Şimdi Ara

Bu tarz soketli hoparlör kablosunu nereden bulabilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Elimde bir sony müzik seti var.Set 5.1 çıkışa sahip.Amfi kısmının hoparlör girişleri de aynen bu fotodaki gibi renkli soketli .Karaköy selanik pasajına baktım.Fotodan gösterip sordum bundan var mı diye.Adam 6 tane soket verdi fakat verdiği soketler sete olmadı.Soketleri ikiye bölüp gecici olarak birşeyler yaptım fakat seti kıpırdattım mı temassızlık oluyor.Bu soketli kablolardan nerede bulabilirim veya elinde olup da cüzi bir miktara satmak isteyen olur mu acaba ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Bu kablolardan lazım.

Bu da benim set.

• Mumkunu varsa fiş uçlarından biraz daha uygun bir pense yardımıyla sıkın sorun gider genel olarak perpada falan gezerseniz bulabileceğiniz birşey biraz eski PC iç power soketleri ne benziyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delerıum

Mumkunu varsa fiş uçlarından biraz daha uygun bir pense yardımıyla sıkın sorun gider genel olarak perpada falan gezerseniz bulabileceğiniz birşey biraz eski PC iç power soketleri ne benziyor..

Hocam şu an kablo uçları o şekilde değil.Aldığım soketleri takmıştım bunların yerine , daha kötü oldu.Perpa dışında bi yer önerebilir misiniz ?
  • Kadıköy Yazıcıoğlu'na bakabilirsiniz. Ben benzer soket buldunuz da tam uymadı sandım. Soketi bulamazsanız uçları lehimle uygun bir klamens aracılığı ile de bağlayabilirsiniz. Sıkı tutsun kafi renkli bantlar ile de hangi kablonun ne bağlantısı olduğunu ayarlayabilirsiniz. Zor birşey değil en kötü bir elektronikçi bulsanız hallettirirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delerıum -- 15 Eylül 2017; 12:38:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delerıum

Kadıköy Yazıcıoğlu'na bakabilirsiniz. Ben benzer soket buldunuz da tam uymadı sandım. Soketi bulamazsanız uçları lehimle uygun bir klamens aracılığı ile de bağlayabilirsiniz. Sıkı tutsun kafi renkli bantlar ile de hangi kablonun ne bağlantısı olduğunu ayarlayabilirsiniz. Zor birşey değil en kötü bir elektronikçi bulsanız hallettirirsiniz.

Tamamdır sagolun.Halletmeye calısacagım.
  • İsteyene bende yüklü miktarda var.😀👍

• Hazır fabrikasyon olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknika

İsteyene bende yüklü miktarda var.😀👍

İsterim tabi usta istemez miyim Beni büyük bir dertten kurtarırsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.