli değil diyordu... İnceleme tarihi eski mi diye baktım, yeni...

Sahibinden de falan satılıyor.

https://www.sahibinden.com/cep-telefonu-modeller-huawei-honor-magic-2#/
    Erdinin dünyadan haberi yok :)

• Memnun kalmadınız mı?

Ben de piyasada olduğunu bilmiyordum, aynı çip setli Mate 20 pro'dan falan bahsediyorsun zannettim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 23 Ocak 2019; 16:36:47 >
  • quote:

Memnun kalmadınız mı?

Ben de piyasada olduğunu bilmiyordum, aynı çip setli Mate 20 pro'dan falan bahsediyorsun zannettim...
    Face id çöp

Oyun oynarken çok ısınıyor (pubg)

Şarj dayanmıyor

Kalıbının telefonu değil.

• Ucuz olsa alınabilir bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Magic demekle olmuyor, yetmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne zaman kullandın da atıp tutuyorsun arkadaş

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.