Şimdi Ara

Bu telefon başka! | OnePlus 5T ilk izlenim kutu açılışı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • paralele ne zaman ve ne fiyattan gelir acaba?
  • Bu telefon başka! | OnePlus 5T ilk izlenim kutu açılışı

nereye bakıyor acaba
  • Büyük ekran sevenler için güzel, ama artık 5 inç altında güçlü telefon göremiyoruz. İphone, Sony compact modeli dışında. İnsanlar tercih etmiyor mu küçük telefonları? Eşim'e baktık 5 inç altında seçenekler var, kameraları kötü, fiyatları yüksek. 1500 tl yi geçmeyen iyi cihaz üretebilirler herhalde.

• Ciktigi gunden beri bu telefonu kendi forumlarda dahil olmak uzere takip ediyorum ve ögrenci kampanyamin son gunlerindeyim ki alip almamayi dusunuyorum.

Su durumlara lutfen dikkat edin derim Mesut bey,

- Pil performansi 5 den biraz daha zayif ama cok az bir fark var.
    - Kamera kalitesi cok zayif, donanim iyi. Google camera yi portlayinca cok daha iyi sonuclar aliniyor. HDR yi kapatinca bir nebze duzeliyor. Sikayet genellikle 'paint' olarak geciyor, sulu boya efecti.
    - OIS olmadigi icin ISO ya cok yukleniyor sensorler.
    - On kamera genellikle fokuslamamis fotograflar cikartiyor.
    - Gordugunuz guncelleme kamera yi iyilestirmesi lazim fakat hala zayif derecede.
    - Kulaklik ses cikisinin kalitesiz olduguna dair de bir cok konu acilmisti oneplus forumlarina.
    - Android Project Treble desteklemiyecek, resmi olarak aciklandi.
    - Netflix, Amazon gibi yerlerden HD olarak stream edemiyor bu cihaz, cunku L1 yerine L3 guvenligi desteklediginden dolayi..

Yani bir cok handikapi var telefonun.. Bunlari lutfen göz onunde bulundurun :)
    Ben malesef detayli incelemeyi bekliyemiyecegim, bu ayin 22 sinden once karar vermem sart :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AytacFx -- 20 Aralık 2017; 14:4:14 >

• Mesut Bey Oneplus 5'de Amoled ekrandı; neden 5T'de Amoled kullanıldı diye üzerine basarak söylüyorsunuz anlamıyorum. Ayrıca Oneplus 5'e göre fark olarak da yine Amoled'e geçiş yapıldı diye üzerine basa basa söylüyorsunuz; sonrasında da ne konuda nede yorumunuzda hata yaptığınızı belirtmiyorsunuz.

Sizin gibi deneyimli ve öncesinde Oneplus 5'i tavsiye eden bir editörün Oneplus 5'de Amoled ekran kullanıldığını unutması üzücü.

• benim bildiğim kernel seviyesinde backdoor olmayan os yok.
    linux severim o dahil. cpu dada benzer bi durum var.
    tam güvenli bişi bilen varsa söylesin.

• Redmi note 4 kullanıyorum Çinlilerin gerçekten süper telefon yapıyor. Benim telefonda parmak izi okuyucu mevcut ve iPhone 6 kullanmış biri olarak söylüyorum parmak izi okuyucusu iphone 6 nınkinden çok daha iyi. İPhone dan bir tek kamerada geri kalır o kadar eksik 900 TL lik telde olsun bi zahmet.

• ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    sen tüm verilerinin alinmadigini mi zannediyorsun 😂😂😂😂 oyle zannetmeye devam etme bence istersen kapsamli bir arastir 😂😂😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çine bir arkdaş gidiyor. En uygun nerden aldırabilrim çinden

• Oneplus verileri alıyorda diğerleri çok mu masum. Bütün firmalar yedekliyor ve kendi hükümetlerine bu bilgileri veriyor. Apple, Samsung, Google Serisi bunlar her zaman yapıyor bunları. Sadece oneplus duyuldu diye herkes yaygara koparıyor.Daha geçen aya kadar İphone kamera uygulamalriarı sizi kameranızdan izleyebiliyordu. Madem çok güvenlik takıntınız var akllı telefon kullanmayın bence

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.